Stephen Lynch a jeho kamarád Ed

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:460
Počet zobrazení:8 511

Další video od Stephena Lynche navazuje přesně tam, kde skončilo to předchozí. Stephen v něm vyprávěl, že když je na cestách, stýská se mu po kamarádech... a obzvlášť po jednom zvláštním kamarádovi!

Přepis titulků

Překlad: xxENDxxČasování: Oudžejwww.videacesky.cz Znáte ho? Tak fajn. Mám ho moc rád,i když je tak trochu... ...díky pane."Zvláštní". Jdeme na to. Mimochodem, pro ty z vás,kdo mojí šou už viděl... bude to jako za stara,ale přidám i pár novinek.

Takže dávejte pozor. Jako třeba tohle... Zpívejte se mnou,pokud znáte slova. Je tam ale i pár novinek.Poslouchejte. Když jsem byldesetiletej prcek, měl jsem opravduzvláštního kamaráda. Ed byl laskavý,s dobrými úmysly, ale byl tak trochu jinej.

Jo, "zvláštní" Ed, máma ho upustila na hlavu, teď mu to kvůli tomumoc nepálí... je tak trochu "zvláštní". Jen trochu "zvláštní". Hráli jsme na babu,a on se stejně dokázal zranit. Já si hrál na vojáky,on se cpal hlínou. Měl jsem rád matematikua hláskování, Ed si rád povídal se stromem.

Jo, "zvláštní" Ed, máma ho upustila na hlavu, a teď ho drží... kde?Ano, ve stodole. Protože je tak trochu"zvláštní". Jen trochu "zvláštní". Závodně jsem běhala poflakoval jsem se po krámech, Ed mlátil hlavou do zdi.

Měl jsem spoustu holeka hromady oblečení, Ed si pojmenovalvšechny prsty. Jako: Garry, Terry, Larry,Jerry, Barry, Ronnie, Boby, Ricky... Já měl holku,takže zbytek mě nezajímal... Jo, "zvláštní" Ed, máma ho upustila na hlavu, on si teď myslí,že je krajíc chleba.

Protože je tak trochu "zvláštní". Jen trochu "zvláštní". Začal jsem chodit na vejšku,život byl super, Ed už uměl počítatod 1 do 2. Rád jsem se bavil s lidmaa chodil pařit, Ed se bál i vysavače. Jo, "zvláštní" Ed, máma ho upustila na hlavu, teď si myslí,že dokáže jezdit s postelí...

Protože je tak trochu "zvláštní". Jen trochu... Když jsem si jednoho dnese "zvláštním" Edem povídal, popadnul cihlua šlehnul mě s ní přes hlavu, když se začal smát,v tom jsem si uvědomil, že ze mě "zvláštní" Edudělal taky "zvláštního"! Jsem silnej jako HULK!

Tlačí mě boty! Teď je největší zábavachytání brouků a objímání cizinců. V porovnání se mnouje ED v pohodě... Je jako úplnejEinstein. Jo, "zvláštní" Ed,a já... nejsme zrovna moc chytří,jak můžete vidět. Moc nám to nepálí, jsme tak trochu "zvláštní".

Jen trochu "zvláštní". Ten zkurv... Edze mě udělal "zvláštního". Jen trochu... Jenom trochu... A teď všichni! ... "zvláštního"!

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

myslím že v 1: 19 by místo hráli jsme si na babu bylo lepší át hráli jse honičku ( jen muzj nazor :) )

197

Odpovědět

2:35 by bylo lepší one to eight :) líp by se to rýmovalo..

1818

Odpovědět

je to borec a má talent a je hodně vtipnej:) občas kdyby do toho neřval ty kraviny anedělal až toik ty p******y tak by to byly vážně hezký písničky:)

191

Odpovědět

Video opět funkční.

200

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=IfuKRaISa8s&feature=related tohle je jediný video od něj který nemůžu nikde najít přeložený... mohli byste se toho prosím ujmout? předem dě+kuju :)

190

Odpovědět

Celej zaznam ja na uloz.to a titulky jsou na titulky.com a je to dokonalýýýý

190

Odpovědět

Na youtube má ještě několik dalších, hoďte je sem a přložte pls i ty zbylé

190

Odpovědět

Škoda že neni první část toho videa, ale jinak parádá za mě 10/10 :)

190