Bo Burnham – Koukejte na měStand-up okénko

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 28
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:36
Počet zobrazení:3 989

Ještě jedna píseň ze speciálu Inside, který má Bo Burnham na Netflixu. Tato píseň je vyvrcholením celé show a nejlépe ji pochopíte právě po zhlédnutí celého speciálu. Podle některých výkladů se v ní zpívá o blížícím se konci stand-upu, podle jiných o psychickém zdraví a depresi. Záleží tedy na vás, zda si myslíte, že to místo, o kterém Bo zpívá, že jej všichni známe, je konec povedeného vystoupení, nebo naopak temné zákoutí mysli…

Jinak pokud jste ještě neviděli Vítejte na internetu a Běloščin Instagram, tak to určitě napravte.

Přepis titulků

Zvedněte kurva ruce! Zvedněte zadek a koukejte na mě! Zvedněte kurva ruce! Zvedněte zadek a koukejte na mě! Jste nervózní? Bavíte se? Už bude konec. Právě to začalo. Moc nad tím nepřemýšlejte. Koukejte se mi do očí. Nebojte se, nestyďte se, no tak, je tady příjemně.

Půjdeme někam, kde to všichni znají. Půjdeme někam, kde to všichni znají. Zvedněte kurva ruce! Zvedněte zadek a koukejte na mě! No tak! Zvedněte kurva ruce! Zvedněte zadek a koukejte na mě! Skloňte zrak. A modlete se za mě. Skloňte zrak.

A modlete se za mě. No tak! Zvedněte kurva ruce! Zvedněte zadek a koukejte na mě! Chcete vtipnou historku? Před pěti lety jsem přestal vystupovat a dělat stand-upy. Začal jsem totiž na pódiu dostávat záchvaty paniky. A to pro ně není nejlepší místo. Takže jsem s tím sekl.

A pět let jsem nevystupoval. A během té doby… jsem pracoval na svém duševním zdraví. A víte co? Povedlo se mi to. Zlepšilo se to. Vlastně tak hodně, že v lednu 2020… jsem si řekl: „Hele, měl bych… začít zase vystupovat. Schovával jsem se před světem.

A potřebuju… se vrátit.“ A pak… se stala taková vtipná věc. Jste nervózní? Bavíte se? Už bude konec. Právě to začalo. Moc nad tím nepřemýšlejte. Koukejte se mi do očí. Nebojte se, nestyďte se, no tak, je tady příjemně.

Prý že stoupá hladina oceánů. Jako by mi to nebylo u prdele. Prý že končí svět. Zlato, ten už dávno skončil. Nic z toho nezpomalíte, i když jste se opravdu snažili. Chápete? Prima, tak zalezte dovnitř. Půjdeme někam, kde to všichni znají. Půjdeme někam, kde to všichni znají. Zvedněte kurva ruce! Zvedněte zadek a koukejte na mě!

No tak! Zvedněte kurva ruce! Zvedněte zadek a koukejte na mě! Skloňte zrak. A modlete se za mě. Skloňte zrak. A modlete se za mě. No tak! Zvedněte kurva ruce! Zvedej se! No tak! Mluvím s tebou! Zvedej se! Zvedněte kurva ruce!

Zvedněte zadek a koukejte na mě! No tak! Zvedněte kurva ruce! Zvedněte zadek a koukejte na mě! Skloňte zrak. A modlete se za mě. Skloňte zrak. A modlete se za mě. No tak! Zvedněte kurva ruce! A koukejte na mě! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Miluju ten song! Geniální záležitost od Burnhama, díky za sdílení i tady na videačesky (y).

10

Odpovědět

takova drobnost myslim ze tam je hands up and heads down, ale treba to slysim spatne.. ;)

20

Odpovědět

Díky, opraveno, já si to pouštěl desetkrát a pořád jsem tam slyšel ruce, safra :)

10