Balení kufruStudio Bagel

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:45
Počet zobrazení:2 572
Skládáte své oblečení pečlivě do komínků, nebo vše muchláte halabala, jak se vám zrovna zlíbí? Netušili byste, jaké pohoršení veřejnosti váš způsob balení kufru může způsobit!

Přepis titulků

- Pardon, myslela jsem, že jste odešel. - Neva, už to skoro mám. Ne, to já se vrátím později. Promiňte, vy si balíte kufr takhle? - Promiňte? - No protože… Normálně se při balení oblečení skládá, aby nebylo zmačkané. - Tak se to dělá. - Dobře. Možná to tak děláte vy, já kufry balím takhle. - Je tu nějaký problém?

- Ne, jen se snažím si v klidu zabalit. To těžko, když oblečení neskládáte. - To se mu snažím říct. - Pardon, byl jsem poblíž. - Mně nevadí, že balíte takhle. - Díky! - Dokud to děláte v soukromí, - nechci na to koukat. - Co? - Vždyť je to všude po posteli. - Však si balím kufry! - Tak bych tomu neříkala. Ale nic proti vám. V přírodě ptáci nemuchlají větve na své hnízdo do kuličky. Kufry nejsou hranaté proto, abyste do nich…

To stačí! Je to můj kufr, můj život, pokud se vás to netýká, odejděte. Já nejsem žádnej pedant, ale lidi, co oblečení muchlaj, jsou fakt divný. Jak to vysvětlovat synovi, který si oblečení musí skládat? - Tímhle to začíná, pak budeme balit do pytlů na odpadky? - Proč ne? - Ostuda! - Oblečení se skládá, píše se to tady. - To je ale stará kniha. - Je to i v novém vydání! - Ale to nic proti vám. - Dobrý, pochopil jsem. - Už ani nic nemůžete říct.

- Tak stačilo. PAUL B. SE NEPŘESTÁVÁ BÍT ZA PRÁVA MNOS*. *MUCHLAČŮ, NEBALIČŮ, OBČASNÝCH SKLÁDAČŮ ROKU 1997 PODPOŘIL ÉTIENNA GARGEA, PRVNÍHO VOJÁKA, KTERÝ OTEVŘENĚ MUCHLÁ SVOU UNIFORMU DO KULIČKY ROKU 1999 ZORGANIZOVAL MÍRUMILOVNÝ PROTEST PROTI DEMONSTRACI „ŘÁDU SKLÁDACÍCH RYTÍŘŮ“ ROKU 2001 KANDIDOVAL V KOMUNÁLNÍCH VOLBÁCH V SURESNES A STAL SE PRVNÍM STAROSTOU, KTERÝ MUCHLÁ SVÉ OBLEČENÍ DO KULIČKY Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ať si každý balí šunťácky jak chce, A!L!E! děti bych jim nesvěřila!!!!!

13

Odpovědět

mile prekvapenie :)

len tak dalej

43

Odpovědět

nesouhlasim

00