Návrh číslo 8: Muzikál

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:308
Počet zobrazení:4 141

Následující video je už zhruba dva roky stará záležitost, zřejmě ani nijak neohrozí žebříček nejlepších videí, přesto mi to přišlo docela zajímavé. Návrh číslo 8 (Proposition 8 ) byl v roce 2008 schválený dodatek Kalifornské ústavy, který znemožnil uzavírat sňatek mezi osobami stejného pohlaví. Ale nebyla by to Amerika, kdyby proti tomu nikdo neprotestoval. Marc Shaiman (autor písní ze South Parku, ve videu dělá klavíristu) tedy složil muzikál, Adam Shankman se ujal režie a zapojilo se samozřejmě i pár hvězdných jmen - Jack Black, Neil Patrick Harris, John C. Reilley, Sarah Chalke a pár dalších.

Přepis titulků

Je zbrusu nový jasný Obamův den, skvělá doba na to být černoch,dívka nebo gay. Ne, nic se nemůže pokazit,tak zpívejte s námi o šťasných dnech pro gaye,nic se nemůže pokazit. Hej, nikdo se nedívá,je čas rozšířit trochu nenávisti - a dát do ústavy- Teď? Jak? návrh číslo 8. Lidé, vyslyšte naši žádost.

Oni učí děti o analním styku! To nebylo správně, je to lež. Ale funguje to, tak se nestaráme. Jen si přejete, abychom sklapli. Ale šijete naše šaty a upravujete nám vlasy. Naše láska není hřích. Ale Bible tvrdí, že ano. No v Bibli se píše spoustu věcí, víte?

Ježíš Kristus? Jo, jak se vede? Ježíši, neříká se v Bibli,že tito lidé jsou odporní? Opovrženíhodní. Jo, ale stejné věci se říkajíi o tomhle krevetovém koktejlu. Krevetový koktejl. Počkat, v Levicitu je,že korýši jsou odporní. Odporní.

Co se ještě v Bibli píše, Ježíši? V Bibli se píše mnoho zajímavých věcí. Třeba jako že můžeš ukamenovat svoji ženunebo prodat dceru do otroctví. Dobře, my ale ignorujem tyhle verše. Však to se mi nezdá příliš hezké. Musíte si vybrat a zvolit vybrat a zvolit tak, prosím, zvolte láskumísto nenávisti.

Mimoto váš národ byl postavenna oddělení církve a státu. Mějte se, hříšníci. Sbohem, Ježíši. Miluju tě, Ježíši. Víte, je tu ještě jedna myšlenka,která by to mohla rozřešit. Pokaždé, když gay nebo lesbanajdou lásku na přehlídce, dá se na tom vydělat.

Má pravdu. Pokaždé, když dva ženichové řeknou:"Vymalujte síň v levandulovém odstínu." Dá se na tom vydělat. Na tom něco bude. Pomyslete na všechny ty kočáryse čtyřmi bílými koňmi. Ztratíte miliony kvůli vašemu nesouhlasu. To není dobré. A co všichni ti právníci kvůli rozvodům gayů?

Pomyslete na odstraňovaní tetování. Teď už to chápeme.Byli jsme blázni. Teď už chápu. Amerika mě volá. Ano, jejich sňatky zachrání ekonomiku. Překlad: vlocka5555www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

best of !!!

180

Odpovědět

:D :D dobré :D

181

Odpovědět

:-))))

181

Odpovědět

Fabulous

181

Odpovědět

to se jim povedlo

181

Odpovědět

Vlocka5555: Aha. Tak to jo. Já jsem nikdy do HIMYM mánie nespadla [předpokládám, že ho máš odtamtud]. Strašně mě totiž naštval konec prvního dílu, když jsem se dozvěděla, že to je nějaká tetička. Od tý doby nehraju :D
Tvou lásku k Jackovi si odvozuju podle toho, že kdykoli koukám na video od Tenacious D, tak je přeložené tebou, tak jen tak hádám ;)

185

Odpovědět

Annie: ani ne tak Jacka Black jako Neila Patricka Harrise :-D

181

Odpovědět

Tohle video jsem neznala! Díky vločko! Ty máš asi hodně ráda Jacka Blacka, že? Já taky ;)
A taky Sarah Chalke! Ach. Prostě jsi úžasná!

183

Odpovědět

tak toto je dosť kvalita - páči sa mi to

181