Jsme v p*deliStudio Bagel

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:389
Počet zobrazení:9 699

Studio Bagel je soubor francouzských herců a bavičů, kteří kromě stejnojmenného YouTube kanálu vystupují i pravidelně v televizi, a to zejména na francouzském CANAL+.  V dnešním skeči budeme svědky dvou členů elitní vojenské jednotky, kteří se na své misi dostali do skutečně patové situace. Nezbývá tak nic jiného, než sáhnout na vlastní život.

Přepis titulků

Tudy! Tomu říkáš krýt nás? Tomu říkáš utíkat? Kurva, jsou nám v patách! Jsme v prdeli! Ne ne ne. Nemůžeme se nechat chytit. Víme toho až moc! Máme příliš informací! Jo... Kolik ti zbývá kulek?

Jedna jediná. Nápodobně. Do toho. Ještě než umřu, chtěl jsem ti říct... Počkej, počkej, počkej... Pořád mi zbývá ještě jedna kulka. Můžeme to pořád udělat. Když to dobře... Kurva!

Počkej, počkej! Něco vymyslíme! Máš ještě svůj granát? Ne. - Tvůj nůž? - Taky ne. Už vím! Naše opasky! - Co? - Naše opasky! Jasně! Ano! Sníme je! Tak nám ta spona - proleze nosem a my... - Ne, ne ne! Ale vůbec ne! Oběsíme se!

Nejvíc! Cítíš něco? Ne, vůbec ne. To je fakt úchylný! To je fakt úchylný. Najdeme něco jinýho. Něco najdeme... něco najdeme... - Marku? - Co? Kurva!

Zbláznil ses, nebo co? Já nevím, ty vole! Jsem si říkal, že třeba když to hodím dost silně, zabije tě to. No, jasně! Protože... - Spencere? - Co? Au! Kurva, já krvácím! Náboje! Zbyly mi náboje! Vždyť ani nemáme zbraň. Udělám to líp. Udělám to líp! No, tak to nefunguje.

A co tohle? Igeliťák! Už cítím, jak umírám! - Ne, to nefunguje. - Ne, to nefunguje. Pročs to udělal? Řekl jsem si, že si vykloubím rameno jak ve Smrtonosné zbrani! Já jsem neviděl Smrtonosnou zbraň. Hej! Ten blbec ani neviděl Smrtonosnou zbraň! Tak, vyber si kartu.

Co máš? Křížovou šestku. Jdeme. Dobře, dobře. Počkej! Počkej, mám nápad! Rozběhnem se co nejrychleji podél bazénu! Ale tady není bazén. Mám to! Mám to, mám to, mám to! - Vylezem na vysokej skokanskej můstek! - Ten bazén tady pořád... pořád není. Já to vím!

A proto spadneme přímo na zem! A umřeme! Takže vylezeme na ten skokanskej můstek... Až na to, že tu nemáme ani skokanskej můstek! Do prdele! Už vím, co udě... Nenašels tam někde nůž? Copak v týhle kuchyni nemají nic na řezání?! Tak pojď, zkusíme to. - Jak to jde? - No, ještě pořád žiju. Zoufalá doba...

Nic to nedělá! Do prdele! Do prdele! Satane, jsi tady? ANO Satane, chceme zemřít! Mohl bys nás zabít? VYSERTE SE Z TOHO SAMI Ten zmetek! Tak pojď!

- A dost! - Pardon. Tak pojď! Pojď! Pojď! Pojď! Jsem Zultax, džin z lampy. Mohu vám splnit tři přání. To je nám u prdele! My nechceme tři, chceme jenom jedno! Přání splněno. Jak "Přání splněno"?

Ještě jsme si nic nepřáli! Naše přání je zemřít! Splnil jsem přání, že máte jen jedno přání. Co to tady vykládá za blbosti?! Nic nesplnil! My chceme zemřít! Co splnil za přání? Vždyť jsem nic neřekl! Již nemáte žádné přání. - Pročs po něm chtěl jedno přání? - Ale to on to nesplnil! Váš přítel to pochopil. Poslouchejte. Má pravdu! Neměls po něm chtít jedno přání! Měl sis přát něco konkrétního! Vůbec nemá pravdu!

Řekl jsem, že chcem jedno přání, ale to jsem říkal jenom tak! Jsem Zultax! Vrať se zpátky! Proč to udělal? To byla naše poslední naděje, ty vole! ...neměls chtít jenom jedno přání! Vím spoustu informací! A všechny vám je řeknu! Já taky! To nejsou oni.

Jdeme! Hledáme dál! Jdeme! A hele... tam byly dveře. No jo, ty vole. Dveře.

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já nevím.. Ten džin jim přece mohl přinést nějaký těžší kalibr, s kterým mohli vystřílet ty, co je pronásledovali :/

015

Odpovědět

Ti dva si ani nevšimli, že tam jsou dveře, neaplikoval bych na ně logiku... :-)

450

Odpovědět

Myslím, že kdyby rozebrali ty pistole, tak by se třeba úderníkem probodnout hrtan dokázali (i když na to by asi stačila i dobře mířená pěst). :-)

51

Odpovědět

to nejspíš jo, jenže ta pěst by nesměla být francouzská... :D

300

Odpovědět

Prodám francouzskou pušku. Nikdy z ní nebylo vystřeleno, pouze jednou odhozena...

550

Odpovědět

Když jsi teda pušku odhodil takže si můžu teda bezplatně sebrat,ne? :D

025

Odpovědět

Francouzi jsou vždycky tak nehorázně vtipný když se o něco pokoušej. Čistě ten jazyk jejich humoru zkrátka hrozně napomáhá.

401

Odpovědět

trocha mi to pripomínalo Key and Peele :) to s tým africkým generálom či tak nejako :D

431

Odpovědět

Kdyby to mělo poloviční stopáž, tak to možná nezačne nudit.

3021

Odpovědět

Bože to jsem se zas zasmál :D

159

Odpovědět

Nic moc teda...

1827