Nejrealističtější videohra všech dobStudio C

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 16
64 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:119
Počet zobrazení:5 311

Myslíte, že jsou některé dnešní videohry pořád málo realistické? Nejnovější titul Chaos ve městě vražd vás určitě potěší. Představuje totiž vrchol propojení reality a herního světa, alespoň v podání Studia C. Posuďte sami, jestli takto detailní realismus není spíše na škodu.

Přepis titulků

To je ono. Kluci. Kluci, mám to. Chaos ve městě vražd. Podle kritiků nejrealističtější hra všech dob. Máme dost zásob na celou zimu? Jo, můžeme jet nonstop. Mám tady jídlo, pití, i plíny pro dospělý. Hraju jako druhej!

Postavte se před obrazovku. Kámo, můžeme hrát sami sebe! Super grafika! Jako bysme byli přímo tam. Infiltruj konkurenční gang a ukradni jejich tajné plány. Rozumím. Jde se do války. Já to miluju!

Tohle je nejlepší den ze všech dní! Pánové, mám v tý hře skvělý vlasy. - Jo, fakt hezký. - Jde se do války! Hups, ovládání je obráceně. Moment. Tak jo, mám to. Jde se na věc. - Oddělej toho hlídače. - Jasně, mám ho. Uklidni se.

Promluvme si o tom. - Výborně, úroveň hledanosti se zvýšila. - Jo! Někdo mi volá. To bude prezident nebo tak. Jasone, viděla jsem tě ve zprávách. Co se děje? Páni, to fakt zní jako tvoje máma. Neskutečný. Vzdej se jim, Jasone. Buď vzorem pro své sourozence. Nedělej, že mě znáš, mámo z videohry! Jo! Získal jsi trofej: Zlomit rodičům srdce.

- Ty jo, ta hra je realistická. - Žejo! - Uteč těm chlápkům, než tě zabijou. - Jasně, chápu. Jdu na to. Kop s výskokem! Bum! - Hezky! - To teda jo. Sleduj tohle. Patička. Rychle, ukradni to auto. Vypadni z toho auta! Mám rodinu.

Co děláš? Je to jen hra. Vždyť běžně taháš stařenky z auta a pálíš jim berle! Tohle je něco jinýho, kámo! Neřeš to. - Fakt? - Já to zvládnu. Jezdí minivanem, asi to nemá lehký. - Ne! - Tak jeďte. Jo, dívejte.

Vidíte, jak je mi vděčnej? Co to? To mohla být nehoda. Neměli bysme ho soudit. - Nevděčník. - Jede.. Páni. - Je v pohodě. - Au! Dobře, snad ses z toho poučil. Tohle není Chaos milosrdného dobráka. - Jdi ukrást nějaký jiný auto. - Ne, počkej, mám lepší nápad. Jo!

Super nápad! Jdi vykrást tu banku. - Peníze budeš potřebovat. - Já vím. - Okrást nějaký lidi. - Tak jo. Tohle zvládnu. Co to děláš? Žádám o půjčku na auto. Tomu se říká zodpovědnost. - Ne! - Sledujte ten úrok! Je to půjčka s proměnnou úrokovou sazbou! - Dobře. Udělal jsem správnou věc. - Dej to sem! - Kdo je teď šéf?

- To je ono. - Takhle se to hraje! - Jó! Matt ví jak na to. Takhle se vyřizuje autopůjčka. Bazuka? Vážně? Prostě, musíte být silní. Ne! Ne moje dítě! Tady máme dítě. A tady je veterán jednotky T.U.L.E.N.I. A tohle je tulení mládě.

Rozkošný. Vem si to. Získal jsi trofej: Tulení mládě zneškodněno. - Poldové! Zmiz! - Já to dám. - Převlíkni se, nebo tě poznají! - Dobrej nápad. Jdu na to. Tak jo, co třeba tohle? - Ty jseš párek v rohlíku? - Hele, jsem vystresovanej! - Nechte to bejt. Musím zmizet. - Jdi zadním vchodem. - Zdrhám zadem.

Je to v suchu. - Ne. Tak jo, dívejte. Pohoda. - Infarkt. Dobrá práce. - Ne! Omlouváme se! - Kdybys měl normální oblečení... - Běž, běž. Rodina strčena pod auto. Zachraň toho chlápka! Osoba zachráněna. El Diablo! Díky.

Tak to by stačilo! Mám té hry dost! - Kdo to vymyslel? - No tak! A proč je tak talentovaný? Pitomá...hra... Chcípni! Nenávidím ji! - Haló? Mami? - Jasone? Jen jsem ti chtěl říct, že tě mám rád...

a omlouvám se za všechno, co jsem provedl. - To je milý, ale zavolám ti později. - Cože? Zrovna hraju Chaos ve městě vražd a ta tulení mláďata se sama nezabijí. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nápad dobrý, ale chtělo by ho nějak zajímavěji ukočírovat, už jen proto, že variací je plný internet. Jinak nejlepší hláška "tulení mláďata se sama nezabijí", hned se mi vybavil Warcraft II. :-D

10

Odpovědět

Jako zas taková hrůza na to není. Plus docela dobrý a originální nápad. Párkrát jsem se dokonce pousmál...

30

Odpovědět

Ano, to video není nic moc, ale nemusíte všichni být tak toxičtí. Chudák heindlik. Nový překladatel se tu snaží a dostane takovou sodu. Buďte prosím trochu shovívaví. Každý nějak začíná.

62

Odpovědět

Tohle byla taková pí****** ježiši vážně se heindiiku zabi jestli se koukáš na tohle.

213

Odpovědět

Vážený pane Kokotino,
pokud se vám video nelíbí, tak ho můžete ohodnotit pomocí hvězdiček. Pokud se vám video líbí, dáte pět hvězdiček. Pokud se vám video nelíbí, dáte půl hvězdičky (to bude pravděpodobně Váš případ). V komentářích se můžete na cokoliv zeptat, pochválit překladatele za skvěle odvedenou práci nebo si postěžovat na hloupost daného videa, avšak není potřeba vulgárně nadávat.
P.S. Pokud chcete, aby vám někdo "vykouřil péro", tak asi není vhodné, abyste ho v další větě nabádal k sebevraždě.
S přáním pěkného dne, Roman1211

163

Odpovědět

+Roman1211xDDDDDDD tak to si ovsem zabil romane xxDDDDDDD

33

Odpovědět

+Roman1211Vážený pane Romane,
Drž hubu a vykuř mi moje "velký péro".
S přáním pěkného dne, kokotinavykuřmipéro

04