Pašování slov s Rickym GervaisemThe Tonight Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 148
Počet zobrazení:16 032

Přinášíme novinku v talk show Jimmyho Fallona. Jedná se o hru Pašování slov, ve které musí Jimmy i jeho host v konverzaci používat ne úplně obvyklá slova a to tak, aby konverzace dávala alespoň trochu smysl. V roli pokusného králíka uvidíte Rickyho Gervaise.

Přepis titulků

Chci ozvláštnit naši konverzaci malým Pašováním slov. PAŠOVÁNÍ SLOV Funguje to následovně. Každý dostaneme pět karet - s náhodnými slovy. - Dobře. Tohle je pro mě a tohle pro tebe. - Můžu se podívat? - Ano. Naším cílem je začlenit tato slova co nejpřirozeněji do konverzace. Jak to asi bude probíhat?

To je... To mi děláš pořád! Když jsem tu byl minule, měl jsem umělé ruce a předváděl telenovelu. - Správně. - A dneska ani nebyla připravená šatna. Všude se tam válely pivní rohlíky a sýr. "PÍSKOMIL" "NA JÁGRA" To protože šatnou projde spousta lidí a hostů. Byli tu chlapi z Duck Dynasty. Ti s vousama a účesy na Jágra. - A jedli tam pivní rohlíky. - Na Jágra. - Mám to říkat?

- Nevím. - Vidí další slovo? - Myslím, že jo. Dobře. Chtěl jsem se tě zeptat, jestli tu někdy byl Richard Gere. Já to totiž nevím. - Ptám se jen tak... - Ne. Procházel jsem se totiž dneska po městě a říkal jsem si, že tohle je super show, a jaký hvězdy tu už asi tak byly. A pak jsem šel kolem zverimexu a koukal jsem na štěňátka, koťátka, pískomily a křečky.

"SHAQUILLE O'NEAL" "LEDVINKA" Pískomilové jsou skvělý! Víš proč? - Nevím. - Vejdou se ti do ledvinky. A proto jsou tak skvělý. To ti každý potvrdí... - Byla to fajn procházka. - Bavil ses? Jo, zašel jsem do irský hospody. - Fakt?

- Jo. Znáš ji? Jmenuje se U Shaquilla O'Neala. Je to úžasný bar. Byl jsi tam? Shaquille O'neal tu u nás byl, ne? Je vůbec nějaká šance, že poznám, jaké slovo máš použít? - Poznáš to. - Dobře. - Nezhubl od té doby, co tu byl posledně? - Jo, dost zhubl. Buď zhubl, nebo na sobě mástahovací prádlo. Dobrá práce. "KOUKAJÍCÍ BRADAVKA" "VIDLÁK" - Jimmy?

- Ano, Ricky? - Koukající bradavka. - Co? - Pitomost. - Jak tom myslíš? - Naprostá pitomost. Neblbni a nedělej ze sebe vidláka. "STĚRKA" "KEANU REEVES" - Jimmy? - No? Máš přezdívku pro svůj penis? Keanu Reeves.

Překlad: sp00ne www.videacesky.cz

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jestli někdo neví, tak to s tím R. Gerem, je narážka na jeho Rickyho stand-up, kde jeden z výstupů je o drbu, že si R. Gere strká pískomily do zadku :) http://youtu.be/opuyeLFNsvo?t=45m29s

80

Odpovědět

Jen za 3.

331

Odpovědět

Víc Rickyho prosím :D Jeho videa jsou vždycky nejlepší

1154

Odpovědět

Uniká mi smysl té hry, když i diváci vidí ty slova, tak prostě jen budou plácat "konverzaci" a začleňovat to tam? Uh huh.
Ale stejně pobavilo, hlavně konec :)

230

Odpovědět

Sám jsi si odpověděl. Smyslem je pobavení.

170

Odpovědět

Ricky Gervais má nejsrandovnější smích na světě :D

3035

Odpovědět

Peckaaaa !!!!!!! :D :D :D

872

Odpovědět

Víte, kdy se stanete opravdu slavným? Když je jméno použito pro překlad a všichni hned vědí, o co jde. Docela by mě zajímalo, jestli si takhle někdy povede „viróza“. A Keanu Reeves se povedl.

710

Odpovědět

Kdyby tam nebyl Ricky, dám méně, ale takhle 10/10

387

Odpovědět

Tak Keanu Reeves to zabil na konci! :D
Ale opět řikam když to neni Ferguson bo max Conan tak na 10 hvězd to neni.

2967

Odpovědět

...když to není Ferguson "protože" max Conan? Pardon? Nepoužívej zkratky když nevíš jak.

9740

Odpovědět

+ironicwomenkdyz to čtes rychlej tak zjistis ze to bo je vlastně nebo
ty si asi jedno z tech koštat co dycky dementne komentuje videa na utube vid?

21105

Odpovědět

+ironicwomenPravdou je, že je to ostravské nářečí a oni používají "bo" pro "protože". Musím sám uznat, že nesnáším lidi, co to používají pro "nebo" a ještě se dokáží hádat, že jejich varianta je ta správná...

5511

Odpovědět

+ironicwomentohle jsou videacesky.cz ne videaostravacky.cz, takže si to svoje "bo" strč do rekta

2549

Odpovědět

+ironicwomenZkomolenina "bo" jako "neboť" nebo zkomolenina "bo" jako "nebo". Buď mluvte všichni bez vyjímky spisovně, nebo na sebe vzájemně neútočte. Burani

223

Odpovědět

+ironicwomenJak píše níže dodgerido... BO je obecně česky nářečně význam pro NEBO. Pouze ve Slezsku, potažmo v okolí Ostravy se používá BO jako zkratka NEBOŤ. Tedy pokud už se chcete hádat co je správnější, pak nářečně má větší právo používat BO jako NEBO a ne obráceně.... :)
Když už teda chcete dělat chytrý, naučte se něco o českém jazyku a jeho nářečích...
A jak už tu někdo řekl, nikdo tu nemá právo na monopol a obojí je eventuálně správně, když už nechcete mluvit spisovně... Nechápu, jak se tu dokážete hádat za to, že jenom Ostraváci maj pravdu, že to znamená "protože"...
Až budete studovat český jazyk, pak se tu hádejte... Díky... ;)

215

Odpovědět

"Bo" je "protože" ať to čteš jak rychle chceš. Akorá bych měl ještě poznámku k ironicwoman, že to není zkratka, ale Ostravština, ale to je jenom takový píchnutí do hnidy;).

4815

Odpovědět

+Karelspousta lidi pouziva ,,bo" jako zkratku od ,,nebo" -> tedy, kdyz to tak pouzijes, tak to pak zkratka je :D
promin, ale Ostravaci na tahle dve pismenka nemaj monopol, i kdyby je pouzivala dele
podle me je bo zas hůl co pouziva donatello, takze se vsichni pletete
btw jazyk je zivy a vyviji se a jemu jedno, jestli s tim nesouhlasite =D

3116

Odpovědět

+Karelnavic si myslim, ze ,,bo" jako ,,nebo" si vetsina lidi vymyslela samostatne

613

Odpovědět

+Karel"Bo" je ve skutečnosti opravdu zkratka. Ovšem ne z "nebo", jak se tu mnozí domnívají, ale z "neboť". A pochází z Ostravska.
Takže "bo" použité jako spojka znamená "protože". Deal with it;-)

388

Odpovědět


Odpovědět

A blbci se tu hádaj, co je "bo" :D :D :D Chčiju cmíchy.
Význam záleží na původu, ostraváci a ostatní svoloč z republiky to považuje za "protože", Češi to považujou za zkatku "nebo".
Deal with it kids. V republice se bohužel nepoužívá jen jeden jazyk s jednim možnym označenim pro věci s skutky. Měli ste se líp učit a neserfovat pořád na mobilu

1421

Odpovědět

To se spustila vlna negativných nazoru jen protože JÁ-OSOBNĚ píšu bo misto nebo? Napisu si koment přečtu si ostatni ale že bych nekomu to upravoval nebo rikal ze takhle to být nema , to nedělam ...NENÍ TO MOJE VĚC ))) Sem pražak a každý komu napisu bo to pochopil spravně,chyba bude asi u vás na vašem přijmaci.

314

Odpovědět

Ani to nebylo zas tak vtipný, ale musela jsem se pořád smát těm jejich záchvatům smíchu :D a konec od Rickyho nejlepší :D

1493

Odpovědět

I když Fallona nemám nijak moc rád, tak tohle bylo super :D

1093