Will Ferrell a Chad Smith v bubenickém dueluThe Tonight Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:485
Počet zobrazení:10 342

Jimmy Fallon uspořádal další zajímavou bitvu dvou velikánů. Tentokrát si to v bubenickém duelu rozdají komik Will Ferrell a Chad Smith z Red Hot Chili Peppers.

 

Proč? Už delší dobu si totiž lidé utahují z toho, jak jsou si podobní, načež tato dvojka na to po svém reaguje. Chad Smith například na koncertech občas nosí tričko "Nejsem Will Ferrell" a Will Ferrell se za Chada Smithe nepokrytě vydává.

Přepis titulků

Chade... Wille... Slyšel jsem... že jste si podobní. Netušil jsem, že se i stejně oblíkáte. Jsem poctěn, že uvedu tento... snad konec toho epického souboje. Jste naštvaní a... Jste tak naštvaní, že ani nemůžete mluvit.

Můžu jen říct, že... tohle pódium... Chade, úplně z vás cítím ten žár. Vztek a zmatení. Jo. Ale... Je to podvodník. Chade, takhle nezačínejme... Přihodilo se to tak. Teď mluvíš s Willem nebo Chadem?

S Willem. Jo. - Wille? - Ano? Začalo to tak, že se na Redditu někdo 4. února zmínil, že vypadáš jako Chad Smith z Red Hot Chili Peppers. - Ano. - A ty jsi odpověděl... Řekl jsi: "Ne." "Já jsem Chad Smith."

Přesně tak. To není pravda, protože on není já. Řekl jsi, že jsi postava, kterou Will Ferrell vymyslel - Chad Smith. Ano. To mě tak nas*alo. Co jsi dělal, když jsi o tom slyšel? Jamoval jsem. Jamoval jsem s Papričkama.

S mýma klukama. V naší jamovně. Kolik jamoven máte? V Americe? Jo, v Americe. - Čtyři. - Takže jsi byl v jamovně číslo...? Tři. A viděl jsi to na internetu. Úplně jsem zuřil.

Říkám: "Flea, tohle..." - Mluvil jsi s Fleam? - Jo. "Flea, tohle je pakárna." - "Už toho mám dost." - Máš toho dost. "Jako Chada Smithe si mě dostatečně neváží." Vypadá to, že se zlobí. Přiznávám, že jsem teď trochu sjetej. Chade, tohle vystřihneme. Chade...

Můj kozí džus Chada Smithe. Z čeho je kozí džus Chada Smithe? Povíš nám to? Je to chemická sloučenina, kterou vytváříme v jamovně č. 2. - Chemická sloučenina? - Jo. Chápu. Jak dlouho hraješ na bubny, Chade? Hraju už od... osmi let. - Víš, kde jsi hrál? - Jo. U mě doma. V jaké místnosti?

- V pokojíku. - Měl jsi v něm bubny? Bicí soupravu z K-Martu. - A začal jsi jamovat? - Jo, věděl jsem, že mám dar. Nejspíš jsi... - Wille, jak dlouho ty hraješ na bicí? - Já na ně nehraju. Co si o tom myslí kapela, Chade? Chtějí, abych mu dal na prdel. "Co je moc, to je moc.

Narušuje to koncerty." - "Narušuje to přátelství v kapele." - Proč? "Už jsme tak zmagořený, že si myslíme, že za námi hraje na bicí Will Ferrell." - Kapela si myslí, že s nimi hraje Will Ferrell? - Přesně tak. Je to absurdní. V tomto duelu ale chcete vybrat peníze na charitu. Tvoje charita, Wille, je CancerForCollege.org. Ano. A tvoje, Chade, je LittleKidsRock.com.

Jo. Takže je tu aspoň nějaké... Bereme dětem hudební nástroje. Co je na tom dobrého? Jdeme na skládku a tam je před dětmi zničíme. - To opravdu...? - Ne. Neví, o čem mluví. Na to peníze nevybírají. Myslím, že jim dáváte...

Je to moje charita. Chada Smithe. Chade, ty jsi zlej. Já myslel, že v té charitě dáváte školám hudební nástroje. Tak to začalo. Cancer for College je super charita. To je. Založil jsem ji s kamarádem a je... úspěšná. Je malá, ale snaží se integrovat... A co myslíš o Little Kids Rock? Ti jsou super.

Neměli by dětem brát nástroje... - Neměli by. - Proč bys to dělal? Ale děláme to a těšíme se velké podpory. Od koho? Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (36)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jejda lidi.. to jste si nevšimli, že za Willa hrál někdo jiný? Že ty údery se vůbec neshodovaly s těmi pohyby? :) Bylo to jenom o show a pobavení lidí.
Jinak Jimmy je originální a vtipný.. Přijde mi, že oproti jiným není takový arogantní a je upřímnější než ostatní.. každý má něco do sebe.

40

Odpovědět

Tak si nejsem jistá, který z nich mi přišel horší. Co se hraní týče. Ale jinak jsou to sympatičtí a komičtí pánové. :)

116

Odpovědět

U me vyhral Ferrell, nezivi se tim a hral bez metronomu, nebo co to mel Smith v uchu.

126

Odpovědět

Odposlech, třeba? :D

230

Odpovědět

kamo zahrat bez metronomu je totalne normalna vec :D

100

Odpovědět

No nevím, ale mi přišlo, že Will vůbec nehrál a že to pouštěli z reproduktoru.

181

Odpovědět

Proč furt všichni píšou jak je Fallon hroznej?
Je perfektní a originální se zajímavou show. Pokud by tam byl někdo jinej už, by z toho byl zase jinej pořad.
Koukněte se třeba na všechny evolution of rap s timberlakem a s fallonem. Tohle by prostě jinej moderátor nezvládl a akorát by si např ferguson z toho dělal lacinou srandu, ale Fallon se snaží být i trochu vážnější a v jeho rozhovorech se občas i něco dozvíš o těch hostech.
Upřímně mě třeba takovej Ferguson abolutně nudí a Fallon S Nortonem jsou pro mě top.
Takže tak můj názor.

3229

Odpovědět

Lidi s ním mají problém, protože je naprosto přehnaně falešně afektovaný.

386

Odpovědět

+Christopher+ niekedy otravne skace hostom do reci

244

Odpovědět

+ChristopherA taky vůbec není vtipnej. A taky vypadá jak člověk, co chtěl být vždycky herec, a nakonec skončil u moderování. Připomíná mi strašne Amira z Prank wars jak se rozbulel, když zjistil, že je ten casting falešnej.

226

Odpovědět

+ChristopherPritom Conan je afektovanejsi tak 1000x vic. Ten prehrava i pozdrav.

62

Odpovědět

Mně na Fallonovi vadí, jak vždycky v rozhovoru přizvukuje a opakuje jejich fóry - "Moje charita dětem hudební nástroje bere." "Tvoje charita dětem hudební nástroje bere?" "Ano." To je přece úplně zbytečný a trochu tím ničí ten vtip. Začínám mu říkat Ozvěna Fallon.

403

Odpovědět

+NinjerTohle ale dělá prakticky každej moderátor

51

Odpovědět

+NinjerNevšiml jsem si nebo rozhodně ne v takové míře jako on.

42

Odpovědět

Moje řeč, Jimmy s Justinem jsou top. Conan je hrůza a děs, nesympatickej a nepříjemnej už od pohledu.

13

Odpovědět

Snad můj první komentář tady.. ale prostě jsem musela.. škoda že to nebylo u nějakýho jinýho moderátora.. Jimmy Fallon prostě patří do té horší skupiny moderátorů.. a takovejhle duel by si zasloužil někoho lepšího :) můj názor :)

358

Odpovědět

Upřímně řečeno souhlasím... Ale přišlo mi, že Ferrell dost "ovládal" celý ten rozhovor a celý ten duel a Fallona krásně upozadil (a Chad Smith byl taky pěkně bezprostřední).

362

Odpovědět

+NinjerJe pravda že pánové Falonovi nedali moc velkej prostor, naštěstí :D

202

Odpovědět

Neřekl bych horší. Každému svědčí něco jiného. Hlavní ale je, že by nikdo jiný s ničím podobným nepřišel. Fallon imho není dobrý v rozhovoreh, proto má každej den nějakekej jinej skeč. I když je jinak průměrnej herec, z late night talk show hostů je pořád nejlepší herec, zpěvák i imitátor. Má pořádnou průpravu ze Saturday Night Live. Evolution of Dance, Lip Sync Battle nebo (a především) History of Rap jsou skvělý věci, které si zaslouží označení legendární.

Každej moderátor je prostě jinej a od toho se odvíjí jeho show. Podle mě je třeba nejlepší Jimmy Kimmel, který je jak nejvtipnější a když něco vymyslí, tak to teprve stojí za to (Matt Damon), taky dobře vede rozhovory. Opravdu všestranej. Letterman je starej a v podstatě s lidma jenom mluví. Zajímavě, ale nepřidá nic navíc. Každopádně ty rozhovory jsou velmi zajímavé. Conan zase strašně přehrává. To není výtka, patří to k němu. Je vidět, že má svůj styl humoru a ten se snaží přenést i na své hosty. Fergusona třeba moc nemusim.

10

Odpovědět

chudák Chad, určitě je super bubeník, ale tady to bylo o šílené show a v té ho Will válcoval :D

95

Odpovědět

AAAA dobře :-) More cowbell :-)

51

Odpovědět

It needs More Cowbell :D

82

Odpovědět

Proc to vzdycky vyhraje ten horsi?

41

Odpovědět

Aby nezranili jeho city. Lepší ví, že je lepší, nepotřebuje si to dokazovat...

370

Odpovědět

stale nedokazem pochopit, ze ako moze mat ten chlap vlastnu talkshow.. aj ten Conanov pobocnik alebo Guillermo by boli vtipnejsi

8612

Odpovědět

Conan je desnej. Jen ho vidim, tak si rika, ze to zase bude strasnej trapas. Moc tlaci na pilu.

22

Odpovědět

pár pěkných momentů jinak podle mě uplně debilní show

btw. hrál to vůbec on?

3416

Odpovědět

jj, hral Will, ale nebolo to nic tazke

513

Odpovědět

+kvasha16hm, ok, pozrel som si to este raz, a to co pocujeme nehra Will :D

202

Odpovědět

+kvasha16pokus o experta :D nerozumím bubnům, ale jde to to tam i vidět chvilkama a pak z playbacku ještě jde hajtka a Will ji nedá a chce to utnout.. "Roll the credits"... :)

00

Odpovědět

Ne, nehrál to on....

320

Odpovědět

Prosím přidejte sem talk show Craiga Fergusona

1215

Odpovědět

Mezi úvodní rozhovor a bubenický duel?

831

Odpovědět

+Ninjer:D to nemyslim.Čekal jsem že dnes přidate video snim.Jinak paradní duel tenhle ))

80

Odpovědět

+NinjerUrčitě se tu ještě Craiga dočkáš... ne dnes, ale v dohledné době ano ;)

151

Odpovědět

+Ninjerahoj ja jsem Zoolander a taky jsem zavisly na Fergusona :D

13