Děti reagují na Teslu Model 3Svět Elona Muska

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 26
59 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:50
Počet zobrazení:3 377

V dnešním odlehčenějším videu představí mladý otec svou novou Teslu Model 3 svým dvěma dětem. Uvidíte, jak děti vnímají Autopilot, ďábelskou akceleraci nebo skryté hry a vtípky, kterých je Tesla plná.

Poznámka: Písnička s kravským zvoncem je ze slavného skeče Saturday Night Live s Christopherem Walkenem.

Přepis titulků

Překlad: Petr Melechin www.elonx.cz Takže kufr je vepředu? Má dva kufry. - Páni. - A kde je teda motor? Má to elektromotor mezi zadními koly. DĚTI REAGUJÍ NA MODEL 3 To je hustý! V tom autě nikdo není?

Nikdo tam není. Můžeš posunout auto, když ho třeba zapomeneš dát do stínu. - Klidně z okna. - Jo. Nebo když je málo místa na parkovišti, můžeš snadno vyjet. Páni… - Jedeme znova. - Už bliká! Bože. Dojedu až pod strom.

Už jede! Tesla je fakt hustá. Vevnitř je to super. - Je ti zima? - Ne. Jen říkám, že to tady je super. Líbí se mi to tady. - Podívej na ten displej. - Páni. Je napevno přidělaný.

- Takže ho nemůžeš sundat? - Ne. To auto umí řídit samo? V podstatě jo. Jak to myslíš „v podstatě“? - Slyšíte, jak je tiché? - Jo. Opřete si hlavu. Tak jo… Ježíšku na křížku!

Proč to jelo tak rychle? Jak na horský dráze. - Může se ti udělat špatně. - To byla rychlost! Mazec. Teď se bojím, že to udělá znova. Až zmáčknu tohle tlačítko, řekněte „hohoho“. - Hohoho. - Hohoho. A teď když dám blinkr…

Změní se to, až bude třeba Halloween? Zatím tam jsou jen Vánoce. I tak je to super. - Chcete vidět, jak řídí samo? - Jo, tak trochu. Bože. - Nedotýkám se volantu. - To je fakt divný. To je cool. Takže to je jako tempomat, ale umí to zatáčet?

- Přesně tak. - To je hustý. Podívejte, jak se hýbe volant. Ty bláho. To je fakt bomba. - Je to skvělý, ale divný. - Jo. Můžeme jet na Marsu. Ty brďo! - Pořád to řídí samo?

- Jo. Můžeš si dát po cestě šlofíka. Zatím ne. Musíš mít ruce na volantu. Někdy v budoucnu bude možné se při jízdě vyspat. Jenom řekneš: „Chci jet do supermarketu.“ - A to auto tě tam odveze. - Řekni: „Odvez mě do Walmartu.“ Odvez mě do Walmartu. Ví to, kudy potřebuješ jet. Hustý.

- Duhová cesta? - Chceš se po ní projet? - Jo! - Nevím, co to je. To je kravskej zvonec? Mám horečku a jediným lékem je víc kravského zvonce! Raz, dva… Já to tušil! Myslela jsem, že to neuděláš, ale jak jsi zastavil, tak mi to bylo jasný. - Na tom jdou hrát hry?

- Jo, hry od Atari. Takže když někde čekáš… Jo, když stojíš, tak můžeš hrát hry. To je super! Ono to pořád řídí samo?! Já myslela, že řídíš ty. Pozor, magie! To je fakt bomba. Ono to ví, kam chceme jet?

Můžeme zadat adresu a odveze nás tam. To je super! Koukni se nad sebe, Abby. - Aha… - Je to prosklený! - Ani jsem si toho nevšimnul. - Skoro celá střecha je skleněná! To je skvělý! To je fakt hustý. A je to.

Můžeš si tam dát mapu, proměnit si auto v Santu na saních, nebo hrát hry. Super!

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten chlap je zralej na trestní oznámení.

12

Odpovědět


Odpovědět

Tu největší vychytávku jim zatajil! Od teď už to nebude jen jedna zmrzlina na benzince. U nabíječky teď stihnou 5 zmrzlin, 3 limonády, dortík, zákusek a bonbóny a mezi tím vším klouzačku, houpačky, prolejzačky a pískoviště!
:-)

12

Odpovědět

Spíše, že se na pumpu skoro vůbec nebude jezdit, bo si auto nabiješ doma.

01

Odpovědět

+MarekxxTo je možný, ale nesmějí jezdit na dlouhé výlety.
:-)

11

Odpovědět

Bereme všechny kdo nemá vzdělání, kde spát a co k jídlu, spát můžete ve fabrice, jídlo z kantýny vám odečteme z platu, potřebujeme pomoc s montováním golfových vozíků. E.Musk.
https://www.euro.cz/byznys/ze-nemate-ani-maturitu-nevadi-i-tak-vas-bereme-naborovy-inzerat-tesly-vzbudil-na-sitich-pozdvizeni

26

Odpovědět

Ze ty sis ten clanek ani neprecetl, co? :D Nehleda otroky na manualni praci jako Amazon, ale lidi se schopnostmi a do oddeleni vyvoje umele inteligence :D

41

Odpovědět

Nic co by neměli ostatní auta a přesto akcie Tesly přesáhli hodnotu 900 USD.
Víte, že Tesla za rok vyrobí méně aut než VW za měsíc a přesto má díky akciím větší hodnotu.
Myslím, že to hodně napovídá o současném světě.
BTW. Greta byla navržena na Nobelovu cenu míru.
Du ven blejt. To je anglicky, sorry.

49

Odpovědět

Jak málo toho víš o světě, když píšeš tohle. Asi další internetová fňukna co nevytáhne paty z baráku. :)

35

Odpovědět

Du ven blejt, co to je ? to je nemecky ?

11

Odpovědět

Zapomněl jsem ještě uvést, že ta firma je stále ve ztrátě. :o

16

Odpovědět

+BFAA nikto ich autá nekupuje

06

Odpovědět

+Richmond153Nikdo? Neříkají tohle chudáci, kteří si chtějí podpořit svou pravdu? Už jich tu pár bylo. :D

13

Odpovědět

+Ahaten človek už má banána a schováva sa za VPN.

05

Odpovědět

Odpovědět

+AhaBFA

05

Odpovědět

"Víte, že Tesla za rok vyrobí méně aut než VW za měsíc a přesto má díky akciím větší hodnotu" ... to je síce fakt, ale zabudol si na jednu podstatnú vec..
Porovnal si celý koncern VW (seat, skoda, VW) s roznorodými autami vs 3 modely Tesla.
porovnaj si výrobu áut podobného výkonu a cenovej relácie, aby to malo trocha viac relevantnosti.
Takto je tvoje viete, že ... veď vieš.

15

Odpovědět

Hodnota akcii je tak vysoka prave proto, ze ostatni automobilky nemaji ani z daleko to, co ma dnesni Tesla. A stale jedou na klasickem motoru, ktery je hybridni vetsinou v dnesni dobe. Porovnej auta s elektromotory, navic s autonomnim rizenim a tadaaaa.. A s ohledem na zakazovani emisy a beznych motoru do roku 2050, je to prave Tesla, ktere svita na hodne dobre casy, protoze ostatni automobilky zaspavaji dobu.

42

Odpovědět

koho zaujímajú nejaké deti, neznasam ich

36

Odpovědět

Tebe taky nikdo nemá rád

25

Odpovědět

+Doito mi trhá žili

04

Odpovědět

+noa1to nebude tým, to bude zdravotný problém.

15