Těžký život Barbie

Thumbnail play icon
45 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:305
Počet zobrazení:5 576

Jestli si chcete zachovat dětské iluze o Barbie a jejích kamarádech, tak vám zhlédnutí prvního dílu tohoto YouTube seriálu nedoporučuju. Australanky Sam a Mickey si totiž neberou servítky a život nejslavnější panenky na světě parodují dost drsným způsobem.

Poznámka: Videa jsou tvořená technikou stop motion a natočení jednoho dílu autorkám zabere vždy celý měsíc. Pokud vás seriál zaujme, v dalších dílech bychom se seznámili se sestrami/dcerami Barbie, jejími kamarádkami z knižního klubu (princezna Belle, Katniss a další) a zjistili, jak se vyvíjí vztah Kena s Jasmine.

 

Přepis titulků

(Ruch v natáčecím studiu.) V samostatném balení Připraveni? Pozor. Akce! Ahoj, dlouho jsme se neviděli. Já jsem Barbie... - Eh... Jak je to dál? - Stop! Pardon. Omlouvám se, Stevene. - Vždycky tu repliku zapomenu.

- Úprava líčení pro Barbie! Díky, děvčata. (Maskérky si povídají.) Reklama na Barbie, záběr 7. Promiň, ale nechápu motivaci postavy. Kdo přesně mám být? Stop! Máš být ty! Já vím. Ale co má být moje postava? Baletka, doktorka, atletka? Učitelka? Prodavačka? Prostě ty.

Barbie. Máš být Barbie. - Nechápu to. - Ježíš... Nepamatuju si, že bych kdy byla Barbie-Ježíš. - Reklama na Barbie, záběr 23. - Akce! Ahoj. Já jsem Barbie. - Hraješ si rád? - Proboha, to snad ne! Co je? Co jsem udělala? Reklama na Barbie, záběr 64. Tak jo...

Akce! Ahoj. Já jsem Barbie- Napřed tě provedu domem snů, a pak si prohlídneme karavan. - Jestli víš, jak to myslím... - Stop! - Kene?! - Jé, ahoj. - Co tu děláš? Víš, že pracuju. No... myslel jsem, že dneska jsi Barbie-zubařka. Ne, dneska jsem Barbie, která tě nakope do zadku! A kdo je, sakra, tohle?

Jasmin. Panenka Bratz, Kene? Tos klesl tak nízko? Bez urážky, zlato. Já vím, že jsem běhna, v pohodě. - Zeptáš se jí, Kenny? - Jo. Můžu si půjčit Mustanga? - Ne. - No ták. - Co je špatnýho na jeepu? - Je růžovej! Nebudu jezdit v pos*aným růžovým autě!

Připadl ti ve finančním vyrovnání, takže smůla. Jasně, a tys dostala zbylých 14 aut, koně a skládací letní sídlo! Nerozčiluj se, cukrouši, já mám limuzínu. Super. Ozve se ti můj právník! Já jsem tvůj právník! Můj bože... Omlouvám se, Stevene... Co kdybychom si dali přestávku?

Dnešek je hroznej den. Osmačtyřicet let. Osmačtyřicet let jsem čekala, jestli se ten chlap vysloví. A je to děsná škoda, víš? Protože ve svatebních šatech vypadám skvěle! - Že jo? - No jasně, Barbie. - Nemám pravdu? - Samozřejmě, Barbie. Nemůžu za to, že jsem tak úžasná.

Ty vole, vždyť já jsem astronaut! Byla jsem na pitomým Měsíci! Chcete vidět můj životopis? Je takhle tlustej! Má víc stran než Bible! A co mají všichni proti růžové? Je to tak nevinná barva. Vím přesně, jak to myslíš. Ále kušuj, Joe. Pořád lžeš. Jenom lžeš a slibuješ...

- Mám pocit, žes už měla dost. - Jseš snad policajt? Počkat, já jsem policajt! Mám uniformu jako důkaz! Kdo ji chce vidět? Blbej chlast... Ehm, Stevene... Máš přítelkyni? - Reklama na Barbie poprvé. - Akce! Ahoj.

Já jsem Barbie. A jako všichni vím, že v noci vám v pokojíčku může být smutno. Máme pro vás spoustu sexy mladých panenek a hraček, které vás zaručeně zabaví. Tak nám zavolejte na 555-Mattel. Neodcházejte, pane Bramboro. Jauvajs, moje hlava... - Dop*dele, Barbie! - Měla jsem moc panáků... - Ochranka! - Kdo to, sakra, je? Proč jsem se vzbudila vedle sběratelské figurky Hobita?

- Do háje, budu zvracet! - To snad ne... - Sakra, ten záchod není pravej? - Pozvracela sis vlasy. Jo, je to jen zvukovej efekt. Někdo to bude muset uklidit. Přestaňte mě natáčet! Tohle je můj soukromej život! Zasloužím si soukromí! Vypadněte z mýho domu! Přestaň mě natáčet! Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Super! Těšim se na další díly :)

71

Odpovědět

mne sa to tiez pacilo :D, neviem preco tomu ludia davaju tak malo hviezdiciek, avsak bol by som rad za dalsie epizody :)

164

Odpovědět

nahodu celkom dobre

143

Odpovědět

Nádherně pravdivé.

52

Odpovědět

hAnko.. ty takove dulezite inteligentni stvoreni majice malo casu.. a prelozis takovejhle sranec? :)

714

Odpovědět

Zajímalo by mě, jak je to napadlo... Úplně mi to připadá jako by banda kámošů, z nichž jeden má malou ségru která je furt nutí si s ní hrát v pokojíku s "barbínama", rozhodli že si z toho udělaj srandu půjčili si její hračky a začali natáčet tuhle zhovadilost :D

32

Odpovědět

Už jako malá holčička jsem Barbie zbožnovala..děkuji za překlad!

80

Odpovědět

Chápu, že stop motion není sranda na natáčení, ale technika s jakou je tohle video provedené stojí za Barbiinu starou bačkoru.

246

Odpovědět

!!!!Spoiler!!!! Nedívejte se na to :D

2810

Odpovědět

Ten dabing :)

90