Bitva playbacků u Jimmyho Fallona #3The Tonight Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:593
Počet zobrazení:8 352

Je tu další bitva playbacků v The Tonight Show. Tentokrát se Jimmy utká s herečkou Emmou Stone, která se u něj zastavila před premiérou filmu Amazing Spider-Man 2.

Přepis titulků

Vítejte zpět! Je tu se mnou moje kamarádka Emma Stone. Amazing Spider-Man 2 jde do kin tento víkend. Utkáme se v bitvě playbacků. Probíhá to následovně. Budeme se střídat ve zpívání částí známých písní na playback. Každý se bude snažit zpívat lépe než ten druhý. Nevíme, jaké písně si ten druhý vybral. Pouze zpívající osoba ví, jaká píseň bude následovat. Oba zazpíváme dvě písně a já začnu, protože ty jsi v tom nová.

Dobře. - Ustup stranou. - Ať se ti to nepovede. Děkuji ti, že mi tohle přeješ. Moje první píseň je od slečny jménem Iggy Azalea. A její název je Fancy. - To bylo jen tak na rozehřátí. - Bylo to dost dobré. - Emmo, je čas na tvoji první píseň. - Dobře. - Udělal jsi na mě dojem, Jimmy.

- Děkuji. Moje první píseň je Hook od Blues Traveler. Ani teď s tebou nemůžu mluvit. To byla teda píseň. Fakt dobrá. Musím to ze sebe setřást. Musím se do toho zase dostat. Pomůžete mi s tím? Moje druhá a poslední píseň je klasika od Styx s názvem Mr.

Roboto. To bylo... teda... Tak jo. Tohle bude těžké. Jak můžu být z playbacku zadýchaný, když nic nedělám? Měli bychom to předstírat, ale já jsem celou předchozí píseň zpívala. - Já vím. - Bylo to jako karaoke. - Tvůj výkon byl fantastický.

- Děkuji ti. Jsi úctyhodný soupeř. Moje druhá a poslední píseň je All I Do Is Win od DJ Khaleda. Můj ty Bože! Ale no tak! To byla ta nejlepší píseň, co tu kdy byla. Emma Stone vítězí na plné čáře.

Bože můj... Amazing Spider-Man 2 ve 3D jde v pátek do kin. Emma Stone, dámy a pánové. Překlad: sp00ne www.videacesky.cz

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

emma to na konci dobře zabila :D

100

Odpovědět

Na ten konec se vyplatilo počkat.

131

Odpovědět

Absolutně skvělý :D .. jediná negativní věc na tom je, že do teď jsem si myslel že nemůže nastat chvíle kdy Emma není sexy. Clearly i was wrong, úplně se mi z ní ježili vlasy :D

66

Odpovědět

Vzpomněl si taky někdo na Pocabellův cannon v D u Blues Traveler - Hook? :D

12

Odpovědět

Emma je super chlap!

1715

Odpovědět

i ten náš českej Hron je nelepší jak Fallon a to dělaj stejnej humor

523

Odpovědět

*"Hron je lepší jak Fallon" tak to mělo být

415

Odpovědět

Nevim co ty komentare podemnou ...ale tady musim souhlasit s tim ze Emma to vyhrala na plne care,byla perfektni !

529

Odpovědět

Zas bez přeložených textů písní, to je jak přeložit Kytici od Erbeny bez básniček..

4110

Odpovědět

*Erbena
A je tu jisty rozdil. Tohle si muzes uzit bez prekladu pisnicek. Stihat koukat co dela a pritom zkoumat preklad neni tak jednoduchy. Urcite by to nicemu neuskodilo, kdyby se ty pisnicky prelozily, ale nutny mi to neprijde.

231

Odpovědět

Bylo by fajn přeložit už i ty písničky. Já osobně je teda nestíhám a tím pádem ani moc netušim čemu se tlemí ;)

2210

Odpovědět

Fallon má v každém Lip Sync souboji ty samé pohyby a grimasy (dva příklady za všechny, přiblížení se natěsno ke kameře, zapojení diváků atd. atd.) dnes tam měl i podobné kecy "Jak můžu být z playbacku zadýchaný?"
fakt nechápu, jak někdo může říkat, že je Jimmy lepší. Jimmy v Lip Sync soubojích nebyl lepší snad ani jednou a tadyhle už vůbec. Emma předvedla absolutně strhující výkon a zejména při druhé písničce Fallona úplně semlela. perfektní sladění textu a pohybů, skvělý grimasy...
abych se ještě dále vyjádřil k Fallonovi. tak mě jako moderátor nevadí, ale ani mě nijak nebaví. ztotožňuji se s názorem, že působí falešně, což jde asi nejvíce vidět při tom, když se směje. rozhovory jsou často nezáživné, bez ksichtu, mnohé jeho vedlejší scénky a činnosti mi nepřijdou vůbec vtipné (v tomhle jednoznačně vládne Conan). Lip Sync je jedna z fakt skvělých věcí na jeho show... se kterou však také nepřišel on sám, ale vypůjčil si to od Krasinskiho.

3515

Odpovědět

Jimmy má výborný tyhle "soutěže" apod. kolem show, ale on sám je mi děsně nepříjemný, afektovaný a "falešný".. Ema rozkošná :)

2511

Odpovědět

O neco slabsi nez ty predchozi, ale porad mi to prislo skvely. A pro me vyhrala Emma. Jimmy "zpival" lip, ale Emma si vybrala lepsi (vtipnejsi) pisnicky.

176

Odpovědět

WoW, Emma to teda poriadne rozbalila :o)

244

Odpovědět

Emmu mám rád jako herečku, ale výběr písni ji podle mě moc nesedl, za to Jimmy se svými tanečními kreacemi opět válel ´:D

1016

Odpovědět

Preložte prosím epizodu show grahama nortona, ked u neho bol hugh jackman, michael fassbender a james mcavoy :) bola odvysielaná 2.5.2014 ;) :D

384

Odpovědět

Celé epizody tu překládat nebudeme.

340
Další