TableTop: Star Wars X-Wing

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:282
Počet zobrazení:10 261
Po delší době tu máme nový díl TableTopu. Tentokrát zaručeně potěší fanoušky Star Wars. A kdo že dnes usedne za herní stůl? Tvůrce seriálu Robot Chicken Seth Green, jeho manželka a herečka Clare Grant, herní YoutuBer Husky Starcraft a samozřejmě Will Wheaton.

Přepis titulků

Snad všechny děti mojí generace v kinech viděly původní Star Wars. Jak jsme stárli, viděli jsme je na kazetách, videodiscích a laserdiscích jako loutkové divadlo a animáky, coby animovaný daguerrotyp, view-master, smellovision... Chci prostě jen říct, že Star Wars dost letěly. Hráli jsme si s figurkami, četli komiksy, lepili modýlky a vždycky jsme snili o tom, že budeme jednoho dne pilotovat Millennium Falcon, X-wing nebo TIE fighter.

V dnešním TableTopu se Seth Green, Clare Grant, Husky Starcraft a moje maličkost možná dočkají splněného snu. Zjistíme, jestli je síla s námi, jakmile převezmeme kontrolu v Star Wars: X-Wing. Star Wars: X-Wing je taktická hra s figurkami navrhnutá Jayem Littlem. Hra se odehrává ve světě Star Wars. Ve hře jsou dva týmy: Impérium a Aliance rebelů.

Každé kolo se skládá z pohybu a střílení, což se opakuje, dokud jedna strana nevyhraje. Abyste se pohnuli, vyberete si nejprve kurz, tajně ho zadáte do navigačního počítače a poté odhalíte ostatním. Pohyb a střelba závisí na dovednostech pilota. Nižší čísla se vždy pohybují první a střílí jako poslední. Vyšší čísla vždy střílí první a pohybují se jako poslední.

Např. tento Tie pilot se bude vždy pohybovat jako první a střílet poslední. Han Solo se bude vždy pohybovat poslední, ale střílet bude jako první. Han Solo vždy střílí jako první! Poté, co posuneme naše lodě, se podíváme, jestli se nacházíme v zaměřovací zóně. To uděláme tímhle zónozaměřovácím identifikačním udělátkem. Je to velice technický termín. Umístíme ho vedle lodi a podíváme se, jestli je v naší zaměřovací zóně.

Podívejte, Han Solo je v průšvihu. Ne, není! Střílí jako první! Han Solo teď může střílet na tento Tie fighter. Červenými kostkami házíme pro útok a zelenými pro obranu. Tenhle útok se povedl. Ve hře by mi to samozřejmě nepadlo. Každý pilot a každá loď má svoji speciální schopnost. Vysvětlíme je, až na ně ve hře narazíme. Pojďme zjistit, koho dnes provází síla.

Zahrajeme si Star Wars: X-Wing. Jmenuji se Clare Grant a jsem herečka. Ahoj, já jsem Mike Lamond, na internetu známý jako Husky. V herním světě jsem známý hlavně díky Starcraft videím a všemu, co souvisí s nerdstvím. Jsem Seth Green a jsem bavič. Hraju za dva Tie piloty. První se jmenuje Pilot akademie.

To je Star Wars verze postavy v červené uniformě, což odpovídá. A také hraju za Maulera Mithela, což je trochu zkušenější Tie pilot. Za koho hraješ ty? Hraju za Boba Fetta. Mám tu parádní loď a hodlám opakovat všechny jeho hlášky, takže budu spíš mlčet, protože moc nemluví. - Dost přikyvuje, ne?

- To jo. Hraju za Boba Fetta, který si v původní trilogii nesundal helmu, takže mu chci zlepšit pověst a ukázat, že pořád válí. - Kdo jsi ty, Sethe? - Luke Skywalker. - Dobrý výběr. - Takže budu zaměstnán... - Skywalker z Tattooinu? - Jo. Já totiž znám chlápka, který dostal vyhazov ze stanice Tosche za to, že si Luke Skywalker nevyzvednul měniče energie, které si objednal.

No jo, on toho vždycky nakecá. Objednává si jen tak věci. Star Wars miluju strašně moc. Byly hrozně důležitou součástí mého dětství a mého nerdovství. Když v 90. letech vyšly nějaké filmy, tak jsem doopravdy chtěl, aby existoval vymazávač paměti z filmu Muži v černém. - Za koho hraješ, Clare? - Jsem Han Solo. - To je snad jasné.

- Jasně. - Jasně, pilotuješ Millennium Falcon. - Jo, tu nejlepší a nejrychlejší loď. Pověz, jak rychle že dokáže přeletět Kessel Run? Ve skutečnosti to nebyla rychlost, ale nejbližší vzdálenost. - Myslím, že to bylo pod 12 parseků. - To je správná odpověď. Přichystal jsem ti zákeřnou otázku. - To na mě nefunguje. - Já vím. Jsi pro mě ten nejtěžší na souboj ve Star Wars.

Řekl bych, že moje znalost Star Wars je nadprůměrná. Hrajeme scénář, kde se snažíme dostat tyhle kontejnery podél okraje pole asteroidů až sem, tady za tyhle satelity, které jsme si určili jako cíl. Pokud se tak stane, bude konec hry. K výhře stačí tam dostat dva ze tří. Ve stejnou dobu se nás budou Seth a Clare snažit buď zničit, čímž by nás zastavili, nebo použít tažný paprsek na Millennium Falcon a dva ze tří kontejnerů ukrást a propašovat zpátky přes čáru.

- To je smysl hry. - Jo. Teď se rozhodneme kam letět. - Musíme si určit kontejnery. - Jo, jaký máš plán? Mám dva nápady. - Můžeme je buď dát k sobě a...

- Jo, myslím, že to je dobrý. - Umístíme Boba někam sem? - Jo. Já dám tyhle sem. Pro ty, kteří nás sledují z domova, což je předpokládám většina z vás, kontejnery se pohybují během první akce pohybu. Pohybují se rychlostí dva a více, v závislosti na tom, jak blízko jsou lodě. Předpokládám, že naši skvěli režiséři teď někam umístí grafiku s vysvětlením. Tak jdeme na to. Zadejte svoje pohyby. KAŽDÝ HRÁČ SI VYBERE POHYB, A POTÉ HO POLOŽÍ LÍCEM DOLŮ Tak jo, všichni otočte a podíváme se na to.

POŘADÍ POHYBŮ PODLE HODNOSTI PILOTŮ OD NEJNIŽŠÍ: WIL, SETH, MIKE, CLARE Pilot akademie má dovednost 1, takže hraje jako první. Udělá pomalou otočku o 2, jen takovou dvoječku. - Uvědomuje si pilot akademie, že nepřátelé jsou tamhle? - Jo. Jen se ujišťuju, jestli má letoun pod kontrolou. Taky se teď pohybují kontejnery, ty by se měly vždy pohybovat jako první. Vítejte v TableTopu, kde to Wil pokazil v prvním kole. Už jsem viděl horší.

Kontejnerová písnička. Mauler se pohne rovně dopředu. Takhle přesně zní Tie fighter, ne? - To je konec mého kola. - To je 7. Myslím, že Luke má 8. - Jo, mám 8. - A Boba Fett má 8. Takže vy dva se musíte pohybovat najednou. Kam to bude? Jdu o 4 rovně dopředu.

V našich hlavách zní tyhle lodě jako neohrabané, sotva letící vraky. Na tomhle zvuku jsme se dohodli, nebo tu někde umírá kůň? - Já se pohnu o 4 dopředu. - Dobře. - To vypadá na populární volbu. - Všechny děcka to dělaj. Já se ještě pohybuju o jeden dál, protože mám Millennium Falcon. - To je za ten bonus? - Jeden navíc? -Jo. - Musím to změřit? - Jo, musíš. Tak to je konec prvního kola a konec našeho prvního tahu.

Nevypadá to, že by někdo byl v dostřelu. Tak se vrhneme na druhé kolo posouvání. DRUHÉ KOLO POHYBU UKRADENÉ KONTEJNERY 0/2 Rádi se držíme u sebe. A je to. Používají poměrně zajímavou strategii. - Přesně tak. - Trochu mě tím rozhodili. Han Solo může střílet do všech směrů okolo sebe, zatímco většina ostatních může střílet jen v určité výseči, což je v pohodě, akorát jsem díky tomu lepší.

- Můžeš se buď soustředit, nebo můžeš zamířit. - Zaměřuji. KAŽDÝ HRÁČ SI MUSÍ PO POHYBU VYBRAT DALŠÍ AKCI SOUSTŘEDIT SE, VYHNOUT SE, ZAMÍŘIT SOUSTŘEDĚNÍ ZNAMENÁ, ŽE SI HRÁČ MŮŽE ZMĚNIT HOD NA VYHNUTÍ, NEBO ZÁSAH - To byla dobrá volba. - Jo. Bum. - Soustředí se.

- Tak běž na to a zaútoč. - Dostaneš tři kostky útoku. - Útočím první, protože jsem Han Solo. A Han Solo vždy střílí jako první! - Vždy! - Vždy! - Vždy! - Vždy! - Vždy! - Udělal výkrut, ne? - Jo, takže nemá úhyb zadarmo. - To vypadá na... - Cože?! To vypadá na 4 útoky, pokud se rozhodneš přesunout svoje soustředění. To máme 4 útoky a 2 úhyby. Hodláš použít svoje soustředění, abys tuhle přeměnila na útok?

- Nebo to použiješ až další kolo? - Napálím to do tebe. - Ok, tak to otoč. Dobrý tah. To je moje oblíbené vyzvánění. ÚHYBY VYRUŠÍ ÚTOKY - Použiju obyčejný útok. - Dobře. - Ale ještě nebudu zaměřovat, protože mám v hlavě ultimátní strategii. - Z kolika zbraní pálíš? - Myslím, že můžu ze tří. - Jo, ze tří. - Střílíš na Millennium Falcon?

- Jdu po té velké lodi. Dobře. Střílí na tebe, Clare. - Já se ho nebojím. - Tvoje obrana je 1. - Tak Bobo, co je? - Já vím. Udělal někdy něco ve filmu? Coby postava Boba Fett vlastně nic nedělá, ale vypadá fakt suprově. Právě jsem hodil 1, takže to bude... - Zasáhnul jsem tě. - Jo, zasáhnul tě. - Přicházíš o štít.

- Počkat. Právě jsem udělal víc než on ve všech třech filmech. - Počkejte s tím... - Luku, předpokládám, že budeš střílet. - Střílím tady na toho. - Dobře. - Odvážný krok. - Jo. Pilot akademie má obranu 3 a je soustředěný, takže to je dobré. Na ulici bych Wila nikdy nenapadnul, ani na veřejnosti nebo v jeho domě, ale v téhle hře?

Jo, totálně ho zničím. Né! Ale vždyť může... A jsem soustředěný, takže to budou 2 úhyby. A tenhle týpek ti teď říká: "Tak to ti nevyšlo." Ještě získal 2 povýšení za úhybné manévry. - Sakra!

- Teď z něj je nováček na 11. úrovni. Jeho rodiče musí být tak pyšní. Vždy jsem snila o tom, že z tebe bude nováček na úrovni. Jseš v opravdické lodi? Mami, nech toho! Ztrapňuješ mě! - Snažíme se najít rebely. - To je můj syn! Je v lodi, která se právě vyhnula Luku Skywalkerovi. Ten klučina je naplněním proroctví. - Zapomněl jsem zaútočit.

- Asi tě budu muset hlídat. Necháváme jim to zadarmo. Hele, to je kritický zásah. A on už použil soustředění! Dostal jsi kritický zásah Luku! Sakra! Viděli jste to? Můj syn zasáhnul Luka Skywalkera. Celý den si stěžoval. - Přicházíš o štít, Luku. - Jeden štít? - Jo, jeden. - Ale já štíty potřebuju.

- Začínáme je ničit. To už jsou 2. - Smůla, moje zbraně tě o něj připravily. - Zatraceně. - Potřeboval jsem je. - Mauler je teď... - jen 1 od Millennium Falconu. - Ne! - Spojíme se proti ní? - Jo, budu střílet. Je naštvaný, že jsi po něm střílela. Říká si: Ty to nechápeš, byl jsem pilotem tři dny a už jsem skoro v důchodu. Je naštvanej. Mauler tedy útočí, a protože je ve vzdálenosti 1, dostane další kostku útoku navíc.

- Já budu mít jen jednu kostku na obranu. - Jo. Nemůžu se vyhýbat, protože mám velkou loď, která není tak obratná jako ostatní. Připravena? To je dobrý. Dva zásahy. Dva zničené štíty.

- Přidej je na naši hromádku šrotu ze štítů. - Dám je k sobě. My víme, že to je naše, takže to nevadí. Začíná nové kolo a hrajeme nové akce. Nejdříve si domluvíme, jak budeme dále postupovat. Myslím, že bychom měli... TŘETÍ KOLO POHYBU UKRADENÉ KONTEJNERY 0/2 Já bych tak hrozně ráda zničila... - tohohle.

- Ale ne, Limpy. - Budeš útočit na Limpyho? Můžu s jistotou říct, že Clare chce přejít k temné straně Síly. Počkej, nejdřív se nad tím zamysli, protože Limpy už toho moc nemá. Tenhle toho má víc. - Bude to lepší. - To je pravda, navíc je v přetížení. KDYŽ SE LOĎ OTOČÍ O 180°, OCITÁ SE V PŘETÍŽENÍ LOĎ V PŘETÍŽENÍ NEMŮŽE HRÁT AKCE Můžeš ho teoreticky zničit na jednu ránu. - To se nám hodí.

-To jsme potřebovali. - Pilot akademie si to dává. - Už se podruhé vyhnul. - Jsi povýšen na nováčka 13. úrovně. - Nenávidím tě. To musí být nováček roku. Určitě má v kabině sběratelskou kartičku Hana Sola. - Prostě na vás chce udělat dojem. - Nemůžu uvěřit tomu, že to je Han Solo! - Střílí na mě! - Viděl jsi to, Hane? Můžem být kámoši. Myslíš, že bych měl použít zaměřovací počítač?

Jsi můj Obi-Wan. Nevím. Není Obi-Wan, ten by nestál na temné straně! Někdo mě volal? Prohrabával jsem se odpadky, abych našel něco k jídlu. Ahoj, jsem nechutnej dědula, nechceš jít do mého domu uprostřed pouště? - Nech mě hrát si s tvým synovcem. - Můžeš si hrát s různýma věcma. Tvůj otec říkal, že tu můžeš být. Teď je v nemocnici. To byla teda rychlovka.

- Celou dobu jsem to tady promýšlel. - A na co jsi přišel? Se zaměřovacím počítačem si budu moci znovu hodit kostkou. Jo. - Házím a uvidíme. - Používáš naváděné střely? No jo, to je vlastně pravda. K tomu je ta speciální karta. Když to použiju, tak budu moct házet čtyřikrát. Navíc jsi zaměřený, takže obránce nemůže použít žeton úhybu.

- Jdeme na to. - Clare, budeš si jednou házet na obranu. Cítím, že to bude dobrý. Ale já se budu bránit, mám tu věcičku. - Nemůžeš. - Jakto? Mám soustředění. - Ale nehodila jsi oko. - A jo. - Takže myslím, - že si hodím jednou znovu. - Házej, kolikrát chceš, jsi zaměřený. - Taky se soustředím.

- Jo. - Co se to právě stalo? - Že by to byl home run? Jsi soustředěný, tak tohle přeměň na útok. - To se mi povedlo. - Hodně dobrý hod. Sleduj to, Hane Solo. Máš po štítech a KAPOW! KAPOW! Pěkný.

To byla docela síla. Hodně lidí říkalo, ať to nehrotím, že získám nové kamarády. Mým jediným kamarádem je vítězství, takže jsem na sebe zatím dost pyšný. - Takže Luku... - Luke je na řadě. - Co uděláš? - Zaútočím na tohohle. Limpy je blíž než 1. - Limpy je hodně blízko. - Je v pěkným průšvihu. - Použiju na kostku Jedi trik.

- Super. - Jsem Jedi na prd. - Díky, že jsi mi pomohl. Úhyb a úhyb. Je soustředěný? - Není. - No jo, má přetíženou loď. - To se mi vůbec nelíbí. - Bezpečí je moje druhé jméno. Říkal jsi, že to bude zábava, Wile! Teď na tebe vystřelím. - To se prostě stane.

- Né! - Ale jo, střelím tě. Nevím, jestli jsi dost blízko. - To je 1. - Jo, to je 1. Házení osmistranné kostky mi vlastně docela jde. Moc často je neházím. - Mauler tě zasáhne dva… Ne, třikrát. - To ne. - Dva zásahy. - Jo, dva, to nevadí. Nebuď chamtivý, Wheatone. Můžeš si hodit jednou kostkou úhybu.

Házej. Vyhnula ses, takže to je jen jeden zásah. Ale víš ty co? - BABOW! - Kolik ti zbývá? - 5. - Zbývá jí 5. To je konec kola. Věci se nám trochu přiostřily. - Vlastně trochu víc. - Já myslím, že to je skvělé. Mně se to teda nelíbí.

Tak jo, všichni zadejte své pohyby. - Nejseš v mém týmu. - Ježiš, tak to promiň. - Běž si povídat se svým manžílkem. - My spolu komunikujeme telepaticky. ČTVRTÉ KOLO POHYBU UKRADENÉ KONTEJNERY 0/2 Udělám tohle. Dostala se do tvého mrtvého bodu. Tak to není dobrý. Boba Fett v téhle hře může střílet dopředu a dozadu, což je sice výhoda, ale pořád existují body, kam nemůže.

Víš ale, kdo není v mém mrtvém bodě? - A sakra. - Kdo to je? - Luke "nic netrefím" Skywalker. Vypnul jsem si zaměřovací počítač, jak mi ten starej blázen Ben poradil. - Počkejte, můžu ještě... - To byl pouze eufemismus, Luku. - Přichytím... - K tobě vůbec nemluvím. - Přichytávám... - Zaměřuješ se? - Jo, zaměřuju se! KONTEJNERY JSOU UKRADENY HOZENÍM SYMBOLU NA KOSTCE KONTEJNERY MUSÍ BÝT VE VZDÁLENOSTI 1, ABY SE NA NĚ MOHLA LOĎ ZAMĚŘIT Abys uspěla, musíš hodit alespoň 1 zásah ze 3 kostek.

- To by byl 1. - Házíš znova se zbytkem. Dobře, jdi na to. Omlouvám se... Počkat... Máš tu dva zásahy. - Musím se dvakrát vyhnout. - Házení ti zatím šlo, takže věřím tvým dovednostem.

1, to nestačí. Máš to. Mám to, je to moje! Moje! - Nejdřív zaútočím a... - Hádej co, Luku Skywalkere? - Co? - Prostě se teď něco stane. - Jsi v mé moci. - Slušná pecka. - To je poměrně zničující. Jako 10 000 karmy na Redditu.

- Je to stejně užitečné. - Pane jo. Máš jeden úhyb, - takže jsi přišel o štíty a teď... - Karta exploze. - 1 poškození explozí. - Zbývají ti 2 životy? - Jo, 2. - Dobře. Síla neprovází Luka tak moc, jak jsme očekávali. Zničím toho Tie pilota, zbývá mu asi tak 1 život. Ok, to nevadí. Jdi do toho. Takový je můj plán.

To je kritický zásah, normální zásah a třetí zásah. Jediné, co mi zbývá, je hodit 3 úhyby. - Což se dá zvládnout. - Už se ti to jednou povedlo. Jeden úhyb. Moment, moment, druhý úhyb. Vyhnul jsem se kritickému zásahu, tomu druhému útoku taky, ale ten třetí mě zasáhl a zničil. Počkejte, je to on? Clare je velmi agresivní hráčka.

Bál jsem se, že mě nejen porazí, ale i zbije mimo hru. - Luka bychom teď mohli dostat. - Jo, má docela namále. Ale já jsem hlavní hrdina filmu! Tohle je ale dvanáctý film, v němž Luke Skywalker zemře. Tohle je díl, ve kterém chtěl herec ztvárňující Luka dostat přidáno, takže nikdy nevíš, co se může stát. Mám z toho dobrej pocit, dobře vypadáš a dobře voníš. Taky mám dobrej pocit.

Takhle je to pokaždý. Tenhle zvuk to vydává. - Mám 3 na obranu? - Házíš 2 na obranu. Děláš si srandu? Vůbec ne. - Dvěma ses vyhnul, ale jeden tě zasáhnul. - Sakra. - Tak blízko. - Jen tak málo stačilo. Opravdu jsem chtěl zabít Luka Skywalkera.

- Čas na novou hru? - To byl konec kola. Je čas na něco nového. Udělám tohle, víš proč? PÁTÉ KOLO POHYBU UKRADENÉ KONTEJNERY 1/2 Co uděláš, Hane? Znáte to. Takový malý manévr. - Doprava. - Nemůžeš letět dál než Luke Skywalker. Musíš zastavit.

LODĚ PŘES SEBE MOHOU PŘELÉTAT, ALE NEMOHOU UKONČIT KOLO NA STEJNÉ POZICI S JINOU LODÍ. Teď jsme měli teda štěstí. - Jak se to stalo? - Opravdu velký štěstí. Zablokoval mě a já pak nemohla vzít náklad. Mohla jsem tak vyhrát hru. - Měli bychom víc spolupracovat. - Ona tajně pracuje pro temnou stranu. - Nevím, co se stalo.

- Han Solo mě má rád! Schválně zastavil, abych ho mohl dohnat. Posunuješ se dopředu, dokud nenarazíš na... Jo, to je ono. Právě jsem nám prohrála hru. Není moc věcí, které by mi udělaly větší radost. Abych řekl pravdu, tak nevím, jestli přežijeme. Asi jsem udělal pár klíčových chyb, ale uvidíme. Ještě to nezabalíme. Střílíš.

A teď jseš naštvanej, takže mě určitě chceš zabít. Nemůžu za to, jak tvůj manžel hraje. - Přišlo mi to jako dobrý nápad. - Sabotáž. Vždyť jsem ti to dopředu ukázal a tys mi to schválila. To je na rozvod. Vaše ctihodnosti, jedná se o neslučitelné rozdíly. Musíte pochopit, že se úmyslně pohnul na místo... Zasáhnu tvého pilota akademie.

Ne, pouze se snažíš ho zasáhnout. - Ale prosím tě. Je po něm. - Líbí se mi ta jistota. - Střílíš za 3? - Jaká je tvoje... A soustředíš se. Dva zásahy. Úhyb, úhyb. Tohle na tebe dělá: Bylo to nadějné. Teď vám musím něco říct.

Ten pilot akademie je ve skutečnosti Wesley Crusher. Tak to je trochu jiná akademie. Předpokládali jsme, že v tom Tie fighteru byl Darth Vader, protože on má takové dovednosti. Máme v týmu Wesleyho Crushera. To se mi líbí, můžeme letět warpem. Nicméně je jasně poznat, že tomu chybí křídla interceptoru, které měl Vaderův Tie fighter.

Ale ty části se dají různě přehazovat jako hračky, takže tam může být kdokoliv. Já s Bobou jsme v tvém dostřelu. - Můžeš si vybrat na koho střílet. - Jdu po tobě. Fakt? Wesley se umí uhýbat. Teď si sundal helmu a říká: - Jsem Wesley Crusher, jak se vede? - Kolik máš úhybů? Dva? - Má tři. - Jo, ale já jich mám asi devět. - Ale má asi gazilión životů.

- Je to lepší. - Můžu střílet na Tie. - Jdu na to. - Dobře. - To je dobrý. - Dva kritický zásahy. Úhyb, úhyb, úhyb. Pokaždý! My jsme hvězdná flotila a nelžeme. Nerdovské dospívání mě na tohle připravilo. Když nedokážeš nic zasáhnout, musíš umět dobře utíkat. Paráda!

Máme vítr v plachtách. No, zlato, budeme se muset vytáhnout. Začněme víc spolupracovat. Plánujete, nebo po sobě lezete? ŠESTÉ KOLO POHYBU UKRADENÉ KONTEJNERY 1/2 Není to úplně za cílovou čárou. Musíme dostat oba dva za čáru a nechybovat. - Tenhle půjde sem.

- Je to docela na prd. Jsou tak blízko. Už jenom takovýhle kousíček a máme to. Kdybych věděl něco o fotbalu, řekl bych teď vtip o brankové čáře. Tak moc jsou blízko. - Libí se mi, že všechny lodě mají kola. - Jasně že mají. Když to hodíš dobře, vyhrajete hru. To jsou dva zásahy. Potřebuju hodit dva úhyby.

Musím to hodit. Wesley, máš na to, jsi naše jediná naděje. - Pokud se mi to nepovede... - Nezklam mě, Wile. - ...rebelové vyhrají. Chyť mě za ruku. Pokud se mi to ale povede, mohli bychom vyhrát my. Je po vás! Tak vám nevím.

Nejsem si jistej, jestli to pro nás dopadne dobře. To je ta chvíle, Wile. To nestačí. Nestačí. Vyhráli jste. - Vyhráli jste. - Jo!!! Promiňte, nevím, co to do mě vjelo. Gratuluju vám, vy rebelská špíno. GAUČ LŮZRŮ - Tak vítej na mém gauči.

- Vypadá to, že už jsi tu byl. To jo. Normálně tu jsou tři hráči a já jsem jedním z nich. Mám tu rezervaci. Ale víš ty co? Dneska půjdu blíž. Ani mě neštve, že vyhráli. Asi je provázela síla. Však jo. Ukradli nám náklad, my zase zničili pár planet. - To všechno je dobrý. Všichni jsme vítězové. - Máš pravdu. Možná někdy v budoucnu bude můj pilot nejlepší kamarád Hana Sola. O tom by měly být ty nové filmy.

- Je to hrdina. - Máš naprostou pravdu. - Díky, že ses zastavil na hru. Byla to sranda. - Díky za pozvání. - Já jdu dolů pogratulovat Sethovi a Clare. - Tak jo. - Uvidíme se později. - Jasně. Nechtěl jsem, aby mě takhle viděl, ale... - Gratuluju. - Díky. - Hráli jste jako šampióni. - Díky. Chci se ujistit, že odsud odejdete s něčím úžasným, - unikátním a skvělým.

- Kromě Setha? Jo, protože se mnou domů jít nemůžeš. - Alespoň ne dneska. - Tohle je TableTop certifikát úžasnosti. To je kaligrafie? Vlastně to trochu poupravím. - Clare, můžu na psaní použít tvoje rameno? - Jasně. Podepíšu se sem, takže je to pravé a oficiální. Tady to máte.

Ukažte to světu. A tady je vaše přepychová a předražená pečeť, díky které je to naprosto důvěryhodné. Nechcete pronést vítězný proslov? Ráda bych řekla, jak moc jsem poctěna dnešní výhrou. Všichni jsme věděli, že to vyhraju. Spolu s mým kopilotem. Síla byla na naší straně. Naprosto.

Byla pořád s váma. - Díky moc, že jste přišli. Byla to vážně sranda. - Díky. Do příště hrajte více her a někdy zase u TableTopu. Překlad: Axchoo www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

2 měsíce a žádný nový TableTop? :O :(

10

Odpovědět

Huskyyyyyyy <3

230

Odpovědět

Na tu hru je asi potřeba dost velkej stůl :). Zajímavý, že to nemá žádnou herní desku...

240

Odpovědět

Střílí první, protože v původní verzi střílel jen on :D

240

Odpovědět

Ešte som len prečítal popis a už som vedel, že sa mi to bude páčiť.

230

Odpovědět

Všimli jste si obrazu v pozadí na 25:10? :-D

200

Odpovědět

zajimalo by me jestli udelali i video na deskovku world of warcraft a jestli ano, tak jestli byste to video neprelozili. dik.

201

Odpovědět

table top a star wars? no parada! a tuto hru si musim zohnat!!!

211

Odpovědět

Víc Table Top! :-)

220

Odpovědět

Rád by som vedel ako tam dostali Setha.... To sa vozí po celom LA a zadarmo sa hrá ?
Pochybujem že im platia... a ak hej, tak koľko ? na cestu za benzín ?

211

Odpovědět

Normálně ho tam dostali, však většina z pozvaných (pokud ne všichni) se zná s Wilem nebo s Feliciou, takže jsou to vlastně kamarádi všechno.

260

Odpovědět

Han Solo střílel první! :D

232

Odpovědět

podle americké komise pro nezávadné filmy hrdina, který je vnímán jako kladný, nesmí být záporák a jen tak zabíjet :D

221

Odpovědět

Naprostá paráda, jako vždy. A že vyhrála světlá strana Síly? Ha, vyžer si to, Impérium! :-D

217

Odpovědět

při spuštění videa jako bych viděl Sheldona z Big bang theory křičet Will Wheatoooon?!!! :))

223