Stephen Lynch - píseň o dědečkovi

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:606
Počet zobrazení:9 071

S písněmi Stephena Lynche jste se tu už setkali, takže ho netřeba dlouze představovat. V této skladbě s názvem Grandfather se dozvíme, jaký vztah má Stephen ke svému nemocnému dědečkovi.

Pozn.: Hef, tedy Hugh Hefner, je zakladatel playboye. Dr. Jack Kevorkian byl v USA souzen za tzv. asistované sebevraždy nevyléčitelně nemocných.

Přepis titulků

Víte, co je podle mě důležité? Přátelství. Fakt. Zpíval jsem o něm před chvílí písničku Special Ed. O přátelství. A co je ještě důležitější? Rodina. Vážně. Vyrůstal jsem se svým dědečkem, který nedávno onemocněl... Ty jdi taky do hajzlu! Kdo může tleskat?

Díky, že tleskáte dědově smrtelné nemoci. Až děda umře, život bude divný, až děda umře, můj svět se změní. Až děda umře, budu křičet a řvát, protože budu kurevsky bohatej! Tak dědo umři! A nenapínej mě, tak dědo vychrchlej to dědictví. Tak dědo neprotahuj to do dalšího dne, mám tě k smrti rád, ale musím platit účty...

Mrtvice by byla fajn, choroba jakbysmet, jeho popel rozptýlím do svého nového bazénu, budu pařit s Hefem a večeřet s královnou, tak co kdybychom odpojili ten přístroj? Tak umři, dědo, před daňovým přiznáním, dědo, moc bych si přál, aby tu byl Kevorkian.

Tak dědo odleť, naposledy se ukloň, tak umři, dědo, rodina tě stejně nenávidí... Kruci, musíš být starej jak Metuzalém, tvoje rodný číslo je 1, jsi hluchej, dementní, slepej a máš amputaci, kdykoli jdeš čůrat, daruješ krev, tvoje artitida se ozývá, kdykoli začne pršet, jsi tak starej, že máš na penisu křečový žíly.

Tak proč neumřeš, dědo, proč musíš bojovat? Prostě vejdi do toho světla, ty starej zkurvysyne! Vejdi do světla, staříku... A už je po všem, děda umřel, záhadná rána do jeho vrásčitý hlavy. Nejdřív zahladím stopy, ale všechno by mělo být v pořádku. Dneska večer začnu pracovat na babičce...

Překlad: Magenta www.videacesky.cz

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

cela show i s titulema je na czshare:
do hledaní zadejte : Stephen Lynch-Live-at-the-El-Rey

180

Odpovědět

:D :D

180

Odpovědět

10/10 :D... není nad čím váhat

190

Odpovědět

Pokud někoho zaujal text: Dr. Jack Kevorkian byl v USA souzen za tzv. asistované sebevraždy nevyléčitelně nemocných... tak doporučuji film " Doktor Smrt " s Al Pacinem, jsou tam autentické záběry a je podle skutečné události .

180

Odpovědět

doufám že sem jednou dáte Craig.. ta je podle mě nej :D
-> http://www.youtube.com/watch?v=pPdFrW076R0

180

Odpovědět

este tu chyba jeho najvacsia pecka: http://www.youtube.com/watch?v=skc8QJ05SEs

180

Odpovědět

BugHer0 -> Na internete sú české titulky, ktoré robil xxENDxx, takže na jednotlivé YT videa ich stačí už len orezať a prečasovať.

180

Odpovědět

Perfektný koncert (thumb up) :D

180

Odpovědět

Na jednu stranu je to hnusne , ale i tak je to vlastně běžne a tohle je jen černy humor takže super :)

190

Odpovědět

Více Stephena!!! a prosím opravte už tu píseň o té ženě s knírkem :) :D díky

180

Odpovědět

Az bude na smrtelny posteli, tak jeho vnuk mu taky slozi nakej song :D 10/10

180

Odpovědět

nehorázně černej humor, ale je boží

180

Odpovědět

MAx: Překládal ho tu xxENDxx, který si už delší dobu dává od překladů pauzu a do teď se toho nikdo jiný neujal. :-)

180

Odpovědět

jsem rád, že jste ho konečně přeložili. Nevím, proč jste s tím na delší dobu přestali...je super. U mě jasná 10 ;)

180

Odpovědět

Legenda! Mazec! Nádhera! :D

180

Další