Bo Burnham – Vítejte na internetuStand-up okénko

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 28
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:77
Počet zobrazení:5 316
Píseň z nového stand-up speciálu Bo Burnhama inspirovaného pandemií. A plného deprese. Rozhodně stojí za zhlédnutí!

Přepis titulků

Vítejte na internetu, porozhlédněte se tu. Je tu cokoliv, na co váš mozek moh’ by pomyslet. Máme tu hromadu obsahu, tu lepšího, tu horšího. Pokud vás nic z toho nezajímá, tak to byste byli první. Vítejte na internetu, pohodlně se usaďte. Zajímají vás zprávy? Anebo chodidla nějaké celebrity? Není potřeba panikařit, tohle není žádný test. Stačí pokývat nebo potřást hlavou a my zařídíme zbytek.

Vítejte na internetu, co byste raději? Chcete bojovat za lidská práva, anebo napsat rasistický příspěvek? Buďte šťastní, buďte nadržení, buďte naprosto rozezlení. Máme tu milion věcí, které mohou upoutat vaši pozornost. Vítejte na internetu, hoďte své starosti za hlavu. Tady je tip na cezení těstovin a tady mrtvé devítileté dítě. Máme tu filmy, doktory i fantasy sporty. A tady obrázky všemožných postaviček z Harryho Pottera, jak se ojíždějí, vítejte na internetu, držte si klobouky, nějakej týpek vám totiž poslal fotky svého ptáka.

Jsou zrnité a nechutné, hele, poslal další. No nedělej se, stejně se ti to líbí, ty děvko. Stětí muže, pohorši se a jdi za cvokařem. Ukaž nám fotky dětí a napiš všechny své myšlenky. Rozjeď klepy, kup si koště, vyhrožuj někomu smrtí. Napiš holce, natoč video, najdi si nádor.

Tady je tip na zdravou snídani. Zabij svou mámu! Proč s tebou ženský nespí? Jak udělat bombu? Který Power Ranger jsi? Zkus tenhle trhlý kvíz. Obama poslal imigranty, aby naočkovali vaše děti! Mohu vám nabídnout úplně vše, a to neustále? Tak trošku od všeho, a to neustále? Apatie je tragédie a nuda je zločin. Tak trošku od všeho, a to neustále.

Mohu vám nabídnout úplně vše, a to neustále? Tak trošku od všeho, a to neustále? Apatie je tragédie a nuda je zločin. Tak trošku od všeho, a to neustále. Víte… Kdysi to takhle nebylo. Není tomu moc dávno, těsně než ses narodil, těsně než spadly dvojčata, kolem roku 1999 tu byly katalogy, blogy o cestování, nějaká ta místnost na pokec.

Ale my se zaměřili a začali trávit celé noci čekáním… na tebe! Na tebe! Na tebe, ty nenasyto. Maminka ti dala svůj iPad, ještě ti nebyly ani dva.

A on dokázal všechny ty věci, na které jsme ho vymysleli. A teď se na sebe podívej. Koukej na sebe! Ty jeden! Nezastavitelný, koukatelný. Nastal tvůj čas!

Všechno je vzhůru nohama! Broučku, jak jsi jen vyrostl! A pokud budeme táhnout za jeden provaz, kdoví, co dokážeme. Tohle jsme vždycky měli v plánu, dát ti celý svět do rukou. Mohu vám nabídnout úplně vše, a to neustále? Tak trošku od všeho, a to neustále? Apatie je tragédie a nuda je zločin.

Tak trošku od všeho, a to neustále. Mohu vám nabídnout úplně vše, a to neustále? Tak trošku od všeho, a to neustále? Apatie je tragédie a nuda je zločin. Tak trošku od všeho, a to neustále. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Díky moc za překlad, díky videu White Woman's Instagram, které jste zde přeložil, jsem se o Bo Burnhamovi vůbec dozvěděl, teď jsem si ho velice oblíbil, takže ještě jednou moc děkuji.

41

Odpovědět

Rádo se stalo! Bo je super (celý speciál Inside, ze kterého obě písničky pocházejí, je na Netflixu s českými titulky) a zaslouží si spoustu pozornosti :)

52

Odpovědět

+XardassAno to je, ještě jednou moc děkuji.

00

Odpovědět

je to v podstate pravda. Ked bola nuda, tak sme lustili krizovky a teraz? je nuda furt...alebo sok... vyberte si

13