Bo Burnham – Běloščin InstagramStand-up okénko

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 28
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:76
Počet zobrazení:4 991

Bo Burnham má nový stand-up speciál s názvem Inside a je to naprostá pecka! Posuďte sami podle jedné z písní! Jen teda malá poznámka, ten stand-up jako celek je o dost depresivnější než tahle konkrétní píseň.

Poznámky k překladu (a věci, které se nevlezly do titulků):
Urban Outfitters (přeloženo jako maloobchod) je mezinárodní maloobchodní společnost.
Ruth Bader Ginsburg je bývalá soudkyně Nejvyššího soudu USA.
Bo má na sobě několik triček, na kterých je napsáno: Může obsahovat víno. Moje oblíbená pozice? Ředitelka. A také Obyčejná šéfka budující své impérium.
V jednu chvíli si Bo strhává z úst pásku s nápisem nenávist. Dále má ve videu hrníček s nápisem Beyoncé je moje duchovní zvíře. Také drží polštář se slovy jako kouzlo, sen, přání, radost, krása, láska, naděje, věřit, představovat si, inspirovat.
Ke konci videa má Bo na jedné tváři slova jako selhání, zrůda, špína, ošklivka, falešnice, mrcha, děvka, blbka, kráva, vyzáblina, panovačná svině. Na druhé tváři má naopak slova jako mocná, drsňačka, šéfka, odvážná, bojovnice, chytrá, zuřivá, nezávislá, krásná.

Přepis titulků

Otevřené okno. Román. Pár, co se drží za ruce. Avokádo. Báseň. Napsaná do písku. Čerstvě napadaný sníh. Zlatý retrívr s květinovou korunou.

Je to nebe? Anebo je to jen… Běloška. Běloščin Instagram. Běloška. Běloščin Instagram. Běloška. Běloščin Instagram. Běloška.

Běloščin Instagram. Umění v kávové pěně. Maličkaté dýně. Teplé a pohodlné ponožky. Konferenční stromek ze samorostu. Postavička Ruth Bader Ginsburg. Vyšívaná liška. Náhodný citát z Pána prstenů, nesprávně přiřknutý Martinu Lutheru Kingovi.

Je to nebe? Anebo je to, na co se koukám… Běloška. Běloščin Instagram. Běloška. Běloščin Instagram. Běloška. Běloščin Instagram.

Běloška. Běloščin Instagram. Oblíbená fotka její mámy. V popisku se píše: „Nemůžu tomu uvěřit. Už je to deset let, co jsi pryč. Mami, chybíš mi. Chybí mi, jak jsme spolu sedávaly na zahradě. Pořád se snažím přijít na to, jak bez tebe žít.

Je to lepší, ale pořád je to těžké. Mami, mám práci a vlastní byt. Mami, mám přítele a jsem do něj blázen. Tvá holčička na tom není vůbec zle. Mami, miluju tě, obejmi tátu a dej mu za mě pusu.“ Salát s kozím sýrem. Podsvícená houpací síť. Prostá sklenice vína.

Neskutečně neoriginální politický street art. Chytač snů z maloobchodu. Starý neonový nápis. Tři slovíčka. Několik holubic. Prsten od její lásky. Je to nebe? Anebo je to jen… Běloška. Běloščin Instagram.

Běloška. Běloščin Instagram. Běloška. Běloščin Instagram. Běloška. Běloščin Instagram. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nechutné

05

Odpovědět

Je to jako trojka s holkou a druhým chlapem... člověk musí být trochu gay, aby to vydržel až do konce.

98