Domácí výuka mimo BradaviceStudio C

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 16
60 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:164
Počet zobrazení:6 323

Ve světě Harryho Pottera jsou Bradavice jednou z nejlepších kozelnických škol, kde umírá až nepříjemně vysoký počet studentů. Není proto divu, že někteří rodiče vyučují děti doma, kde se toho naučí o trochu víc.

Přepis titulků

Vítám vás v soubojnickém klubu. Harry... Mluví o magii. Protože vy, jakožto studenti Bradavic, jste odsouzeni ke zkáze, hodláme vás naučit, jak zemřít se ctí. Kdo chce jít první? Ano, slečna Weasleyová. Pojďte nahoru a snažte se neplácnout nic hloupého.

Weasleyovic pusa je tajemná komnata, která by měla zůstat zavřená. Ámen! - Kdo další? - Já půjdu. - A vy jste? - Jsem Moira Ratcarrowová. Já zde nestuduju, jen jsem na návštěvě u tetičky. A do jaké kouzelnické školy chodíte? Vyučují mě doma. Co to znamená?

Proč byste se rozhodla nestudovat v Bradavicích? Zaprvé, při vyučování doma mám mnohonásobně větší šanci na přežití. Hloupost. Někdo mě proklel! To nic, nebyl z Nebelvíru. Co s ním uděláme? Strčte ho pod stůl, tuhle záhadu vyřešíme v červnu. Přesně o tomhle mluvím!

Moji rodiče chtějí, abych se naučila i matematiku a vědu. Co je to matematika? Ne, musíme pokračovat, než na nás zautočí Ten, jehož jméno nesmíme vyslovit. Kdo? - Ten, jehož jméno nesmíme vyslovit. - Můj táta? Ne! Mamka? - Ten, jehož jméno nesmíme vyslovit.

- Jo, jasně. Brumbál. Proboha! Myslí Voldemorta! Nevyslovujte jeho jméno. Proč? Shakespear napsal: "Růže, byť zvaná jinak..." - Kdo je to Shakespear? - Co je to růže? Připravte si hůlky. Raz, dva, tři! Eximite flipendo! Je mrtvá!

Dva mrtví během jedné hodiny. Ještě deset a překonám rekord. - Já se na ni podívám. - Ne, já to vyřeším. Chce to jen trochu kouzel. Mdloby na tebe! Co to děláte? Každý sešlete na Ginny kouzlo, jedno z nich určitě pomůže. To je hrozný nápad!

- Expecto Patronum! - Žer slimáky! Bipity bapity bú. - To není kouzlo. - Jo, jasně. - Avada Kedav... - Ne! To nedělej, hochu. Crucio! Dost! Všichni toho nechte! Není mrtvá.

Jen potřebuje lékařskou pomoc. Spíš jí jde o pozornost. Zrzky... Potřebuje KPR. Nikdo ti nerozumí. Otevřít pusu, zaklonit hlavu, ruce na hruď. Co je to za temnou magii? Žije! Jak je to možné? Je to čarodějnice! Všichni jsme čarodějové.

Ale ne všichni jsme kompetentní. Co to plácáš? - Dobrá práce, slečno. - Děkuji. Doufám, že už chápete užitečnost toho, když umíte něco víc než kouzla. - Ne. - Není mi dobře. - Potřebuje odpočinek a mít zvednuté nohy. - To udělám já. Wingardium crucio! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Scott Sterling !!!
The MAN! The MYTH! The LEGEND! :D

113