Talk show v metru

Thumbnail play icon
58 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:340
Počet zobrazení:5 305
Americké i britské talk show známe už skoro nazpaměť, ale pravou late night show v podzemce jste zaručeně ještě neviděli. A přesně proto ji vytvořili lidé z ImprovEverywhere a přizvali do ní Pata Casselse, Evana Gregoryho z Gregory Brothers a několik náhodných cestujících.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Zdravím, přátelé. Tady je talk show Metro s moderátorem Patem Casselsem a kapelníkem Evanem Gregorym. Půjdeme do náhodného vagonu newyorského metra a uděláme z něj nefalšovanou večerní talk show. Tohle je late night Metro s Patem Casselsem. Natáčíme talk show přímo tady ve vagonu. Vy jste její součástí. Tohle je Greg.

Až vám ukáže ceduli, chci, abyste se odvázali. Vyzkoušíme to. Tak začínáme. Pět, čtyři, tři... Dámy a pánové, tady je late night Metro s moderátorem Patem Casselsem! Mockrát děkuji. Vítejte u late night Metro, jsem Pat Cassels. Máme pro vás skvělou show a výborné hosty z celého vagonu, kteří si sem přijdou popovídat. Živý přenos, to se občas stává. Než se do toho pustíme, máme tady pár zpráv. Jízdné v metru bylo nedávno zvýšeno na dva dolary a padesát centů.

Dopravní podnik má ale i dobré zprávy. Nezvýší vám cenu toho, když se tváří zaboříte do něčího podpaždí. Během jízdy. Budeme pokračovat, bude to skvělá show, a abychom ji začali, zatleskejte Evanu Gregorymu a Downtown Sound. Dámy a pánové, dalšího hosta můžete vidět na pravé straně tohoto vlaku. Zatleskejte prosím slečně sedící naproti mně. Díky za návštěvu.

Odkud přijíždíte? Z práce na 6th Madison. - Páni. Reklamka? - Architektura. Architektura. Páni, to je zajímavé. Zatleskejte prosím pánovi v červené košili. Jsem váš velký fanda od doby, co jste nastoupil před dvěma stanicemi. Díky za návštěvu. Posaďte se. Jste svářeč? Profesionální svářeč? Taky nosíte tu super masku?

Kvůli ní bych se klidně svářečem stal. - Jaká je vaše nejméně oblíbená linka? - Asi F. Nevím proč, prostě se mi nelíbí. - Neměla bych to říkat? - Ne, naprosto souhlasím. - Měli by jí říkat F U linka, že jo? - Rozhodně. UKONČI TO To byla naše show. Příští týden v pondělí se zastaví Tom Hanks a Elijah Wood. Líbil se mi ten film, kde spolu hráli. Jo, Pán Forrestů Gumpů.

A dál sledujte skeče na YouTube. Dobrou noc.

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

What version was the latest version? Do you have information?
Play all Sonic Games on https://sonic-games.com/

00

Odpovědět

Tak musim rict ze bezvadnej napad :D musim oponovat nekterym lidme protoze podle me strasne vtipny :D kdyby se tohle udalo v prazskym metru tak bych se rezal a klidne s nimi jel snad i na konecnou :D

182

Odpovědět

Kolik zaplatili lidi z ImprovEverywhere za pronájem tohoto ateliéru?

186

Odpovědět

jak ostatni rikaj, skoda ze to nebylo vtipny-nemyslim vtipy, ty byly dobry :D
ale ty rozhovory :)

180

Odpovědět

Náhodou by nebylo špatný vidět Show Jana Krause v šalině :-D

181

Odpovědět

Dneska na Svoboďáku představili pivní šalinu s výčepem, WC a stolky, to je ještě lepší. :D

181

Odpovědět

gýč

186

Odpovědět

dobrej nápad ale po zhlédnutí mám na patře pachuť hrozně promarněný šance. rád bych tam viděl třeba Fergusona.

182

Odpovědět

Bylo to fajn ;) Ty jeho vtipy nebyly IMHO vtipný naschvál, chtěl nahodit ten feeling trapného moderátora s ohranými vtipy.

184

Odpovědět

výmluva

1815

Odpovědět

Napad super, ale vtipny to moc nebylo. Na druhou stranu si clovek aspon zprijemni jizdu.

186