Podle plánuStudio Bagel

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:148
Počet zobrazení:7 155

Žádost o ruku si můžete naplánovat sebelíp, ale věci prostě nikdy nevyjdou podle plánu...

Přepis titulků

Ano. Ano, zlato, jsem v restauraci. Jsem uvnitř. V klidu, to nespěchá. Zatím, posílám pusu, pa. Miluju tě, pa. Promiňte, pane. Dobrý večer. Chtěl bych dneska svou přítelkyni požádat o ruku.

- Jak dlouho jste spolu? - Dva roky. To není moc dlouho. Popravdě, svatba už není in. Možná u gayů je ještě v módě... Já se neptám na váš názor. Fajn, tak pardon. Chtěl bych, abyste mi donesl dvě sklenky šampaňského a do jedné z nich... dal tohle. A hlavně ani slovo mojí přítelkyni.

Až přijde, tak... A takhle si podávají ruce v Ugandě. To jsem někde četl. Večeře? Váš stůl je tamhle. - Pochopil jste to podávání rukou? - Ano. - Mám hrozný hlad. - A já žízeň. Co vám mohu nabídnout? - Potřebujeme ještě chvíli. - Ale já mám jasno. Totiž, radši bych jiného číšníka, vašeho kolegu tamhle.

Děkuji. - Proč? - Přestaň, co to vyvádíš? Aha, chápu. - Ne, proto ne. Nejsem rasista. - Ale jo. - Nemyslím to rasisticky. - Ale jo. - Ne. - Ano. - Ne. - Ano. - Díky, postarám se o to. - Nejsem rasista. Co si dáte k pití?

Šampaňské. Dvě sklenky šampaňského. To ne, nemám chuť na alkohol. Dám si... ledový čaj. Skvělá volba. Skvělá volba, toť otázka, protože šampaňské tu mají vynikající. Sám jste mi to říkal. Ano, ale můj názor nikoho nezajímá. - Dejte si ledový čaj.

- Pro mě ledový čaj. A pro vás? Fajn. Dva čaje, ale ve sklenkách na šampaňské. - Kvůli symbolice. - Bože. Dva čaje ve sklenkách na šampaňské, máme tu hostinu! - To se mstí za tvoje rasistické řeči. - Já nejsem... - Nekažme si večer. - Dobře. - Pane? - Co blbneš? Dobrý večer.

Vezmu si vše, co máte. Mám taky tohle. Sluší jí. Jo, sluší, ale myslel jsem růže. - Máte růže? - Jsem Ind, tak mám růže? - Tak jsem to nemyslel. - Rasisto! - Ne! - Ano! Já nejsem rasista. - Trochu jo. - Lauro, hlavní je, že jsi tu dnes se mnou, že jsme tu spolu...

- a chci ti říct, že... - Happy birthday! - Do prdele! - Have a happy birthday! Všechno nejlepší přeju. - Díky. - Kde jsem to byl... Lásko, jsem... Kurva! Mobil je vybitý!

- Máš něco mezi zuby. - Cože? Nech toho! Přestaň! Já tě... ZABIJU TĚ A PAK OŠUKÁM TVOJI MATKU - Ledové čaje... - To je debil, to snad není možné! - Postarám se o to. - Co děláš? Posbírám to. Kdyby někdo... Lidi, co chodí naboso... Mám ho!

Lauro, nic neproběhlo podle plánu. - Byl jsem trochu... - Rasista? Nezdvořák. Nezdvořák. Vezmeš si mě? Ano, vezmu. HODNĚ BLBEJ NÁPAD Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jak flusne na tu sklenici od šampaňského jak v putice. :D :D

00

Odpovědět

Být majitelem té restaurace, tak tu černošku, která ho označila za rasistu, okamžitě vyhodím. Za prvé se neumí chovat k hostům a za druhé je černá.

424

Odpovědět

Na konci byla vidět krásná mentalita žen... je jedno co on pro mě dělá.. záleží mi na názoru jinejch lidí co si o něm myslej.

351

Odpovědět

Ano!Každej do toho kecá,a chlap je pak za vola!A bohužel o tom ani neví...

91

Odpovědět

a zas... z******? imigranti zkurvia všetky plány a ešte je chudák za rasistu... to je doba

347

Odpovědět

Ty mlč! Sám jsi taky imigrant protoře sem lezeš s maďarštinou,na který nikdo zvědavý není...

925

Odpovědět

+58255825, ty si taky imigrant, šlapeš po keltské zemi a kelt určitě nejseš. Vsadím se, že když zapátráš v historii svoji rodiny, tak zjistíš, že sám jsi maďar :-D .

27

Odpovědět

+HelA keltové zase šlapali po zemi těch, kteří tu byli před nimi a ti zase po zemi těch, co tu byli před nimi. Z toho vyplývá, že je blbost odvolávat se zrovna na kelty. Ale jinak souhlas, že je imigrant, ostatně, to jsme nejspíš všichni.

21

Odpovědět

+Tvé jménoJe to trochu blbost se odvolávat na kelty, ale ani ne. Oni keltové byli první NÁROD, který se usídlil na území ČR. Češi jsou považování za slovanský národ, ale původní češi jsou vlastně keltové, protože samotný název Čechy = Bohemia = Boiohaemum = země bójů. Ale to je fuk, to je diskutabilní, to bychom se mohli dostat až k neandrtálcům, prvním obyvatelům evropy :D. Stačí si projít historii vlastní rodiny a většina z vás přijde na to, že jste češi jen z části. Takže je to nesmysl, to hašteřeni o národu a rase nakonec. Ale to se asi bude řešit pořád, teda pokud nepřiletí mimozemšťani. :-D

41

Odpovědět

+HelTo taky není úplně pravda, že byli prvním národem, který se u nás usídlil. Jen o tom nemáme písemné doklady, ale archeologicky tady máme před kelty například doloženou taky tzv. únětickou kulturu (pojmenovaná podle naleziště) z doby bronzové, která byla velice důležitá pro formování zdejšího území. Ale jak říkáš, takto by se dalo dojít až k neandrtálcům. A souhlas, že to hašteření o podobných věcech je nesmysl.

20

Odpovědět

+Tvé jménoJestli se cítíš jako imigrant, tak jsi pako. Ale jiný do toho laskavě netahej.

21

Odpovědět

+LovecCour42Já se necítím být imigrantem. Moje rodina žije na území dnešní České republiky od 15. století. A protože si to už nikdo nepamatuje, tak mě imigrantem nazývat nikdo nemůže. Jenom jsem upozorňoval, že pokud se bude někdo odvolávat na předky, tak jsme imigranti všichni, to je celé. (Teda pokud někdo z těch, co nesouhlasí, nemůže doložit, například geneticky, že tady jejich předkové jsou už od paleolitu.)

40

Odpovědět

fuuu, ať žije francouzština!

96