Problémy se suplemStudio C

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 16
60 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:138
Počet zobrazení:5 310

Suplované hodiny přímo vybízí ke vtípkům na učitele, kteří se v cizí třídě tak úplně neorientují. Někdy se to ale může pěkně zvrtnout, tak jako v tomto skeči od Studia C.

Přepis titulků

BROOKFIELDSKÁ STŘEDNÍ ŠKOLA Kde je paní Johnsonová? Je nemocná. Já jsem paní Thomasová, váš supl. Kdo z vás je Stephen? - To jsem já. - Já jsem Matt. Dobře, posaďte se. Třído, dnes začneme s pátou kapitolou. Přihlaste se, kdo má domácí úkol.

- Matte? - Nemám, omlouvám se. Takže za pět. Kámo! Co? Nebudu jí lhát. Před deseti vteřinama ti to nevadilo! Stephene, buď potichu. Už tak jsi dneska po škole. - Vážně? - Jo, na to jsem zapomněl. Nemůžeme to odložit na zítra?

Ne, má to být hodina hned po vyučování. Snad se z toho poučím... Jo, vzchop se, kámo. Abych nezapomněla, Matte. Tohle je od paní učitelky. - Měl jsi nejlepší test ze všech. - Super! - Nechceš si je pošetřit? - To by bylo podezřelý. Au! Stephen Meek má svoje kolo na koťátku.

Zaparkoval na koťátku. Bú, hanba! Lidi! - Nechtěl bych být tebou. - Ty ale jseš mnou! Mám toho dost. To já jsem ve skutečnosti Matt. - Myslíš, že jsem hloupá? - Prosím? Jsem suplující učitelka. Tenhle trik moc dobře znám. - Budeš po škole dvě hodiny. - Ne! Pomozte mi. Já jsem Matt. - Tak proč sedíš na Stephenově místě?

- A proč máš stejnou barvu pleti? A proč jseš stejnej ufňukánek jako Stephen? Kámo! Pomoz mi! Nemůžu toho nechat. Začínám novej život. Můj život! Nekřič na Matta, je citlivej. To jsem mohl být já. Poslouchejte, paní učitelko, došlo k hroznýmu omylu.

Kdo z vás je Stephen Meek? Jste zatčen za vraždu třiceti lidí. Tak tohle jsem nečekal. - Stalo se to v posledních deseti minutách. - Jak je to vůbec možný? Stephene Meeku, nejsi mým synem! Já vím! Váš syn sedí támhle! - Ahoj, Matte. - Dobrý den, paní Meeková. Detektivové, zavřete ho, až zčerná!

To nepůjde, madam. Guvernér nařídil popravit ho za úsvitu. Správně! Zničte Stephena Meeka! - Cože? - Zničte Stephena Meeka! - Ne! - Zničte Stephena Meeka! Děti, buďte opatrné. Říkejte své vlastní jméno, nebo budete muset najít supl... sami za sebe. Financováno spolkem suplujících učitelů.

Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ehm ... co takhle ukazat obcanku?

A kromě toho ... tohle je fakt síla.

11

Odpovědět

V USA občanky nemají. Když u sebe nemáš řidičák nebo pas, tak jsi v trapu.

30

Odpovědět

+občankajá myslel že mají něco jako (ne)řidičák?

00

Odpovědět

+hubadubabuď řidičák, pas nebo "Social Security card"

00

Odpovědět

+Denní dávka autismuNa nej ale nemajú fotku len číslo.

00

Odpovědět

To je humor.

10

Odpovědět

Ok

32