Styl oblékáníCyprien

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:530
Počet zobrazení:7 839

Cypriena jste u nás mohli vidět ve videu o Twitteru, ve kterém důrazně varoval před pěti tweety, které by nikdy neměly spatřit světlo světa. Tentokrát se s vámi podělí o svoje myšlenky týkající se různých stylů oblékání. Ti z vás, kteří ještě neznají trik s bleskovým poskládáním trička, se navíc na konci videa dozví, jak si významně ulehčit tento aspekt domácích prací.

 

Přepis titulků

Co se týče oblíkání, můj život se dělí na dvě období. To, ve kterým mě oblíkala máma... Myslím, že máma moje oblečení vybírala takhle... Co je to za hnus? Vezmu si to. Je pochopitelný, že jsem si oblečení chtěl co nejdřív začít vybírat sám. Bylo to mezi 5. a 6. třídou. Udělal jsem menší šílenost. Můj styl byl neuvěřitelnej.

Vzal jsem si na sebe... Tenisky... Džíny... Tričko... Byl jsem... Zbožňuju filmy Quentina Tarantina. Nejnormálnější kluk na světě. Moc jsem se nezměnil. Popravdě bych chtěl mít trochu originálnější styl, ale ne. Bojím se, že když se o něco pokusím, dočkám se téhle reakce. - Čau, kluci.

Jak se máte? - Ahoj, Cypri... Co to je? Nevím, co to... To bych si nikdy... Muselo to na mě spadnout. Nevšiml jsem si toho. Vážně ale obdivuju lidi, kteří mají svůj vlastní styl. Měl jsem na střední kamaráda, ze kterýho se stal gotik. Proč ne? Akorát bylo trochu zvláštní, že se z něj gotik stal ze dne na den. Stát se to může každýmu. Například vodní typ přemůže ohnivej typ. To je logický. Počkej chvilku.

O minutu později Zatímco hmyzí typ, kterej přemůže psychickej typ... O minutu později To je, jak když dračí typ přemůže dračí typ. - Absurdní. - Přesně. Styl oblíkání je ale důležitej. Trochu určuje, kdo vlastně jsi a do jaké skupiny chceš patřit. Například moc často nevidím, aby...

Neviděl jsem to ještě nikdy. Včera jsem byl na vernisáži. Moji rodiče vlastní byt, kde se konají výstavy. - Hej, ty! Pojď sem! - Debatovali jsme o tom... Hej, nemáš cigáro? - Oheň mám. Nemáš cigáro? - Další maminčin mazánek. To mluvíš na mě? To tak mluvíš na mě? Móda mě vážně udivuje. Aby něco bylo v módě, musíš to nějak pojmenovat. Máš něco příšernýho, nějak to pojmenuješ a je z toho móda.

- Počkat. Máš na sobě moc malý rifle. - Nejsou moc malý. Jsou "slim". Aha, jsou slim. Tak to nic. Promiň. Myslel jsem, že jsou moc malý, ale jsou slim. - Počkat. Máš na sobě moc velký rifle. - Nejsou moc velký. Jsou "baggy". Aha, jsou baggy. Tak to jo. Jestli jsou baggy, tak to nic. - Stejně jako on. Jeho jsou taky baggy. - Ne, moje jsou jen moc velký. On má na sobě moc velký rifle!

Mně se popravdě líbí všechny styly. Gotici, hipsteři, sportovci, normální lidi... Ale za jednu věc se postavit nemůžu. Prostě ne. Pozor. Pokaždé, když si u košile nebo polo trička zvednete límec, abyste vypadali cool, jedno koťátko spáchá sebevraždu. To byla zpráva od celé planety! Totéž platí pro ty, kteří nosí sluneční brýle v noci. Takovým lidem mám chuť říct: "Proč?

Proč máš sluneční brýle, když žádný slunce nesvítí?" Jsem nevidomý. A protože už nechci být... ...dělám si vlastní trička. Navrhuju si vlastní potisky. Je to limitovaná edice. Jakže se jmenuje ta stránka? Už vím! narmol.fr. Překlad: qetu www.videacesky.cz Jak poskládat tričko za tři vteřiny?

Uchopte prostředek ramene a prostředek linie rovnoběžné s tričkem. Přiložte rameno ke konci, přeložte tričko a položte ho. Přeložte ho podruhé. Výborně. Oficiálně jste pánem světa.

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ne prosim cyprena ne. Norman ma nove video..tak radeji jeho. Cypren ikdyz neni spatnej ale strasne moc mi pripomina kopii Normana. ale fakt

2723

Odpovědět

za 1. všichni francouzští vlogeři mají téměř stejný styl prezentace takže tam se to nebere tak že jeden druhýho kopíruje
za 2. cyprien je na YT dýl

40

Odpovědět

Tohle děti, tohle je jeden obrovskej feget

1816

Odpovědět

konečně umím složit tričko!

300

Odpovědět

Fanoušek Normana natočil video.

2325

Odpovědět

koťatko spácha samovraždu :D:D:D zomieram :D

274

Odpovědět

Tak to s tym slepym ma rozsekalo :DD
Ale toto video mi pripomenulo,ze uz tu dlho nebol Norman :P

212

Odpovědět

Dneska na Fb daval ze ma novy video myslim tak snad tu bude co nevidet :)

180

Odpovědět

LaBleue psala, že jeho nové video je přeložené, akorát není na VČ.

190

Odpovědět

Norman a Cyprien tu byli oba přeložení nějakou dobu bez povšimnutí, po několika dalších překladech Normana, se mu dostal na první příčku videacesky.cz.

Přestože lidí, kteří dělají takováto videa jsou přinejmenším tisíce, Cyprien bude stále čelit tomu, že kopíruje. Proč? Protože mluví francouzsky a pro mnoho lidí tu byl 'až druhý'.

Vaše logika mě fascinuje

420

Odpovědět

Za sebevraždu koťátka a All you need is LOL 10 :D

254

Odpovědět

Od videa k videu je to stále lepší a jak jsem nemohl vystát jeho hlas u prvního videa, tak mi začíná být i sympatický. A ten návod na poskládání trička je úžasný.

192

Odpovědět

Na Normana nemá, jediný co mě rozesmálo byla ta sebevražedná kočka

216

Odpovědět

:D dobrý ale já třeba nosim tmavé brýle i večer,někde vevnitř (venku je tma to je v pohodě) jednak z důvodu že se za ně zchovávam,za druhý protože mam 4 dioptrie a když si nasadim normální sluneční tak nevidim na metr a můžu všechny s chutí ignorovat a za třetí moje oči byste fakt vidět nechtěli :D jako oči darth maula s obříma zornicema...občas na ně balim gotičky:D

194

Odpovědět

Máš je rozšířený protože smažíš co? :-D

210

Odpovědět

+Akulřízky

211

Odpovědět

+Akul:D to ani ne ale hulim a moje oči extrémně reagujou a jak nemam nasazený dioptrie ale tmavý tak mam vždycky i extrémně velký zornice který chudák dělaj co můžou abych viděl alespon metr pred sebe.Pak jenom stačí sundat brejle a hodit pohled do dáli...když neuteče má bod :D

212

Odpovědět

Proč mit kopii normana, kdyz by se mohl překladat originalni norman?

1927

Odpovědět

Vždyť on je úplně to samý s těma brýlema... Tyhle brýle jsou od WayFarer a mají jen obyčejný průhledný sklíčka, takže si je lidi nosí aby byli COOL :D Některejm holkám to sluší ke stylu, ale u kluků nevím nevím... Bylo by mi to fuk, kdyby se nenavážel do lidi co nosí brýle bezdůvodně. :D

196

Odpovědět

Prosím tě, jak můžeš vědět přes video, jestli je má dioptrický nebo ne? ;)

213

Odpovědět

+jedyNo minimálně je poznat, že jsou antireflexní. :) A obraz se tam místy láme taky, ale moc dioptrií to asi nebude.

201

Odpovědět

To jak poskladal?!?! :D :D

198

Odpovědět

Nevim, nejakej magickej chmat. Koukal jsem na to 3x a furt to v tom nevidim :D

210

Odpovědět

A takto skládám tričko já http://i.imgur.com/lf87kRy.gif

260

Další