Štípnutý

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:56
Počet zobrazení:5 590

Už jste si někdy položili otázku, jak vypadá takový běžný den v životě schizofrenického kapsáře? Já taky ne, ale i přesto na ni existuje odpověď.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz ŠTÍPNUTÝ Společně můžeme podniknout velký věci, ty a já. Líbíš se mi. Bohužel jsem teď trochu svázanej. A nemůžu ti pomoct odhalit tvůj pravej potenciál. To ale můžeš změnit. Najdi ten klíč a přines mi ho. - Osvoboď mě.

- Ne, ty mě neznáš. To se pleteš, mladíku. Já tady tahám za nitky! Pokud mě neosvobodíš, budeme mít problém! Rudý král se blíží, nadělá ti bordel v hlavě. Slyšíš, co říkám? - Čau, Niki. Potřebuju drink. - Jacku! No ty kráso! - Jak ses měla? Doufám, že líp jak já. - Chceš se u mě zase osprchovat? V poho, Niki. Posloucháš mě vůbec?

Znamená to pro tebe něco? - Promiň. - Aha. Mluvíš na mě, nebo na ty svý malý kamarádíčky? Hele, v podstatě se na mě vrhla… - Jacku. Haló? Platit budeš? - Jo, promiň. Hej, mladíku. Co ten můj klíč? Musíš se soustředit na svůj cíl, Jacku. Jedna chyba tě může přivést do záhuby. Ale stačí pár správných kroků a všechny naše sny se vyplní. Kam si myslíš, že jdeš, mladíku?

Nezapomněls na něco? Fakt máš pocit, že bude chtít schízáka, co spává každou noc pod mostem? A mrzne mu tam prdel? Přestaň plýtvat mým časem! Naval ten klíč! - Promiň, štípl jsem to omylem. - To mě mohlo napadnout, blbečku. - Hele, Rachel, za to posledně… Já… - Nech to být. V pohodě. Ráda tě vidím, Jacku. Vypadáš… děsně. Ty vypadáš… vlastně úžasně. - Ještě pořád jseš…

S těma svýma… - Ne, ne, už je to dobrý. Teda… Už je mi líp. Fajn. KONEC

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

s tím songem to té schyzofrenii dává ale mnohem větší grády!
Boston 168 - Oblivion And Vapor

01

Odpovědět

Škoda, že tam tie kreslené ciciky neboli o trošku dlhšie... ;)

33

Odpovědět

Nemůžu si pomoct, musím to napsat: já jsem si tu otázku nikdy nepoložil, ale někdo ano, takže se na to vztahuje pravidlo 34.

22

Odpovědět

láska i schizofrenie přenáší

22

Odpovědět

Paráda, určitě by se mi takových videí líbilo víc :)

80