PoslouchámStudio C

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 16
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:63
Počet zobrazení:5 423

Znáte ten pocit, když potřebujete s kamarádem něco důležitého probrat, ale on prostě nedává pozor?

Přepis titulků

Překlad: heindlik www.videacesky.cz Čau, kámo. Můžeme si o něčem promluvit? Jasnačka. Jen vteřinku vydrž... Můžeme to nechat na jindy. Ne, ne. Poslouchám. Jde o Megan. Párkrát jsme si vyšli a bylo to fajn, ale myslím, že... Promiň, počkám.

Poslouchám. Megan? Jo, takže... Nedokážu poznat, jestli se baví. Chová se trošku divně... Klidně počkám, jen mi dej vědět, až budeš moct. Já tě poslouchám... Megan se chová nějak divně? Je... Říkal jsi, že je... Poslouchám. Jen říkala takový věci...

Ty někomu píšeš? Ne, nepíšu. Nepíšu. Nepíšu. Nepíšu. Nepíšu. Nepíšu... Omlouvám se. Psal jsem. Já jen... Dávám pozor. Dobře. Je strašně milá, chápeš.

Ale bojím se, že mi jen nechce ublížit, takže souhlasí, že se mnou půjde na rande. - Jo. - Jo? Takže to tak vážně je? - Ne, to nevím. Jen tě poslouchám. - Aha, jasně. Tuhle na rande mi přišlo, že jde všechno dobře, pak ale zmínila jednoho kluka, - co vzal holku na raketbal... - Poslouchám. - Co? - Promiň, co? - Zrovna jsem něco říkal. - A já zrovna poslouchal. Ale začal jsi mluvit.

Děláš si ze mě srandu? - Jsi příšernej kamarád! - Promiň, teď nemůžu. Poslouchám. - Jamesi! - Omlouvám se, promiň. Chci tě poslouchat, vážně... Já... Nauč mě, jak naslouchat. Záleží mi na tom. Opravdu. Promiň. Prosím. Tak se dívej na mě a na nic jinýho. - Jamesi.

- Já... Jamesi. Já... Dobře, budu. - Děláš si srandu? - Pardon. Moje brambora je hotová. Přemýšlej, Jamesi. Co je důležitější? Tvoje brambora, nebo tvůj přítel? Opravdový přítel by mě nenutil si vybrat, Matthewe. - Opatrně, Jamesi.

- Já poslouchám. - Jamesi. - Poslouchám. - Jamesi. - Poslouchám. Poslouchám. - Jamesi. - Poslouchám. - Jamesi. - Poslouchám. Jamesi! Poslouchám. - Dobrá práce.

- Děkuji. - Co tvá brambora? - Dostačující. Co tvůj vztah? Pěkný způsob, jak ukázat, že posloucháš. Děkuji. - Tak co budeš dělat s Megan? - Asi nám to prostě není souzeno. - Rozejdeš se s ní? - Asi jo. - Díky, že jsi mě vyslechl. - Nemáš zač. - A ona souhlasí. - Dobře. Počkat, co? Je v pohodě.

Uvidíme se v sedm. Rande domluveno! Dobrej pokec! - Jseš příšernej kamarád! - Neposlouchám! No páni. Díky za zhlédnutí, lidi. Lajkujte, odebírejte... - Lajkujte a odebírejte. - Jo, jasně. - Sdílejte... - Se svými... S přáteli... Ty... - Pamatuješ si tohle? - Jo.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zbytečně dlouhé

31

Odpovědět

Som prekvapený, že ste ešte nepreložili toto: Weighty Matters
Podľa mňa jedno z ich najlepších videí :)

20

Odpovědět

To je snad samotný Scott Sterling! :D

31

Odpovědět

no jo, mě přišel povědomej

10

Odpovědět

The man! The myth! The legend! :-)

30