Zatím nejlepší vynálezThat Mitchell and Webb Look

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 40
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:932
Počet zobrazení:17 826

Skeč ze třetí série seriálu That Mitchell and Webb Look, ve kterém se seznámíme s jedním šlechticem a vynálezcem, který dalece předběhl svou dobu.

Přepis titulků

Překlad: ScreaMaker Korekce: scr00chy www.videacesky.cz Můj pane. Malbieri. Co nového? Další vynález? Ano, pane, zatím ten nejlepší. To jsem si myslel. Nuže, pokračuj. Vyrobil jsi dřevěnou myš. To tu ještě nebylo. Ale tohle není hračka, pane. Hleďte na její tajemství. Kulička.

Kulička, můj pane, která zařízení umožňuje přesně sledovat pohyb ruky. - Dobře. - Ano. - A pak? - A pak na ni můžete klikat. To můžu. A co to dělá? - To pomáhá obecné snaze. - Kterou je...? Ještě si nejsem zcela jistý, ale... A je bezdrátová! - Je jaká? - Nevedou z ní dlouhé tenké kusy kovu. Skvěle, ale to lze říct skoro o čemkoliv.

Ne, ale víte, něco mi říká, že normálně by z něčeho takového vedly. Aby to mohlo komunikovat s... Ano? Mám to na jazyku. Něco zázračného, s čím by se dalo dělat prakticky cokoli. Magické zařízení... Já... Nemám ho ještě zcela vymyšlené, ale jsem si naprosto jistý, že bude potřebovat toto. - Dřevěnou myš s kuličkou uvnitř?

- Ano. A antivirový software. Co znamenají ta slova? Anti znamená proti. To je to, které znám. A ten zbytek? Nevím. Ráno, když jsem se probudil a zapsal si to, bylo to všechno tak jasné, ale teď... Teď si myslím, že jsem kapku zešílel. Chápu. Děkuji ti, Malbieri.

Myslím, že to je další kandidát pro mou speciální skříň. Vedle zařízení k čištění špinavých oken, která za určitých podmínek chrání člověka před větrem. Zařízení na vyndání jídla v případě, že ho někdo zavřel do kovu. A samozřejmě... vedle nebeské digi krabičky. Hloupé krámy.

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

jak je možný že podemnou skoro každý komentář má 18 liků

313

Odpovědět

Pěkný překlad, chválím výběr, snad toho bude víc. Jen bych upravil překlad "nebeského digiboxu". Sky je firma, která ty digiboxy vyrábí, takže angličani to +- chápou, určitě by se našel nějaký výraz obecně známý i u nás.

273

Odpovědět

Tohle nemá chybu...Ráno, když jsem se probudil a zapsal si to, bylo všechno jasné, ale teď... (ten list s jedničkama a nulama) :D

330

Odpovědět


Odpovědět

u me nedojede tak jedno z dvaceti :-) nemam stim problem , skuste aktualizovat naky ovladace

223

Odpovědět

M0rb1D4S : mě to dělá to samé. Žádné video mě nepřehraje 100%. U 95% se to vypne a nejméně až na potřetí se dozvím konec....

211

Odpovědět

Opravdu od té doby co je zde nový přehrávač, mi jediné video nedojelo až dokonce. Vždycky, VŽDYCKY se vypne 8-10 sekund před koncem, což mě dokáže skutečně naštvat. Takhle si to video opravdu neužiju.

231

Odpovědět

Kouzelná digitální krabička to zabila :D

240

Odpovědět

anetalol:
Mám stejnej problém. U některých videí to do konce dojede, ale to je tak 1 z 10-ti. Jinak super video!

220

Odpovědět

Boží :)

230

Odpovědět

hehehe prej digibox :)

220

Odpovědět

ani nevím,jaký byl poslední vynález,co ukazoval na konci :-(

220

Odpovědět

vždycky sem se ušklebovala nad komentáři,kde lidi píší,že se jim to ukončuje před koncem,protože mě vždycky vždy do konce dojelo,bozhužel od té doby,co je tu tendle přehrávač mi to dělá také :(

240

Odpovědět

To video je vážně výborné, a ohledně toho vypínání před koncem, není to chyba serveru ale přehrávače, tento přehrávač to dělá úplně všude kde jsem ho viděl... A už jsem ho viděl i na jiném serveru než videacesky.cz a to loupak.cz který odsud videa (sice s uvedením zdroje ale přece) krade...

221

Odpovědět

zase sa to vypína pred koncom...

231

Další