Balení holek na cosplayStudio C

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 16
63 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:111
Počet zobrazení:4 620

Když partička nerdů pracujících v kině zavětří fanynky svých oblíbených filmů, musí se chopit příležitosti.

Skeč Studia C o tom, jak je někdy těžké najít si holku.

Přepis titulků

Další pochmurné sobotní odpoledne strávené v osamění. Můj táta mi slíbil, že když si najdu holku, dá mi svoje auto. Můj táta mi slíbil respekt. Potom se s mámou rozbrečeli. Bylo to trapný. No tak, kluci. Nesmíme se vzdávat. Už to sice vyšlo dávno, ale některý postavy z Pána prstenů jsou fakt sexy. To teda jo.

Dokážeš si představit, že by někdo z nich teď prošel dveřmi? Řekněte mi, prosím, že pořád máme v šatně ty kostýmy. Pravej nerd není nikdy víc jak 5 metrů od cosplaye. Tudy. Ale vážně. Stačilo by, aby si kluk vzal blonďatou paruku a špičatý uši... Z toho bych byla hotová. Na, vezmi si ho. Vezmi si ten prsten. Už dál nevydržím být single. Už nám začíná film, takže asi...

Neprojdeš dál! Co to s tebou je? Nechci ti ublížit. Chci s tebou chodit. Je to trochu zvláštní lichotka. Vypadá to, že se nám na jídelníček vrací maso, hoši. Zmizte, hlupáci. "Na jídelníček se nám vrací maso?" Jiná skřetí hláška mě nenapadla.

Mohl jsi říct: "Co tyhle? Jsou čerstvý." Ne, to je horší. Možná jsem ze staré školy, ale pořád jsem ještě zabouchlá do kluků z Bradavic. Už mám Harry Pokrk být single! Ne, kluci! Tohle nedám. V klidu, Jamesi. Kluci z Bradavic. To je přece jasný. I Harryho jizva byla sexy. Ale Ron Weasley?

Nalij mi trochu tohohle zrzavýho moku! To je fakt! Zdravím, dámy. Vy dvě jste ty nejkrásnější špinavé mudlovské šmejdky, jaké jsem kdy viděl. Nejseš ten pošuk, se kterým chodím na sociologii? Matt? Jak se opovažuješ vyslovit jméno Temného pána. - Co chcete, úchylové? - Pojďte s námi na rande, nebo vám zabiji rodiče. Vy dva jste vážně ti nejdivnější lidi na světě.

Nesmíte vykládat lži! Jinak vás nechám vepsat krvavý text do vlastní ruky! - Za trest! - Nechte toho! Musím informovat ministerstvo! Nevěděl jsem, že máme kostým Umbridgeové! A dost. Už žádný převleky! Popravdě, do Batmana jsem blázen. Ne, Jasone!

Zrovna ses zařekl! A nesmíš vykládat lži, Jasone! Batman! Kde je obsluha? Ahoj, krásko. Svatá samoto, Batmane. Už odešly? Co? Odešly? Tak teď vypadám směšně. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tento je spíš slabší, ale prosím přeložte jejich Valentýnský :D A Crushing Valentines Day
(a nebo Shoulder Angel, ty tu myslím nejsou, nebo Couchville, Naturally...)

00

Odpovědět

College Humor stojí sice pár let pěkně za hovno, ale furt se můžou utěšovat, že jsou lepší než tihle zoufalci. Což ovšem není žádná velká námaha.

77

Odpovědět

LAME S**T
WARNING
LAME S**T

44

Odpovědět

Takové nějaké neumětelské…

33