Neomalený knihovníkThat Mitchell and Webb Look

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 40
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:185
Počet zobrazení:9 366

Taky si při půjčování knih říkáte, co si o vás knihovník asi myslí?

Přepis titulků

Půjčím si tohle. A zarezervujte mi prosím Cold Mountain. Ne. - Prosím? - Ne, nezarezervuju vám to. Tohle je pro vás vhodnější. - Jo, je to blbost. Chci si jen... - ...přečíst další brak? Na vašem místě bych se Cold Mountain vyhnul. Není to, jako když na to koukáte s kámoškama.

Není tam fešák Jude Law, co by vám ulehčil náročnou četbu. - Co? - Jsou tam jenom slova. A o dost delší slova než ta, co najdete ve Světě ženy. Nebo v Rytmu života. Koukněte se. To je seznam všech knih, co jste si kdy půjčila. - Víte, o čem to vypovídá? - Ne. O tom, že jste ta nejnudnější a nejtupější žena, která kdy měla mentální kapacitu na vyplnění přihlášky do knihovny.

Pomohli vám s tím? - Cože? - Pst! Jste v knihovně. Koukněte na to. Čtenářský deník na univerzitě pro tupce. - Chodila jsem na Warwick! - Když s někým mluvíte, říká tohle? Jo, jasně, fajn, jo, bezva? To protože vás neposlouchá. Když se s vámi přátelé sejdou, prokazují vám laskavost. Jste pro ně jako charita, díky vám udělají něco pro komunitu.

V podstatě jste jako on. PŘISPĚJTE PROSÍM - Já přispívám právě teď. - Jak to vůbec můžete říct? - Jo, jasně, fajn... - Jakým právem! Jistě je pro vás těžké to pochopit, jste fakt tupá. Jeden z nejblbějších lidí, co jsem kdy potkal. A to jsem žil šest let v Horní Dolní. Nudí mě se na vás i dívat.

Na tu vaši popelavou tvář a mrtvé oči. Ale... Nuda! Ještě tu jste, vy uspávající blbko? Ano... Máte pravdu. - Přátelé mě nenávidí. - No tak. - Ale co mám dělat?

- Ano... Co byste mohla udělat... Co byste tak mohla udělat... Něco mě napadlo. Co? Co takhle rande? Co říkáte? Vyrazíme si spolu jen my dva? - To by se vám líbilo, že ano? - Ano. Ráda s vámi půjdu na rande. Vyhovuje vám to tak?

Ano. Rande mi rozhodně... bodne.

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten jí teda má přečtenou...

50

Odpovědět

No, tohle není zrovna můj šálek kávy, ale vtip jsem pochopil.
Oni mají hlavně britové spoustu technik svádění a jeden z nejstarších triků je, že máte ženu (ideálně nepřímo) urážet, aby jí kleslo sebevědomí a měli jste u ní větší šanci i když je mimo vaši ligu. Hádám že tady se to snažili vyhroti do extrému. Ačkoliv nám to asi moc vtipné připadat nemusí, tak určité kulturní skupiny to budou vnímat jinak.

151

Odpovědět

Negování (nepřímé urážky/nepovedené komplimenty) se zrovna k britům moc nehodí, to naopak u nich se traduje ten stereotyp, že jsou to ti největší gentlemani a v dnešní době bych si právě jako brita představil úchylnýho redditora s fedorou, kterej říká M'lady.

01

Odpovědět

No, hlavně že diskuze žije :-)

11

Odpovědět

Ti kanci se nějak přemnožili nejen kolem Prahy, ale i tady v diskuzích... chtělo by to víc odstřelů, aby se to trochu zregulovalo

00

Odpovědět

Koukám vy se dokážete pohádat snad úplně pod každým videem. :D
Ještě aby přišel někdo, kdo obviní Kalouska a budete komplet. :)

152

Odpovědět

Že za to může Kalousek je naprostá samozřejmost.

211

Odpovědět

Takže čtení braku je horší poklesek než nečtení vůbec? Logika zvrácená a humor pokleslý, moc se mi to nelíbilo.

924

Odpovědět

Pane patejle, píšete: "Logika zvrácená a humor pokleslý, moc se mi to nelíbilo."
Uvažoval jste někdy nad tím že jste to třeba jen nepochopil, protože je to nad vaše rozumové schopnosti?
Parodie, ironie a jiné čuňárničky vyžadují vyšší intelekt a chápavost.

278

Odpovědět

+mykanecTohle už mě přestává bavit. A to není problém jenom mykance, ale většiny diskutujících na této stránce. Ta vaše nabubřelost a pocit intelektuální nadřazenosti. Vaše pseudointelektualita mě už unavuje. Než začnete někoho urážet, tak prosím nejprve objektivně zkritizujte sami sebe. Patejl možná nemá pravdu, ale alespoň ze sebe nedělá nadřazenou bytost, tak jako vy. Hezky to jde vidět v těch situacích, když se tu objeví video s matematickou, filozofickou, historickou či náboženskou tématikou. Najednou to tady je samý RNDr., PhD, PhDr. a ThDr. Já osobně, když o tom (s prominutím) h*vno vím, tak do toho nekecám. Tady je to úplně naopak. Zamyslete se.

271

Odpovědět

+Vím, že nic nevím.Běž do p****e.

524

Odpovědět

+AutoOk. Díky za smysluplnou a vyčerpávající odpověď. Není nic lepšího než trochu konstruktivní kritiky.

131

Odpovědět

+Vím, že nic nevím.Hele, nebuď elitářskej jo? To že neumím dát konstruktivní odpověď neznamená, že jsem míň člověk než ty.

105

Odpovědět

+AutoNic takového jsem nikdy netvrdil. Pokud to vyznělo tak, že se snažím nad tebe vyvyšovat, tak se ti omlouvám. Nemyslel jsem to takhle. Holt neumím pořádně formulovat své myšlenky.

71

Odpovědět

+mykanecJak jste z jedinného řádku textu dokázal detekovat, díky své oslňující a mě zahanbujicí inteligenci, mám omezený rozumový rozsah.
Poprosil bych o nějaký podklad k tvrzení, že parodie a čunarničky vyžadují vyšší intelekt a chápavost, než je běžný průměr u pracovníků výkopových prací.
Předpokládám, že žádný nemáte, protože jste obyčejný lhář a demagog, co se rád baví srážením jiných. I tohle považuju za zvrácenou a pokleslou činnost, nejenom neadekvátní chování knihovníka vůči slabé osamocené oběti. Vtipné mi to opravdu nepřijde, nerozporuju, že fandům psychické šikany a teroru, mezi něž se dle svého postu řadíte, se to líbit může.

710

Odpovědět

+PatejlPane patejle, zřejmě jste shodně s "Vím, že nic nevím" přehlédl v mém dobře míněném komentu slovíčko "třeba". Nikde jsem netvrdil že máte "omezený rozumový rozsah", byl to pouze námět k malému zamyšlení.
"nějaký podklad k tvrzení": https://xman.idnes.cz/cerny-humor-vysoka-inteligence-d3z-/xman-styl.aspx?c=A170126_140406_xman-styl_fro
Opravdu nechápu, proč se tak rozčilujete s takovým pitomcem jako je jakejsi "mykanec". To je přece pod vaši důstojnost.

34

Odpovědět

+mykanecČerný humor s čunačirničkami a parodiemi není shodný. Můžou ho obsahovat, ale není to podmínkou.
Navíc podklad z xmanu, stejně jako jiného bulváru, založený na studii amerických vědců (dobře, tentokrát je to rakušanka) má značně pochybnou kvalitu.
Nebojte se, že bych se rozčiloval, či že je to pod mou důstojnost. Ta má popravdě hodně nízkou úrověň. Jen si užívám argumentaci s lidmi, kteří se mnou nesouhlasí a dokáží vyplodit delší souvislý post bez vulgarit.

03

Odpovědět

+PatejlPatejlovi trochu narostly ramena když se tu objevil ochránce slabých :D Kdybys měl mozek, jak se tady snažíš všem dokázat, tak by ti došlo, že to video neříkalo názor autorů na čtení, ale parodovalo myšlení některých intelektuálů. Tzn. vyjadřuješ se úplně mimo mísu a proto jsi trouba.

22

Odpovědět

+AutoNa vč zase tak často už nechodím, navíc jsem psal jako anonym (nechtělo se mi dodnes přihlašovat na druhém pc), takže jsem reakce na svůj post nepostřehl hned. Ono kromně postů od podivných existencí tvého typu se tu už moc rozumných komentářů nevyskytuje.
Nikde jsem netvrdil, že mozek mám abnormálně vyvinutý, tak mi nevkládej slova do úst, i když si to samozřejmě myslím.
Do koment sekce se chodím stejně jako ostatní bavit, vážně si myslíš, že jsou veškeré komenty myšleny vážně? Místo reakcí na mě se raději věnuj posílání lidí co ti nic neudělali do různých otvorů. Občas tvé příspěvky vážně zavání Tourettem.

11

Odpovědět

+PatejlTakže jsi to nemyslel vážně, ale hádáš se tu celej den o své pravdě. To je skvostnej trolling.

02

Odpovědět

+AutoNikoho přeci netrollím, trolly opovrhuju. Diskutabilní je celý den, do této chvíle jsem měl v podstatě jen jedinou reakci.

02

Odpovědět

+PatejlTakže jsi to myslel vážně.

01

Odpovědět

+AutoA nebo jsem nemyslel vážně předchozí post? Kdoví. Tady si vypůjčím citát od kolegy Mykance, snímž sice nesouhlasím, ale nemůžu odolat.
"Parodie, ironie a jiné čuňárničky vyžadují vyšší intelekt a chápavost."

12

Odpovědět

+PatejlTakže jsi troll. Jsi to čím pohrdáš.

12

Odpovědět

+AutoDefinitivně s sebou nepohrdám, stačí trocha výrokové logiky. V prvním případě jsem ten post myslel vážně a troll tedy nejsem.
V případě druhém jsem ho vážně nemyslel a tudíž byla lež i ta část o pohrdání.

21

Odpovědět

+PatejlČlověk kterej je schopnej vyprodukovat slovo " čunačirničkami" mě tu nebude poučovat o výrokové logice. Jseš prostě blbej a snažíš se to zahrát do outu.

21

Odpovědět

+AutoNapadání za překlepy a gramatiku je často příznak absence jiných argumentů, kdo se tu snaží vyvléknout z tématu? :D

31

Odpovědět

Jo, jasně, fajn, jo bezva.

113

Odpovědět

+Autook...

41

Odpovědět

Ano, je. Pokud čte člověk brak, je to pro mozek hrozně líná záležitost, v podstatě jenom zabíjí čas tím, že si užívá jednoduchost a stereotyp známého. Nijak se nerozvíjí, nepoznává nové myšlenky, prostě je to na pi*u. Když někdo nečte vůbec, může ten čas vyplnit aspoň něčím smysluplným, něčím, co ho rozvíjí, něco, co trénuje jeho mentalitu, poznáváním jiných nových věcí, byť třeba ne na intelektuální úrovni. Nebo aktivním pohybem (sport, tanec atd.), ten je také zdravý

10