Homeopatická pohotovostThat Mitchell and Webb Look

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 40
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:436
Počet zobrazení:22 576

Homeopaté to v životě nemají lehké, zvláště ti na pohotovosti.

Přepis titulků

Překlad: Xardass www.videacesky.cz HOMEOPATICKÁ POHOTOVOST Co tu máme? Podezření na vnitřní zranění, vážné pohmožděniny na hlavě. Nesmíme zahálet. Připravte roztok arniky. - Síla? - Jeden díl na milion. - Určitě? - Pravda, potřebujem silnější dávku. Jeden díl na 10 milionů. - Jdu na to.

- Co tu máme? Nic, co bych nezvládl. Sežeňte mi vlčí mor neboli oměj. A tác s výluhy z květin. Slábnou mu čakry. Budeme potřebovat krystaly. Sestro, přineste ametyst. - Máš pravdu. Změňte to na akvamarín. - Správná volba. Stabilizuje se, výborně. Ví někdo, jaké auto ho srazilo? - Modrý Ford Mondeo. - Sežeňte kus modrého Fordu Mondeo, dejte ho do vody, zamíchejte, zřeďte, obojí několikrát opakujte a pak mu dejte tři kapky na jazyk.

Pokud tohle nepomůže, tak už nevím. - Podívej na tohle, Simone. - Copak? - Nezbývá mu mnoho času. - Jak to? Jeho čára života je velice krátká. A jeho horoskop taky nic moc. Střelec. Připravte se na překvapení. Váš život se od základu změní. Je to tak, i když... - Počkat!

- Co? Můžeme mu zkusit prodloužit čáru života. - To nebude fungovat! - Máš snad lepší nápad? Uvidíme, co se stane. Zatraceně. Čas úmrtí: 3:34. Zhruba. Náročný den, co? - Nesnáším, když o ně přijdu.

- To se stává. Občas mám pocit, že stopové množství rulíku zlomocného nebo statisticky zanedbatelné množství arsenu prostě nestačí. Neříkej hlouposti, Simone. Dobře, tak jsi zabil pacienta s rakovinou nebo srdeční vadou nebo zánětem průdušek, chřipkou, planými neštovicemi nebo spalničkami, ale když přijde někdo s nejasným pocitem neklidu, pocuchanými nervy nebo prostě někdo, kdo má víc peněz než rozumu, budeš tu pro něj. V jedné ruce lahev plnou v podstatě vody a ve druhé horentní účet.

Asi máš pravdu. - Napijeme se? - Jo, potřebuju to. Pardon. Ještě dva homeopatické ležáky, prosím. Páni, to je síla.

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Takovou osudovou chybu udělat. Měli to dávno vyvěštit z kávové sedliny...

10

Odpovědět

Prohlížet tenhle web na mobilu je fakt utrpení

151

Odpovědět

Za homeopatické léčení homeopatickou platbu! :D

251

Odpovědět

pravda o homeopatii ve dvou minutách, starší ale o to legendárnější

324

Odpovědět

Žádné homeopatikum nedokáže nahradit komplexní vyšetření numerologem!

731

Odpovědět

přesně, neni nad to podložit to číslama;)

301

Odpovědět

A šup s tím do legendárních.

322

Odpovědět

kazdy ma take priatela na Fb, homeopatika, plochozemca, chemtrailsa

108

Odpovědět

Jo no, ten pocit když se v dospělosti dozvíš, že tě v dětství máma cpala homeopatikem které bylo v podstatě předražený cukr a stále věří, že to fungovalo.
Bývalá kolegině neustále sdílí "alternativní léčby" rakoviny, nejhorší je, že ty stránky kde jsou tyto články se vždy tváří jako by se jednalo o normální stránky o běžném zdravotnictví.

153

Odpovědět

+HMTDJo, taky jsem to dostával a taky tomu stále věří. Nejlepší na to ale je, že jsem to jako malý považoval za sladkost a spapal jsem klidně naráz celé balení (ať už to bylo na cokoliv). Doporučená dávka prý 3 koule denně :D Nacpal jsem do sebe celé 4 gramy těch kuliček a vůbec nic mi nebylo (ani předtím, ani potom). S cukrovým homeoušem budou mít problém asi jen cukrovkáři :P

24

Odpovědět

+pakoJo a další pecka byla, když mi babička řekla, že se nutně musím podívat na nějaký dokument o vodě. No tak se ukázalo, že i Česká televize dokáže vysílat kraviny o paměti vody, homeopatikách a zázračném spinování vody. Smutné je, že člověk vez kritického myšlení tomu prostě bude věřit, přeci jen je to označeno za dokumentární pořad a vysílá to Česká televize.

124

Odpovědět

+HMTDKdyby měla voda skutečně paměť na všechny ty sračky, kterými v minulosti prošla, pak bych raději zemřel žízní :D Je zvláštní, že si voda "pamatuje" pouze ty dobré věci z eshopu ...

83

Odpovědět

+HMTDNevím, na co přesně narážíte pamětí vody, ale paměť vody jako taková (negativní/pozitivní energie, například když do vody mluvíte, pouštíte jí hudbu, která by se nejspíš dala podložit probíhajícími frekvencemi) je vědecky dokázaná a i doma si můžete položit dvě sklenice vody s ryží vedle sebe, jedné říkat hnusný věci, druhé hezký a po pár týdnech bude jedna zčernalá, shnilá a druhá vpoho.

23

Odpovědět

+Jenda100To co popisujete je experiment, který se v laboratorních podmínkách ve správně řízeném experimentu nikdy nepotvrdil. Dokonce jsem vyděl i videa kde to zopakovaly také v nedokonale provedeném experimentu a to co popisuješ nepotvrdili. Takže doporučuji zapátrat po nějakém zdroji který ti to vyvrátí.

31

Odpovědět

+HMTDNo na jednu stranu jsou magoři, co šíří bludy a na druhou stranu jsou zase magoři, co nevěří v nic alternativního, protože je to alternativní.
Léčit choroby jako cukrovka nebo rakovina lze různě a to i třeba imutně a změnou stravy. Dokladů o tom je více. Spíš se divím, proč tou nejzákladnější a nejznámější je zrovna odjebat imunitní systém chemoškou. ;)
Prostě ne vždy "alternativní" znamená smyšlené. Samozřejmě nepodporuji homeopatika a podobné věci, ale i u tohoto bych se přiklonil k možným kladným psychosomatickým vlivům neboli obyčejnému placebo efektu.

713

Odpovědět

+MikeAch jo, když už vám předepíší chemoterapii obvykle to znamená, že se rakovina šíří, nebo má agresivnější formu či něco podobného. Netvrdím, že něco nemůže s léčbou pomoci, ale pokud vám lékař a třeba i další se kterým to zkonzultujete nedoporučí nic jiného tak v vzhledem k současnému stavu poznání je hazard z vlastním životem tu léčbu odmítat. Nevím co znamená imutně ale doufám, že jste myslel imunoterapii, ano to je regulérní možnost léčby, vhodná pro některé druhy rakoviny. Víte znám dva lidi kterým chemoterapie viditelně prodloužila život a znal jsem jednoho, který nikomu neřekl, že je nemocný a léčil se sám až do chvíle kdy bylo pozdě. Změna životosprávy má velký vliv, sám znám případ, kdy si lékaři nevěděli moc rady s nemocnou holčičkou s šíleným exémem a spoustou problémů, změna stravy ji až na intoleranci na lepek problémů zbavila. Ale jak říkám musí to mít vědecké opodstatnění, žádná kouzelná voda, nebo zaříkávání, tam jde jen o placebo efekt a je to spíš o tom, že daný člověk víc věří alternative než léčbě.

21

Odpovědět

Super! Věř a víra tvá tě uzdraví. No aby to ještě nefungovalo, když jsem za to utratil už tisíce. 30 kaček za ošetření je moc, ale stovku vypláznu za pár sladkých bonbonků ... Ten konec by měl být opačně - dle homeopatie čím více naředěno, tím silnější to je. Ty dvě kapky do půllitru jsou slabota. Nejsilnější ležák dostanete, když sklenici 5 minut necháte pouze nasávat výpary v okolí pípy.
Všichni homeopaté pořád jen papouškují o převratných studiích v renomovaných časopisech, ale žádný mi nebyl schopen ten článek ukázat. Možná asi proto, že buď neexistuje, nebo byl publikován v takovém braku, který ani nestojí za zmínku.

144

Odpovědět

Článek samozřejmě existuje. Teď přesně nevím, které číslo Přítomnosti to bylo, ale byl vpravo dole na druhé stránce.

163

Odpovědět

Mitchell a Webb nezklamali, jako vždy

183