Proč lebky?That Mitchell and Webb Look

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 40
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:514
Počet zobrazení:27 328

V dnešním videu uvidíte Davida Mitchella v roli nacisty, kterého znepokojuje symbol lebky na čepici.

Přepis titulků

Dobře. Už jdou. Uvidíme, jak si Rusové poradí s elitní divizí SS. Hansi. Odvahu, příteli. Jasně. Něčeho jsem si všiml. Tihle komunisti jsou všichni zbabělci.

Díval ses teď někdy na naše čepice? Na čepice? Na odznaky na čepicích. - Díval ses na ně? - Co? Ne... trochu. Jsou na nich lebky. Všiml sis, že na našich čepicích jsou malé lebky? - Ne, já...

- Hansi, my jsme záporáci? Tady bychom je měli držet aspoň několik hodin. Ale proč lebky? - Co? - Proč lebky? Možná to jsou lebky našich nepřátel. Možná... Ale působí to takovým dojmem? Nikde vedle té lebky nepíšou: "Jo, zabili jsme ho, ale byl to hrozný člověk."

To ne, ale... Co tě napadne, když vidíš lebku? Smrt, kanibalové, setnutí hlavy, - piráti... - S piráty je sranda! Netvrdím, že s námi není sranda, ale tak či tak piráti jsou záporáci. Lebka prostě nevyvolává nic kladného. A co čistý árijský tvar lebky?

I árijská lebka se obvykle zobrazuje pokrytá kůží. - To Spojenci... - Snad neposloucháš jejich propagandu. Jasně že tvrdí, že jsme ti zlí. Ale oni nám nenavrhli uniformy. Jejich symboly jsou všechny hezké. Hvězdy, pruhy, lvi, srpy... Co je tak skvělého na srpu? Nic, a jestli nás tisíc mil na ústupu něco naučilo, tak to, že ruské zemědělství se musí mechanizovat.

- To mi povídej. - Ale pořád je to lepší než lebka. Vážně mě nenapadá horší symbol než lebka. Krysí... řiť? Kdybychom na praporci měli krysí řiť, tak mě to znepokojuje míň. Fajn. Takže... Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejede toooooooooo :(

00

Odpovědět

Už to zase funguje, díky za upozornění :)

00

Odpovědět

Noobovia. Lebku na čiapke získajú keď dajú prestige 10...

192

Odpovědět

Tu uniformu mám doma. Mám ji od dědy. Říkal, že je funebrák ..

453

Odpovědět

No, je jasný, že tvůj děda nebyl lhář.

201

Odpovědět

A co mel znamenat ten konec?

193

Odpovědět

Uprchli, protože byli na bezlepkové dietě.

1601

Odpovědět

Kdybi nemci pochodovaly pod vlajkou na ktere je krysi p***l tak by asi 2 svetova byla ryhclejsi kazdej by umrel smichy:))

357

Odpovědět

Kdyby Němci pochodovali pod vlajkou, na které je krysí p***l, tak by asi 2. světová byla rychlejší, každý by umřel smíchy. :-)

1124

Odpovědět

Chybí mi tam Lee Mack.

202

Odpovědět

Přitom jde jen o převzatý symbol pruských husarů, kteří tím zdůrazňovali absenci strachu ze smrti. Ale to holt esesák s britských přízvukem asi vědět nemohl. :-)

1135

Odpovědět

Nebo ta čepice byla jedovatá.

1370

Odpovědět

Pruskí husari boli teda záporáci :D díky to som nevedel

103

Odpovědět

To bolo dobré! díky. Pobavilo :)

480