CaesarThat Mitchell and Webb Look

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 40
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:742
Počet zobrazení:15 141

David Mitchell a Robert Webb tvoří britské komediální duo, které má na svědomí několik televizních pořadů. Tenhle skeč pochází z jejich pořadu That Mitchell and Webb LookPár jejich skečů už jste tu viděli, tady máte další. V hlavní roli tentokrát Caesar a zmatek kolem nového protokolu.

Přepis titulků

Sláva Caesarovi! Sláva Nicholasovi! Ne, vy mi neříkáte "sláva". Omlouvám se. Zkusíme to znovu. Sláva Caesarovi! Ahoj. Perfektní.

Všemocný Caesare, vaši lidé přišli na dva způsoby, jak na vašem příštím vyjednávání s Kleopatrou uspějete. - Myslíš to na kopci? - Což bylo perfektní. Ano. Od teď o sobě budete mluvit pouze ve třetí osobě. Jo. Dobře. Takže já... co? - Ne. - Co? Místo: "Poslouchám" řeknete: "Caesar poslouchá" nebo: "On poslouchá." - Budete znít ...

- Jako imbecil? Důležitěji. Jasně. Takže já... Ne. Caesar. Já myslel, že já jsem Caesar. - Žádné "já". - Chápu! A! Pardon. Chápe. To je super. Takže říkejte on nebo Caesar, působíte tak impozantněji.

Jasně. Chápu. - Ne. - Chcete po Caesarovi, po něm... - Správně. - aby zněl odměřeněji. Chápu. Co? Všemocný Caesare. Všemocný Caesare.

Nesse! Zkuste to. Co? Jo. Caesar poslouchá. Cože? Caesar poslouchá. Myslel jsem, že vy jste Caesar. Ne.

Ano. Jo, pardon, ano. Vážně? Ale já myslel... Ale Caesar myslel... Už to chápu. Chci říct, chápe to. - Chce říct, chápe. - Dobrá. Od teď vždy, když zapomenete, zapískám na tuhle píšťalu. Nechápu.

Caesar chápe. - Co s tou třetí osobou? - Nový protokol. Máš zprávy? Všemocný Caesare. Přináším vám zprávy. On vám přináší zprávy. On přináší, pardon, přináší jemu zprávy. Nesse? Já.

My? Ne. On. Pardon. Je to...? Co? Co to děláš? Všichni mluvíme ve třetí osobě. - Ano. - Ne. Nemluvíme? Nemluví? - Vy mluvíte o sobě.

- Já mluvím o sobě. On mluví o sobě. Kdo, já? Ne, já. On. - Caesar. - Aha, ty jsi Caesar! Já? Už to chápu! Ne, ne, vy jste Caesar!

- Já? - Ne! - Ty? - Ne, ne, vy jste Caesar. Já? Cože? - Už to chápu. - Drž zobák. Je to jednoduchý. Caesar je. Aha! Já... On je Caesar a já...

jsem on. - On je... - A ty jsi... Kdo? Caesar. Zazní gong, když to řekneme správně? Ne. Nicholasi, co byl ten druhý bod na nadcházející vyjednávání s Kleopatrou? Jo.

Nečumte jí do výstřihu. Caesar nesouhlasí. Překlad: Agnes www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tady máte další
gogoanime https://gogo-anime.io/

06

Odpovědět

9/10, ale horší umělý smích už má snad jen Conan...

266

Odpovědět

Moc hezké :D

793

Odpovědět

Po tomhle by ho ubodal každý :-D

1792

Odpovědět

Už u Hektora

330