Bo Burnham – Snižte svá očekáváníStand-up okénko

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 28
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:131
Počet zobrazení:7 619
Hledáte lásku? Pak má právě pro vás Bo Burnham jednu parádní radu.

Přepis titulků

Všichni chceme lásku. Kolik nezadaných žen tu dnes večer hledá lásku? Jo, vykřičte svůj smutek. Není tam sám. Dámy, vím, co chcete… Chcete… Chceš… Chceš milého tvrďáka, feministu, který za tebe rád zaplatí.

Bude vycházet s tvými kamarádkami, ale zároveň ho nebudou ho přitahovat. Hodného, zlého, hodně zlého kluka. Napůl dobrého, napůl zlého, napůl kluka. Má rád tvé bratry. Je citlivý, ale ne slabý. Je super v posteli a volá tvé matce. Možná ti přijde, že tenhle kluk existuje jen ve tvé mysli. A hádej co. Je to tak. Pokud chceš lásku, sniž trošku svá očekávání, protože princi na bílém koni bys nepřišla dost dobrá.

Pokud chceš lásku, vyber si kluka a miluj ho. A pokud má fetiš na chodidla, tak se tomu nebraň. Naštěstí… Aspoň muži mají realistická očekávání toho, jaká má být žena. Řekl sarkasticky, zatímco se připravoval na druhou sloku.

Chceš holku, co je milá. Není posedlá vzhledem, ale je šíleně sexy. Můžeš ji představit rodičům. Má ráda stejné filmy a směje se tvým vtipům. Skutečnou, sexy, skutečně sexy holku. Úplně novou neskutečně sexy holku. Snaží se dělat dojem, ale je jí to jedno. A volá ti jen, když si chce pokouřit. Možná ti přijde, že tahle holka existuje jen ve tvé mysli. Je skutečná. Ale před týdnem umřela. Pokud chceš lásku, pořádně sniž svá očekávání.

Možná si myslíš, že tvé péro je dar, ale to teda fakt ne. Pokud chceš lásku, vyber si holku a miluj ji. A pak vyndej péro a nechej tu holku, co miluješ, aby tvou nabídku odmítla. „Nechci blázna přes úklid ani bordeláře, někoho s trapným účesem a děsnou prací. Chci totiž někoho dokonalého.“ Chceme dokonalé děti, dokonalý život, dokonalého manžela nebo dokonalou manželku.

Ale hluboko uvnitř víme, že si to nezasloužíme… Ale… Všichni si zasloužíme… lásku. I když máme zrovna blbej den, protože všichni jsme příšerní, ale díky lásce to není tak zlé.

Všichni si zasloužíme lásku. Láska je na životě to nejlepší. Věřte mi, zrovna mi bylo 25. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Parádní! A i dobře zvládnutý překlad.

10

Odpovědět

Díky :)

00

Odpovědět

Díky za video, akorát mě při sledování napadlo, jestli tam není okolo 1:38 chybička? Chceš holku co je milá. Co není posedlá vzhledem, ale přitom je šíleně sexy.

40

Odpovědět

Díky za postřeh, opraveno :-)

10

Odpovědět

Úžasný, jen bych asi změnil představit rodičům na představit kamošům. Jinak do budoucna doufám že se tu bude objevovat častěji je skvělý.

53

Odpovědět

Díky, ale dovolím si nesouhlasit. „Your folks / my folks“ je obecně slangové pojmenování rodičů (nebo obecněji příbuzných, případně obecně nějaké skupiny lidí). V určitém kontextu by to slovo mohlo znamenat i kámoše, ale s tím přivlastňovacím zájmenem spíše ne. A myslím, že i z logiky věci myslí rodiče (přeci jen představování rodičům je důležitý milník každého vztahu).
Zdroje:
https://idioms.thefreedictionary.com/your+folks
https://glosbe.com/en/cs/my%20folks

20

Odpovědět

Málem jsem usnul.

28

Odpovědět

Perfektní.

10

Odpovědět

Geniální! :-)
Pro začátek jsem si to pustil třikrát... Díky, Xardassi.

71

Odpovědět

Díky, rádo se stalo. Mě to zase inspirovalo kouknout se na jeho stand-up „what.“ Viděl jsem (tady na VČ) několik písniček, ale celé vystoupení až dnes. A přestože už je to sedm let staré, tak je to pořád pecka, doporučuju :)

70

Odpovědět

Jenom zpět k panu Burnhamovi prosím, je to jeden z největších géniů ve stand-up comedy.

162