Temný noir

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:262
Počet zobrazení:8 260

Jmenuje se Vincent Black a je soukromé očko. A zabývá se poněkud odlišnými případy. Tentokrát si ho najal muž, který doufá, že mu navrátí jeho ztracené nápady.

Přepis titulků

Jsem prokletý muž. Vidím věci, které ostatní lidé nemohou. TEMNÝ NOIR Jmenuji se Vincent Black. Soukromý očko. Jsem prokletý už od narození. Našli mě na ulici s krysama. Ale vždycky jsem byl o krok napřed.

Vidím svět idejí. A Běsy, kteří ho obývají. Vkládají myšlenky do myslí lidí a využívají je jako loutky. Jedné noci mě stařík požádal o pomoc. A z mého prokletí se stal dar. Řekl mi, že byl zamlada nadaným umělcem, dokud se nezamiloval do nádherné zlodějky. Když zmizela, jeho nápady se vypařili s ní.

Chce je zpátky. A tak jsem se rozhodl, že mu pomůžu ji najít. Abyste ukradli někomu nápady, musíte nejdřív uvěznit jeho Běs. A nikdo neuvězní Běs bez kouzel alchymisty a jeho žárlivého Běsu samoty. Samota chtěla, abych odešel. Ale já chtěl informaci. Když jsem pohrozil násilím, jeho Běs mi dal jméno.

Madam Liane Proud. Aby zůstala mladá, vysávala sílu Běsů jako upír nápadů. Zkusil jsem to. Představil jsem se jako umělec. Perfektní návnada. DĚKUJEME Proč?

Proč jsi mi to udělal? Nic osobního. Muž, kterého jste kdysi znala, chce zpět své nápady. To snad není možné. Je to tak dávno. Ukradla jsem jeho nápady, ale když jsem otěhotněla, jeho Běs přešel místo mě na dítě. Moment, co se stalo s tím dítětem? Nechala jsem ho na ulici.

Na pospas krysám! Hledal jsem ztracené nápady, ale našel jsem sám sebe. Ten stařík není připraven zjistit, že všechno, co hledá... je ve mně. Ale jeho nápady mu vrátím. Bude to... opravdu dlouhá noc.

Překlad: Blackthunder www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nádhera, taková kombinace více druhů animací se jen tak nevidí.

20

Odpovědět

S tím upozorněním si z nás dělaj p***l ne? nějak jsem si nevšiml, že by to propagovalo, či byť jen ukázalo pití alkoholu... To už tam musí být takové upozornění i když jen sedí v baru??

20

Odpovědět

Dost dobrý

30

Odpovědět

Dafuq

10

Odpovědět

nepochopil :/

47

Odpovědět

pochopil :)

67

Odpovědět

Reno Raines nebude? Dobrý.

32

Odpovědět

Toto by si zaslúžilo celovečerák.

251

Odpovědět

Zdá se mi to, nebo mu hlas propůjčil stejný herec, co Geraltovi z Rivie?

291

Odpovědět

Je to tak.

221

Odpovědět

Přijde mi, že to má se Zaklínačem společného víc než jen Geraltův hlas :-)

192

Odpovědět

kterej tragéd by hrál Zaklínače v angličtině ??? to se dá hrát jedině v polštině, stejně jako Mafia jen v češtině

49

Odpovědět

+asdgbhDnešná mladá generácia je odchovaná na holywoodskych filmoch, takže angličtinu často berú ako prirodzenú, preto si často dávajú v hre aj dabing ale titulky v cz

11

Odpovědět

+asdgbhAsi ten kdo umí anglicky, ale polsky ne. Mimochodem, pokud ti jde o autentičnost, tak by jsi měl Mafii hrát v angličtině, Lost Heaven mi nepřijde jako město ve kterém by se mělo mluvit česky ;-)

41

Odpovědět

tyjo parádní postřeh, jak se jmenuje?

a jo, můžu si to najít na googlu ale nechci:D

01