Bo Burnham – ProblémyStand-up okénko

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 28
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:70
Počet zobrazení:4 207

I Bo Burnham má problémy. Však jen poslouchejte!

Poznámky:
Uggy jsou typické zimní boty.
Zappos (v titulcích supermarket) je americký prodejce obuvi.

 

Přepis titulků

Hele, mám v životě spoustu problémů. Napsal jsem o těch problémech píseň. Třeba se v tom poznáte. Tady je. Chodím po světě a nemám si s kým promluvit. Máte tu ostatní lidi a pak tu máte mě. Kdybych se mohl změnit, nemyslíte, že bych to udělal? Jen Bůh ví, proč mě proklel tím, že jsem… bílej heterák. Když mluvím o svých problémech, ostatní jen koulejí očima.

Třikrát jsem byl v obchoďáku a ani jednou neměli khaki kalhoty v mé velikosti. Nikdy u mě policie neprováděla náhodnou prohlídku kvůli drogám, ale nemůžete říct, že mám snadný život, dokud jste si nezkusili moje Uggy. Bílej heteráku, vím, že budoucnost není růžová. Ženy chtějí práva, gayové chtějí…

Děti? Co? Nemůžete nás nechat na pokoji? Jo a ty věci, co chcete, nedostanete! Jsou nenažraní a moc dobře to ví! Všichni si myslí, že to mám lehké, ale to, že je to pravda, ještě neznamená, že je to přesné. Tak se posaďte a položte své vidle.

Dejte mi šanci ukázat vám, jaké to je… být bílej heterák. Církev nikdy nechtěla, abych se styděl za to, kým jsem. Ale chodí mi e-maily ze supermarketu, které Gmail neoznačuje jako spam. Ústavu mé země ručně napsali lidé mé rasy. Ale žena mi koupila nový iPhone a k němu kryt na iPod Touch.

Ten kryt nesedí! Bílej heteráku, vím, že budoucnost není růžová. Ženy chtějí práva, černí nechtějí, abyste jim říkali „černí“. Pardon. Nemůžete nás nechat na pokoji?

Jo a ty věci, co chcete, nedostanete! Ne! Bílej heteráku, vím, že budoucnost není růžová. Ženy chtějí práva, Afroameri… Nesedí to do rytmu! Mívali jsme všechnu půdu i prachy a pořád je máme, ale už to není taková sranda.

Překlad: Xardass www.videacesky.cz Díky.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Gajské stránky, no. Nikdy nesmíme dovolit legalizaci gajství, je to nemoc, v Rusku to dokáží léčit, mají na to vakcínu.
Pokud bude zlegalizované gajství bude všude, kam se podíváte.
Sdílejte než to smažou.

326

Odpovědět

Takže tím, že sem pořád chodíš, se nám snažíš něco naznačit, jo? :)

80

Odpovědět

+AnonyMařkaJo, že tě miluju.

13

Odpovědět

Vakcínu ráže 7,62?

50

Odpovědět

jedini 2 trolove na techdle strankach and navzajem se rafnou

10