Trailer, který prozradí příliš mnohoStudio C

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 16
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:146
Počet zobrazení:8 594

O tom, že trailer někdy zkazí požitek z filmu, nám už své řekl třeba Chris Stuckmann zde.

Jeden takový má na svědomí i Studio C.

Přepis titulků

NÁSLEDUJÍCÍ TRAILER JE URČEN PŘÍSLUŠNÉMU PUBLIKU, COŽ NENÍ VŮBEC VÁGNÍ, TAKŽE UŽ VÍTE, CO JSTE ZAČ. Začalo to jako obyčejný výlet do lesa. Je super vypadnout z města. Dokud jeden z výletníků neodhalil své postranní úmysly. Moje matka mi dala tuhle mapu. Kdy? Těsně před smrtí.

Už letos v létě budeme hledat odpověď na jednu otázku. Proč by ti dávala mapu? Proč? To zjistíte, když si na film zajdete do kina. Dala ti ji, abys ji zprostil viny ze zločinu, o kterém jsi ani nevěděl? Kámo, to je ale šílenej výlet. Připravte se na tajemství. Netuším, co to je! Byl to prokletý totem Tiki z dob španělské inkvizice.

- Hele, pojďte sem! - To ale není vše, co našli. Nějaká schránka. Tohle je ta další věc. Ale co je uvnitř? Kapesní hodinky. Jasně, ale komu patří? Robertu E. Leemu. To je šílený. Dobře.

Ale zrovna, když se v tom začnete orientovat, zjistíte, že mezi nimi byl celou dobu zrádce. Nečekal bych, že ty... Ne, neukazujte... - Proto to bylo tak snadný. Jo, on je ten zrádce. Rozdělíme se a pokryjeme větší plochu. Jako vážně? To byla druhá zápletka. Jo, půjdu s Tomem. A tohle třetí.

- Jasně že půjdeš. - My dva spolu nic nemáme! Vážně? Tak když už tu tak spoilujeme, později v traileru ho políbí a pak umře. - Sbohem, příteli. - Ne. Ne! Jo, a tenhle taky umře. To je taky smutný, ale hlavně smrt té holky, protože Tom jí ještě řekne, že ji miluje. To vám zlomí srdce.

Dva z nich pak uvíznou na stromě. Je to tu plný pastí, takže jestli nemáš nějakej geniální plán, nedostaneme se odtud. - Ten borec má nápad. - Mám nápad. A vsadím se, že nám ho řekne. Nemůžu uvěřit tomu, jak jsi naštval toho medvěda. To nemohlo fungovat. Kámo... Nějakejch pět minut to bylo dost napínavý, víš? Třeba...

když jsi s tím medvědem byl na okraji toho útesu a nohy ti visely nad jeho tlamou a v jeden moment jsi v jeho tlamě tu nohu i měl a tys popadl tu větev, ulomil jsi ji a vrazil jsi mu ji do tlamy... Vyndal jsi nohu a na poslední chvíli ses dostal do bezpečí. A ten medvěd spadl vstříc smrti a propadl se do země a tím odhalil tu tajnou jeskyni, kterou jsme celu dobu hledali... Kámo...

Srdce mi bilo jako o závod. Neuvěřitelný. Podívejme se, jaký scény jsme vám ještě neukázali. Lidi, jsme ztracení. Vidíte? Líbačka. Lidi! Už nejsme ztracení! Připraveni? Jo, o tu ruku přijde.

Dones mu vodu. Zajděte na film, který by kritici nazvali: "Úžasně poutavý" a "Plný zvratů... Třeba ta část, kde zjistí, že jeho máma je pořád naživu. Kámo, to jsem nečekal." Přede mnou se neschováte! VÝLET ZA POKLADEM Jedno je jistý. Na výlet už nikdy nejdu. Až na sequel, kterej už se natáčí v Maroku.

V Indianu Jonesovi to vypadalo tak snadně. A tohle je nejvtipnější scéna celého filmu. V KINECH OD 16. KVĚTOPADU Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Boha.. tak vacsiu nudnu chujovinu ako toto som este nikdy v zivote nevidel...

15

Odpovědět

Hele, jestli tam opravdu bude hrát SCOTT STERLING tak na to půjdu i kdyby vyzradili potitulkovou scénu ;-)

32

Odpovědět

Důvod, proč se snažím vyhýbat trailerům. Ale jsou i výjimky, třeba trailer na nové (první) Opice, kde to vypadalo, že jde o další špatný reboot, a nakonec to byl jeden z nejlepších filmů roku (bavím se o těch prvních trailerech).

22

Odpovědět

Ale třeba v takovým kině se trailerům moc nevyhneš. Pokud tedy nechceš přijít doslova na poslední chvíli.

30

Odpovědět

Zapomněli ještě zmínit jeden zvrat - onen z výletníků je vlastně úplný sirotek, jeho maminka je ve skutečnosti celou dobu jeho babička, jeho otec nebyl nikdy jeho otec, nýbrž jeho syn a na závěr se ukáže, že jeho švagr vůbec nepatří do rodiny. Je to úplně cizí člověk...

326

Odpovědět

Kde som to len pocul hmm...

34

Odpovědět

+DaDAdAVe filmu Jára Cimrman ležící, spící, scéna Vichr z hor.

71

Odpovědět

Je to dobrý :)

31