Škola flirtováníStudio C

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 16
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:200
Počet zobrazení:10 423

V dnešním skeči z dílny Studia C uvidíte, jak mohou vypadat kurzy flirtování pro muže a ženy. Pokud máte se seznamováním problém, určitě si odnesete pár skvělých tipů.

Přepis titulků

Tak dobrá, pustíme se do toho. Nejdříve se nám představte. Dnes jste tady, protože vám nejde flirtování, ano? Takže se... Copak, Jeremy? Když vidím krásnou ženu, občas se rozbrečím. Je to normální? Ano, k tomu se ještě dostaneme. Vydrž. Téměř všichni jste úspěšní, chytří a atraktivní, ale flirtování není vaši silnou stránkou.

Stevene, postav se a zkus se nám představit, ano? Ahoj, jsem Steven a jsem spolumajitelem jedné velké advokátní kanceláře. Taky mám rád fotbal. Hrával jsem ho na vejšce. Děkuji. Mallory, teď ty. Pověz nám něco o sobě. Dobře. Jmenuju se Mallory a jsem šéfredaktorka místního nakladatelství. Taky hraju na housle v městském orchestru. Skvěle!

Oba působíte velmi společensky. Takže se k sobě otočte čelem a dejte se do řeči. - Dej mi chvilku. - Jo. Ne. Dobrá. To nic. To nic. Právě jsme si názorně předvedli, že flirtování nemá každý z nás v krvi. Někteří zdatně flirtují už od narození.

A jiným jde líp algebra, vrtění nebo třeba kopání hrobů. Ale naděje umírá poslední. Stačí si osvojit základy. Proto se dnes zaměříme na prolomení ledů. Budeme lámat ledy, ano? Zkusíme si nacvičit první setkání. Všichni se postavte, ano? Šup, šup, šup.

A teď všichni hezky zavřete oči. Představte si, že stojíte v přeplněném klubu. Hraje hudba, lidé tančí a vy náhle spatříte někoho, kdo vám padne do oka. A ta dotyčná nebo dotyčný je velmi atraktivní. Najednou se na sebe podíváte. Nezapomeňte, že udržení očního kontaktu... Udržení očního kontaktu je při flirtování nesmírně důležité.

Takže teď otevřete oči a podívejte se na mě, jako byste říkali: "Ahojky, pojď honem ke mně." Můžeme? Ruce dolů, Jasone. Ruce dolů. Matte, lepší bude stát k té dívce čelem. Natalie, copak? Copak? Natalie, takhle se tváříš normálně, nebo ti přijde, že tady něco smrdí?

To je můj nafrněnej obličej. A jak se tváříš, když ti něco smrdí? To je skvělé. Zkus takhle zůstat. Jo, dobrý. Jeremy, uklidni se. Jsou to jen ženy. Posaď se. Sedni si, příteli. Tak jo. To nic, příteli. Stevene!

Co to děláš? Kde jsi vzal bublifuk? Co když ho zrovna nebudeš mít po ruce? Ne, bublifuk beru vždycky s sebou. O tom si ještě promluvíme. Sedni si. Mallory. Pane jo, Mallory. Nechceš se zkusit tvářit trochu míň naštvaně? Vypadáš dost děsivě, víš?

Zkus do toho vmísit špetku údivu. Co třeba údiv a úděs? Údiv a stud? To není tak hrozné. Tak už si sedni. Dobře, dobře. Svůdné.. Svůdné pohledy můžeme natrénovat příští týden. A teď nás čeká...

Natalie, Matte, pojďte sem. Postavte se. Nacvičíme si příchod k vaší vyvolené. Nic na tom není, ano? Matte, zkus přijít k Natalie jako k dívce, se kterou chceš flirtovat. Ano? Dobrá. Můžeš. Ne, ne.

Matte! Přirozeně. Ne, ne, neposkakuj. Natalie, ty nikam nechoď, ano? Musíme to ještě... Matte! Nemávej těma rukama! Ne, úplně nehybné je mít nemůžeš. Ne, Matte! Posaď se, posaď se. Oba dva si sedněte.

Dobrá. Půjdeme dál, ano? Jasone, pojď sem. Mallory, ty taky. Oba dva pojďte ke mně. Takže... Humor skvěle láme ledy. Muž řekne něco vtipného, žena se zasměje a hned má záminku k hravému fyzickému kontaktu, ano?

Jasone, pojď si to vyzkoušet, ano? Řekni jí něco duchaplného. Dobrá? Tak jo. Jsi žena. A rád bych s tebou flirtoval. Kruci, nejde mi to. To nic, to nic. Tomu se mám jako smát? Nebylo to vtipný.

Mallory, nezáleží na tom, jestli to je, nebo není vtipné. Prostě se zasměješ a pak se ho hravě dotkneš, ano? - Tím dáš najevo svůj zájem. - Hravě? Jo, hravě se ho dotkneš. Jasone, co kdybys zkusil tentokrát něco důvtipnějšího? Třeba nějakou hlášku. Šlo by to? Pojďte blíž k sobě. Trošku blíž, Mallory.

- Ještě kousek. - Právě na tebe mluvím! Skvělý. Teď se máš zasmát. A teď hravý fyzický kontakt. Takhle ne. - Zkus být trochu něžnější. - Takhle? Možná bys mohla vynechat obličej. Ne, ne, Mallory!

Radši do ruky. Dotkni se jeho ruky. Ale hravě, Mallory! To ne. Škrtíš ho. Škrtíš ho! - Nemůžu si pomoct. - Přestaň a sedni si! Jasone, ty ještě nikam neodcházej, ano? Mallory, co kdybych ti to názorně předvedla? - Dobře. - Tak jo. Nějak takhle. Jasone, ty jsi ale vtipálek!

Děkuju. Ano. Vidíte? Stop. Ne, ne, ne! Ani náhodou. To nikdy nedělej. Ne, nemusíš se stydět. Jsi vážně moc milý. Ne, vstávej. To neplatí jen pro tebe. Vy všichni jste moc milí.

Konec hodiny. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Oh, uh.. Kam až se dá s humorem klesnout, to je hrozné..

32

Odpovědět

Jak ty ženský na konci posbíraly ty prstýnky, to bylo TOP. :D

20

Odpovědět

hovno největšího kalibru ani špetka úsměvu.. tomuhle primitivnímu humoru se můžou opravdu smát jen autisté

28

Odpovědět

To fackování měli udělat na Scotu Sterlingovi. Není věc kterou by ksichtem nevychytal.

60

Odpovědět

Ježiši no ty jsou všechny hnusnééé

521

Odpovědět

Ježíší no ty si kus debiláááá...

312

Odpovědět

Některé věci mi byli až příliš povědomé. Smál jsem se, ale byl to takový ten smích pro zakrytí slz ...

281

Odpovědět

Hm........ pořád na to ještě nejsem připraven :D Když se mi libí holka,tak najednou mám erekci - proč? :D

170

Odpovědět

V patnácti je to normální, neboj.

224

Odpovědět

+R3diTohle je normální i v 60.

65

Odpovědět

+Ra's al GhulJestli jsi ještě v šedesáti panic, tak bych tomu i věřil :)

10

Odpovědět

Scott Sterling!!!!

391

Odpovědět

The man, the myth, the LEGEND

211