Tenacious D - To Be The Best

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:457
Počet zobrazení:5 963

Od posledního alba skupiny Tenacious D (máme zde od nich čtyři videa) už uplynula notná doba, ale už tento květen vyjde nové album Rize of the Fenix. The D (jak jim je často říkáno) z tohoto alba vypustili jednu písničku a také vydali tento trailer. Teď se na něj můžete podívat.

Těšíte se na nové album?

Přepis titulků

Někteří jim říkají králové, jiní bohové, ale věc, na které se všichni shodli, byla, že Tenacious D bylo více talentované než The Beatles, Stones a Zeppelini dohromady. Když ale jejich film Králové ro(c)ku propadl v kinech, tito dva vládnoucí bohové pocítili smrtelnost. Kyle neunesl ten tlak. Už to nebyl Kyle, ale jenom vztekloun. Netrvalo dlouho, než byl Kyle umístěn do ústavu, ŠÍLENÝ zatímco se Jack Black stal šíleně známým a úspěšným.

Svolal jsem tuto tiskovou konferenci, aby všichni věděli, že já jsem skutečně ten nejšťastnější člověk na světě. Děkuji. Jack, nebo také Holywood Jack, jak bývá rád nazýván, tráví svůj čas v sídlech meditováním s mnichy a užíváním spousty drog. Dají se tedy Jack Black a Kyle Gass zpátky dohromady?

Odpověď je bohužel rezolutní ne. Nulová šance. To není názor, ale fakt. Tenacious D je navždy pryč. JACK NAVŽDY Martin Scorsese se mně podíval do očí a řekl: "Mohli bychom ještě jeden záběr?" Nedělám si prdel, já mu řekl: "Nedostaneš ani jeden záběr, Scorsese, dokud mi neřekneš jak sis s De Nirem dával do nosu." Celé dny se Scrosesem.

On se podívá na mě, já se podívám na něj a jen se smějeme. Dovolte! Toto je soukromý pozemek! Jacku, to jsem já, Kyle! Byli jsme spolu v kapele! Je mi líto, sluho, odveďte toho pobudu z pozemku. Ne, Jacku, Jacku, to jsem já, Kyle! Pokud tě nemůžu mít já, tak nikdo!

- Vale, ty ses pro mě obětoval! - To nic, Jacku, stálo to za to. - Já se neobětoval pro tebe. - Ne? - To pro vás oba. Pro The D! Vy jste důvod, proč jsem se dal na šoubyznys. Vážně? Vážně si začal... - Sbohem, Jacku! - Ne, Kyle, ne! Ty si mě pamatuješ? Samozřejmě! Promiň mi to, Kyle. - Promiň mi to všechno.

- Ty mi taky promiň. Promiň, že jsem se tě snažil zabít. Promiň, že jsem zabil Vala Kilmera. No a? To není důležité. Co je důležité, jsi ty a já. Už jsou to tři dny, co se objímají. Už se objímají přes týden! Tihle chlápci už se objímají přes dva týdny. Doufám, že se jednomu náhodou nepostaví. Lidé tomu říkají objetí, co dojalo svět. Už je sedmnáctý den objetí.

Prezident ohlásil, že marihuana je nyní legální. OBJETÍ UKONČILO VŠECHNY VÁLKY Proslýchá se, že se vrací do studia. - Jsme zpět a jdeme čarovat! Připraven to rozjet? - Jo. - Tak dělej, hraj, hraj! The D je zpět! Jsme lepší než předtím, The D je zpět! The D je zpět! The D je skvělé!

Jsme skvělí? - Nejde nám to, nic si nepamatuji. - Já zapomněl zpívat. - Co uděláme? - Pokud tohle uděláme, podívej se mi do očí, tak musíme trénovat. Musíme být nejlepší! Abychom byli nejlepší, musíme překonat hranice, musíme to dotáhnout do konce. Přes vrcholky hor, dokážeme to! Abychom cítili to nadšení, musíme se naučit pořádně hrát, musíme se dostat až k oblakům, já letím na křídlech orla a ty jsi nejlepší na světě!

Jsi ten nejlepší, ale nevěříš si. Máš to v ruce, tak se ukaž. Držíš všechny trumfy, ale musíš tomu věřit! Věci se mění, věci o kterých sníš, ve které si nikdy nevěřil, svou sílu teď cítíš, musíš věřit, protože jsi prostě nejlepší!

Tak jsem se asi zmýlila. Jack a Kyle šli do studia ten samý den a o 75 minut později vyšli s novým albem. Ale bylo příšerné. 75 minut není ani zdaleka dost na nahrání alba, to od nich bylo pěkně blbé. Přehráli ho ale pár přátelům, dočkali se konstruktivní kritiky a zkusili to znova. Když zase vyšli, udělali nejlepší album, co bylo kdy nahrané. To není názor, to je fakt. Překlad: miki, korekce: DJ Obelix www.VideaČesky.cz

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ty ruky s vytetovaný pírkem poznám všude :D Dave by vážně mohl učit :D

190

Odpovědět

Jedna z nejlepších upoutávek, kterou jsem kdy viděl... :-)

210

Odpovědět

tak to byla radna hovadina to není názor to je fakt

1939

Odpovědět

:D

00

Odpovědět

Sakra, jak já se těším ;)

180

Odpovědět

The D is back

180

Odpovědět

GabrielXxXxL: Tak se ukaž :D

180

Odpovědět

JB pěkně nakynul.

181

Odpovědět

Blbé formátování padá na mou hlavu, tímto se omlouvám :-(

180

Odpovědět

A nakonec to jsou zase staří dobří zpěváci jaké znám z internetu :D
Rock 4ever!!!!!

180

Odpovědět

Víc než strailer na hudební skupinu to vypadá jak na nějaké milostné drama :D:D

181

Odpovědět

Tenacious D jsou fakt borci ... nejlepší texty na světě. Kvůli filmu "Tenacious D - The Pick of Destiny" jsem začal hrát na kytaru :D . Jejich filozofie " Rock 4ever" je prostě super :D

191

Odpovědět

JB mal byť spevák, nie herec. Ak vydá album, tak to bude prvý, ktorý si v živote kúpim v deň vydania :D

194

Odpovědět

ten trik s tou betonovou tvárnicí pěkně suchej, šlo vidět že je prasklá xD

1825

Odpovědět

Titulky opraveny. Omlouváme se za chybu.

182

Odpovědět

Dave Grohl byl nejlepsi:D

181

Další