Těžké rozhodováníStudio C

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 16
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:137
Počet zobrazení:5 392

Agent MI6 Jim Blond a jeho kolegyně Olivia se v zajetí musí vypořádat s netradičním způsobem mučení.

Přepis titulků

Odkrýt. Jim Blond. Nejproslulejší tajný agent MI6. - Co se stalo? Kde jsem? Kde je Olivia? - Tady. Otázek už bylo dost, pane Blonde. Vám stačit vědět, že vlastním jadernou ponorku. Můj plán se blíží cíli. Teď už mi chybí jen odpalovací kódy, které jsou příhodně umístěny ve vaší hlavě.

Nedávej mu je, Jime! Neboj se zlato, radši bych umřel, než abych mu cokoliv řekl. Myslel jsem si, že to řeknete, pane Blonde. Přesto věřím, že vás přesvědčím. - To je váha? - Zcela správně, pane Blonde. Tohle mě má zastrašit? Ale vůbec ne. Má to zapůsobit na ni. - Cože?

- Dejte ji na váhu. - Cože? Sociální sítě jsou docela zázrak, viďte? Informace se šíří tak rychle, jak dokážete stisknout tlačítko. Takže, má drahá, mělo by trvat jen dvě minuty, aby se celý svět dozvěděl vaši přesnou váhu. Pokud mi samozřejmě nedáte kódy. Tohle je vaše výhrůžka? Jak nejistá podle vás jsem? Dej mu ten kód, Jime.

- Cože? - Dej mu ho, Jime! - Olivie... Prosím, Jime! Na hádky není čas, dej mu, co chce! Uklidni se, Olivie! Mysli na ty lidi, co zemřou! Nemusí to skončit špatně, pane Blonde. - Já chci jen kód. - Jsem jediný, podle koho o nic nejde? Ne! Ne, prosím! Prosím! Prosím! Hned může být po všem, pane Blonde.

Nemusí už dál trpět. - Tohle není skutečné, Olivie! Je to jen v tvé hlavě! - Jime... Prosím, dej mu, co chce. Tak jak to bude, Jime? Hodláš tu jen tak sedět a nechat ji zaplatit tu nejvyšší cenu? Nejvyšší cenu? Kolik tak můžeš vážit? 65 kilo? Teda... 55? 40 kilo? Nikdy nehádejte váhu. - Už se přihlašuji na Twitter.

- Ne! Ne! Jime... Prosím tě... - Sleduje mě spousta lidí. - Ne! Ne! Tak dobře. Znovu! Ne! Ne! Prosím! - Prosím! Ne! - Počkat! Dám vám je. Poslouchám.

Jedna, jedna, jedna. To je nejhorší kód na světě. Posaďte ji. Sejdeme se u hlavic. Na shledanou, pane Blonde. Jime, Jime. Slyšíš mě? Asi se mi snaží dovolat na moje satelitní hodinky.

- M, slyšíme se? - Ano, máš potíže? Bohužel jsem prozradil odpalovací kódy, abych... Abych zabránil tomu, že se svět dozví, kolik Olivia váží. Nemůžu uvěřit, že jsem to udělal. Slyšíme se, M? Rozhodl ses správně, Jime. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle nechapu u nekterych videi i pres nespornou kvalitu je hodnoceni na bode mrazu. Tento pokus o zertovne video je opravdu jen pokus a hodnoceni ma jak nejvetsi pecka od vynalezu toalniho papiru. (pro stouraly samozrejme je tohle muj osobni nazor a nikoho nepresvedcuju ze je jediny spravny)

86

Odpovědět

mam podobny nazor, ja napr. nepochopim hodnotenie a zdielani, plus referencie na toto Neuvěřitelný penaltový rozstřel

07

Odpovědět

Pre mňa je to najobľúbenejšie video od Studio C. čo je pre niekoho dobré, nemusí iného vôbec zaujať a naopak. Preto sa to stáva. Ja som bol zas prekvapený, prečo to video nemá vyššie hodnotenie :)

10

Odpovědět

vrchol trapnosti

18

Odpovědět

to ti tak připadá, protože si ještě neměl holku :-)

80

Odpovědět