Stephen Lynch - Superhero (explicitní verze)

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:658
Počet zobrazení:13 562

Další z vystoupení baviče a muzikanta Stephena Lynche se nese v trochu jiném duchu, než jste zvyklí. V písničce "Superhero" Stephen dost vsází na interakci s publikem a následnou improvizaci. Musím vás tedy upozornit, že ve videu není o sprostá slova nouze, takže rating 18+ je v tomto případě na místě. Co jiného taky můžete čekat, když pustíte ke slovu dav podnapilých lidí, kteří se výborně baví, že? Podle mého názoru se jedná o jednoznačně nejlepší song, který je k vidění na Lynchově DVD s živým vystoupením. Kvůli délce je video rozdělené na dvě části, ale výsledný dojem to nijak nemění. Příjemnou zábavu!

Přepis titulků

Překlad: xxENDxxwww.videacesky.cz SUPERHRDINA Děti, kdybyste mohli být superhrdinou,kým byste chtěli být? Batman, Superman,Spiderman... ...nebo Wonderwoman,pro chlápky támhle vzadu? To já nevím. Nebo byste si mohlivymyslet superhdinu vlastního. Pojďme na to, děti. Pojďte si vymyslet nějakýty zatracený superhrdiny!

To vůbec neznělo jako slovo... Tak já začnu.Vymyslím prvního, jo? Tak jo, jdem na to.Nechte mě přemýšlet... Moment.Tak jo, už to mám. Jdeme na to. Jenom zdržuju. Tak jo.Jedeme. Kdybych mohl být superhrdina,byl bych Pan Úžasný. Létal bych po světě a bojoval se zločinem,podle mého Úžasného plánu.

Kdybych viděl kriminálníky jak lžou, ubližují ostatníma rozplakávají je, Odvezl bych je do vězení ve své Úžasné dodávce,protože bych byl Pan Úžasný! Vidíte děti,nic na tom není! Vím, zločinci vás občas chtějízlákat na zcestí. Nabízejí vám věci jako jsoudrogy a alkohol... ...ale my víme, že stačí odmítnout.Že jo? Zatracený ožralové.

A ještě tenhle stolek vyhulenců.Já vím, co jste zač. Je to cejtit až sem, člověče. Všemu se smějete opožděně... Vykřikujete neslušnosti.Vím, o co tu jde. Já to dělám taky... Hele vole, skáknem večer vomrknouttoho týpka! - Jakýho týpka?- Já ti ani nevim, vole... O čem jsem to zpíval?Zapomněl jsem.

Děti! Děti! Alespoň předstírejte,že drogy a alkohol jsou špatné. Sakra. Úplně vidím ty pisálky z novin,co tu dneska jsou. LYNCH NABÁDÁ K UŽÍVÁNÍ DROG!VYKOUŘIL MIKROFoN! V mém případě spíš...Zatracená jedna koule. Kdybych mohl být superhrdina,byl bych Abstinent Boy. Rozhlašoval bych po světě jaké zlo drogy jsou,a kolik zničily životů. Všechny ty fetky, co jsou na kaši,jejich stříkačky, fajfky a matroš... ...

všechno bych to spálila libě se u toho usmíval. Protože bych byl Abstinent Boy. Kurva! Pokaždý... Vypadám jak při kouření... A pivko je tak daleko. To stačí, díky. To bylo nádherný. Jako bych ho sál z prsíčka.

Pivního prsíčka. Pivko je dobrý. Kdybych mohl být superhrdina,byl bych Týpek z Imigračního. Všechny ty cizáky bych poslal zpátky domů,za to že nám tu všechno sežerou. Neodváděj daně a berou nám dobrý fleky,jako je orání polí, mytí nádobí a sběr ovoce. Obešel bych spoustu zákonů,abych se těch vyžírek zbavil... ...protože bych bylTýpek z Imigračního. Najednou se ten davnetváří moc přátelsky.

Všichni cizinci tadymě teď nesnášej, co? Ale děti, ta slokabyla myšlená ironicky. Úsměv! Protože to všechno jsou práce na hovno,ketrý nikdo dělat nechce! Kurva, teď mě nesnášíuž úplně všichni...

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

to byl nejakej bot? nebo proc kazdej ma 18like u prispevku? :D

30

Odpovědět

cela show i s titulema je na czshare:
do hledaní zadejte : Stephen Lynch-Live-at-the-El-Rey

200

Odpovědět

Sakra práce, co to ten chlap bere...a kde se to dá sehnat? :D

210

Odpovědět

opravte to

200

Odpovědět

prečo už nefunguje?

182

Odpovědět

tak toto som potrebovala! :D :D :D

201

Odpovědět

M A S A K R
neco takoveho jsem vzivote nevidel a nestihal jsem kulit oci a smat se zaroven. To je fakt mazec a ten chlapek je totalni soumen a ma super cit na lidi z publika, hnedka si s nema prehazuje vtipky, donuti je ke spolupraci. proste 11 z 10

200

Odpovědět

snad nejlepší kousek od něj.

200

Odpovědět

U tohoto jsem za opravdu dlouhou dobu brečela smíchy :D super!

200

Odpovědět

tak u těch jeho improvizací na hrdiny sem chytla takovou chláááámu!

190

Odpovědět

Ta druhá část je uplně dokonalá, takhle sem se už dlouho nezasmál..:D

200

Odpovědět

Jo...tohle bylo dokonalé :D

190

Odpovědět

WOW úžasný, fakt úžasný. takhle od plic jsem se dlouho nezasmála. Povedené!!

200

Odpovědět

Dobrej frajer,co se tyce komiku,co tu maji videa,tak je urcite nejlepsi.....

190

Odpovědět

víme o tom, ty korekce totiž váznou u mě :)

180

Další