Thumbnail play icon

Svět je posedlý Facebookem

72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:716
Počet zobrazení:5 058
Facebook byl přeložen do 68 světových jazyků a je fenoménem naší doby. Denně se na Facebooku zaregistruje 250 000 nových uživatelů. Je v pořadí 5. nejnavštěvovanější webovou aplikací na světě a má přes 65 miliard zhlédnutých stránek za měsíc. Další fakta o Facebooku v tomto videu. Pozn.: Ve videu můžete slyšet hudbu od RJD2.

Komentáře (87)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mě to (naštěstí) nepohltilo ;)

191

Odpovědět

Skvelé video, pomôže človeku sa trocha nad situáciou zamyslieť... Vyzerá to tak, že spravím poriadky so svojim "FB denným režimom."
Inak naozaj nikto nevie, čo je to za skladbu?

180

Odpovědět

Rjd2 - Ghostwriter (máš to v titulcích videa).

190

Odpovědět

true, true.

180

Odpovědět

Jdu na FB :D

1815

Odpovědět

Mě tohle nějak netrápí, na Facebook skoro vůbec nechodím, ale spíš mě zajímá ta hudba. Zná jí někdo ?

185

Odpovědět

"lf" tak to napiš na facebook .. a mimochodem víš kolik si promrhal(a) minut na facebooku ?;)

180

Odpovědět

U konce videa sem si rekl. ''Aha, to je jako vsechno?''

1810

Odpovědět

Hm. hustý. jdu to sdílet na facebook :D :D :D :D

184

Odpovědět

Chci mít Facebook!

188

Odpovědět

If: Tvůj boj. :D Video bylo na přání a většina videí, která přidávám na VČ, na přání jsou. Líbilo se mi prostě zpracování a pár statistik.

183

Odpovědět

Uhm, no a...? Pardon, ale nejak mi uniká zmysel... Zaujímavé štatistiky to sú (ignorujme fakt, že o pol hodinu si ich už 90% ľudí čo to pozeralo -vrátane mňa- nebude pamätať), ale čo ďalej? Nič v zlom, ale príde mi to ako keby som práve premrhala cca 2 minúty na nič -.-

1817

Odpovědět

když tak všichni nadávají na fb, tak by mě zajímalo, proč se takovýhle videa šíří pouze přes fb??? a když mi něco vadí, tak to zruším ne? když to baví jiný lidi, tak jim do toho nekecám a zajímám se o svoje věci.

181

Odpovědět

bože kď sa nenudím na FB tak som tam ked tam mám kamošou tak sa tym pádom mám o čom rozpravať nie ?...prečo bol FB vytvoreny ha ?...ach tieto vydea nenavidím dajte to volade do p....preč nikoho to nezaujima ja som na FB každý den mám statusov za den asi 5 a čo ?....ach tito somariny su vážne ubohe

1810

Odpovědět

a co jako? o.O se mám posrat? :D

187

Odpovědět

PLS nazov tej pesnicky co tam hraje nevie niekto??

180

Další
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)