KonečnáStudio C

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 16
55 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:93
Počet zobrazení:4 744

Dnešní píseň z dílny Studia C vám představí několik ukázkových exemplářů potenciálních partnerů, se kterými byste rozhodně nechtěli skončit. Do komentářů nám nezapomente napsat, jaká věta by znamenala "konečnou" pro vás.

Přepis titulků

- No nejsou ty kytičky hezký? - Jsou. - Nechce se mi věřit, že se vdáváš! - Já vím. Taky to nechápu. Divila jsem se, žes mu řekla ano. Jseš mnohem vyšší než on. To by pro mě byla konečná. Chci nějakýho vyššího sexy borce. Ty máš asi radši... takový ty... - Milý. - Jo, ala Dustin Hoffman. Ko-ko-ko-konečná.

Konečná. Ko-ko-ko-konečná. Konečná. Zlato, když se tu nacpem, nemusím tě zvát na večeři, tak bašti. Konečná! Co se tak divíš? Sandály jedině s ponožkami. Jmenuje se Artur.

Po mém prvním manželovi. Konečná! Kde se vidím za patnáct let? U rodičů ve sklepě. Ko-konečná! Kámo, holky nakrátko vypadaj jak chlapi. Svatební píseň vyber klidně ty, ale musí být od Nicklebacku. Ko-konečná! Nechci dožít vedle tebe.

Ko-konečná! Musíme jít od sebe. Spanking moc nemusím. Zato mučeníčko... - Buď já, nebo knírek, Jeremy. - Proplesknout! Až začnu plešatět, budu si pěstovat přehazovačku. V těch šatech jsi stejná kost jako moje máma. Hned je spal!

Můžou děti ve školce zůstávat i přes noc? Ráda bych s nimi trávila co nejmíň času. Mešuge! Jestli budem mít dceru, chci z ní mít rozmazlenou baculku. YOLO! Lovení mě baví, ale poslední dobou prahnu po inteligentnější kořisti. Chci 10karátový krvavý diamant. Opovaž se s ní zasnoubit!

Potterovský filmy strčej knížky hravě do kapsy. Já budu mít tuhle vestu a ty si nasadíš parůžky. Volej fízly! Ko-konečná! Nechci dožít vedle tebe. Ko-konečná! Musíme jít od sebe. - Z kouzelnických zbraní mám nejradši- - Konečná!

- Z Kardashianek mám nejradši- - Konečná! - Nesnáším Vánoce. - Konečná! - Zbožňuju Vánoce. - Konečná! Stmívání je odpad. Žádná konečná! Měla by sis ho vzít. Na kytaru neumím. Taky v pohodě. Holky, nebuďte rozmazlený. Občas se vydávám za bezdomovce a žebrám, ale jinak jsem milionář.

To se dá. Kozačky už mám, zbývá sehnat líbeznou dívku. Copak žijeme v 19. století? Jasná konečná! Já si teď skočím pro "pušku" a ty bys měl "utíkat, seč ti síly stačí". - Jasné? - Uvozovky to nezachrání! Ko-konečná! - Nechci dožít vedle tebe.

- Kašli na to! Ko-konečná! Musíme jít od sebe. Buď já, nebo knírek, Jeremy. - Je fajn, že je ten výškový rozdíl netrápí. - Jo. Vypadaj docela šťastně, ale těžko říct... To máš za Jeremyho! Ha! - Moje chyba.

- Jo. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

V čase 01:23 jsi zapomněl přeložit slovo "Spanking"

10

Odpovědět

Proboha, kdo něco tak ubohého mohl přeložit.... aha, tak už je to jasný.

22

Odpovědět

Ale samozřejmě si nevyčíslitelně cením práce překladatelů. Je velice chválihodné, že na tomto nekomerčním a naprosto nevýdělečném webu překládáte videa úplně zadarmo a děláte tak službu lidem bez nároků na honorář, jen z vaší dobré vůle. Stojí vás to čas, energii, nervy a přitom za to vůbec nic nechcete. Takových lidí je dneska málo, a to vás šlechtí.

21

Odpovědět

v čase 2:40 neříká witch, ale wench - děvče
jinak video i překlad super

01

Odpovědět

OK, tímto dám Studio C asi zase na chvíli k ledu. Takhle špatný jsem to nečekal. Pro pamětníky přikládám video, které bylo dodnes asi nejhůře hodnoceným videem, které jsem kdy přeložil. :-D
Snoop Dogg - Ach, Sookie

54

Odpovědět

Odpovědět

Nevíte kdo je ta slečna, která hraje lovkyni ? :D Trochu mi připomněla jednu naši krásnou českou lovkyni, jestlipak to náhodou není ona ?

11

Odpovědět

To těžko. Je to dlouholetá členka a herečka Studia C: http://studioc.wikia.com/wiki/Mallory_Everton

00

Odpovědět

+BugHer0Škoda :( ale alespoň jsem si na ni vzpomněl, mrknu se na ni :D , díky.

00