Stephen Lynch - Nachytal mě

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:797
Počet zobrazení:9 147

Další video přisprostlého stand-up komika s prořízlou pusou Stephena Lynche se týká narušeného osobního okamžiku. Delšího popisu snad netřeba.

Video není vhodné pro osoby mladší 18 let!

Přepis titulků

Překlad: Rizyk www.videacesky.cz Přišel jsem na snídaní ke stolu a cítil slzy v očích. Ještě jsem ani neřekl ten posranej vtip. Teď musím začít od začátku! Přišel jsem na snídaní ke stolu a cítil slzy v očích. Vážně jsem se snažil, ale nedokázal jsem se ti podívat do očí. Cítím se tak zostuzen, je to vážně hanba. Z tvé tváře nedokážu poznat, jestli jsem si pošpinil dobré jméno.

Zdá se, že jsi mě včera nachytal, jak jsem si ho dráždil. Nemá smysl to popírat, vážně jsem mu dal zabrat. Utři oči, nemusíš být tak smutný. Jen mi prosím odpusť a mluv se mnou, tati. Tak jo, Los Angeles! Neslyšel jsem tě vejít, neslyšel jsem dveře. S rukou na mém kamarádovi a s kalhotama na zemi. Moc se stydím, tati, a naprosto tě chápu, jestli už nikdy nebudeš chtít obejmout nebo mi zatřást rukou.

Zdá se, že jsi mě včera nachytal, jak jsem si ho dráždil. Nemá smysl to popírat, vážně jsem mu dal zabrat. Utři slzy, nemusíš být tak smutný. Ale radši nepoužívej ty kapesníky, já už jsem tak udělal. V těch kapesníkách je semeno, lidi! Jsou tvrdý jak skála! Z tvého výrazu ve tváři se má naběhlá žláza oslabila.

Tak jsem řekl: "Můžeš zavřít dveře, vážně to chci dodělat." Třicet sekund navíc a kdyby šlo vše podle plánu, tak jsi mohl vidět svá budoucí vnoučata, jak mi stékají po ruce. Zdá se, že jsi mě včera nachytal, jak jsem si ho dráždil. Nemá smysl to popírat, vážně jsem mu dal zabrat. Utři slzy, nemusíš být tak smutný, jen protože to byla tvá postel. Není to zas tak hrozné. Mluv se mnou, tati.

Nemám ponětí, proč jsem s tím začal. To musí být tím divadlem. Když mi bylo sedmnáct, říkal jsi, že je to oplzlé. Takže musí být divné, když tvému dítěti táhne na třicet. Zdá se, že jsi mě včera nachytal, jak jsem si ho dráždil, Nemá smysl to popírat, vážně jsem mu dal zabrat. Utři oči, nemusíš být tak smutný. Ale radši nepoužívej ty kapesníky, já už jsem tak udělal...

Není to tak zlé. Prosím, odpusť mi. Mluv se mnou, tati. Mluv se mnou, tati.

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mě to nahánělo slzy, tím jak je to skvělé :D

180

Odpovědět

:D strašne chytlave :D

190

Odpovědět

mike to asi myslel tak,že to není nevhodný protože masturbace je pro hodně lidí tabu,i když ji zná každej teenager (a kterej ne o tom si ostatní myslí že je divnej)...takže to že si to někdo dělá je v cajku ale pokud se na tom založí song mohli by tím být mladiství otřeseni?

191

Odpovědět

super, prosím o více překldů tohodle báječného cvoka

182

Odpovědět

Tahle písnička je přímo o Batrachusovi

180

Odpovědět

Lynche mám ráda, nic světobornýho nebo úžasnýho to asi neni, ale přimlouvám se za něj jak jen můžu a prosím o další překlady, je-li chuť a čas :)

181

Odpovědět

mike: v téhle době? všechno :D

184

Odpovědět

může mi tu prosím někdo vysvětlit co na tom videu je "do 18 let nevhodné"?

1814

Odpovědět

Píseň je chytlavá ale že bych se u toho válel na zemi tak to teda ne... 5*

1814

Odpovědět

3:29 tady zni jako Elvis :-D

180

Odpovědět

Noční můra veškerých chlapců a rodičů :D

181

Odpovědět

tak se tomu zasmějou lidi 10-20 let, no a? jen si z toho dělá p***l, nechápu proč ste tak usedlí a nemůžete brát něco s nadhledem?

182

Odpovědět

Myslím, že tady u toho videa člověk musí umět anglicky aby se zasmál. Přeložený to je sice dobře, ale ztrácí to to kouzlo.

181

Odpovědět

to je sympatak jak svina:D

186

Odpovědět

jeheeeon si honil pindika! sooooo funny

1815

Další