Manželská hádkaThat Mitchell and Webb Look

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 40
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:423
Počet zobrazení:23 159

Denní dávka britského humoru s Davidem Mitchellem a Olivií Colman v hlavních rolích.

Přepis titulků

Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz Ty už zase spíš s Alicí? Hm? Ty už zase spíš s Alicí? Ano, řekl bych, že ano. Promiň. Kolikrát to mám říkat? Nelíbí se mi, když spíš s jinýma. Promiň. Byli jsme na konferenci, měl jsem chuť na sex, tys tam nebyla... Výmluvy míváš dobré, ale stejně.

Co? Je moc hezká a myslel jsem, že se o tom nedozvíš. To mě nezajímá, nelíbí se mi to. Zlato, měj rozum. Vždyť se s Alicí znáš. Je vyšší než ty, má větší prsa. Těžko můžeš čekat, že bych jí řekl ne. Však o nic nepřicházíš, s tebou budu pořád spát taky. -OK, dobře. -Fajn. Chtěla jsem se tě zeptat, nezaložíme rodinu?

Ne, radši ne. Proč ne? Nemám rád děti, žádné mít nechci a i kdybych chtěl, tak ne s tebou. Ale já chci dítě. No tak to je mi líto. Říkala jsem ti už, že mám problém s gamblerstvím? Co ti proboha přelítlo přes nos? Snažíš se začít hádku nebo co? Ne!

Ale ano, cos přišla, tak do mě ryješ. Zase spíš s Alicí? Nezaložíme rodinu? Jsem gambler, bla bla bla... Normálně konverzuju. -Já vím, o co tu jde. -O nic tu nejde. Jde o dveře od ledničky. S ledničkou to nemá nic společného. -Fajn, protože se přes to musíš přenést. -Celý quiche skončil v koši, parchante! -Takže tu jde o dveře od ledničky.

-A mléko, tolik mléka! Vždyť jsem se ti omluvil. Hrozně mě to mrzí. Myslíš, že mě zajímají tvoje omluvy? Už ten quiche nikdy neuvidím. Já vím, že jsem měl slabou chvilku. Nechal jsem otevřené dveře. Vím, že mi to nikdy nezapomeneš, ale snaž se mi odpustit. Omlouvám se za tyhle svoje výlevy. Já se snažím. Já vím. Dej mi pusu.

Lepší? Lepší. Použili jste s Alicí kondom, že jo? Hlupáčku!

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Britové a jejich věčný klid. :D
(Teda pokud nedojde na ledničku) :)

30

Odpovědět

Beriem, kde kúpim takej ženy? :D

353

Odpovědět

V Británii :D

63

Odpovědět

poradi mi prosim niekto? preco mi nejdu titulky na telefone ? iphone 6s

29

Odpovědět

iPhony nepodporují přehrávání externích titulků, bohužel.

310

Odpovědět

+Corwin8říkám to furt... proč utrácet 16 tisíc za kus křápu co nic neumí

849

Odpovědět

Takovou chápavou ženu bych bral. Když bych si dal bacha na lednici, tak by nám to mohlo klapat. :-)

835