The Axis Of Awesome - Ptákadlo

Thumbnail play icon
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:716
Počet zobrazení:8 374
Další píseň z dílny komediální skupiny The Axis Of Awesome. Měli jsme tu už známý Čtyřakorďák a Jak se píše love song a teď k vám přilétá Ptákadlo. Připravte si kapesníky, protože příběh tohohle sympatického stvoření je nesmírně dojemný. ;-)

Přepis titulků

Už se mi nechce létat. Nejsem tak naivní. Jen jsem sem přišel... objevit své lepší já. Jsem víc než jen pták. Jsem víc než letadlo. Jsem ptákadlo. Jsem ptákadlo.

Jsem ptákadlo. Z jedné půlky jsem pták. Z té druhé jsem letadlo. Prohlédni si mé peří, poslechni si mé motory. Mám zobák a hydraulický podvozek. Ptákadlo. Jsem ptákadlo. Jsem ptákadlo.

Koukejte na mě. Jsem ptákadlo. Kéž bych mohl plakat. A dát si na zobák. Zjistit, jak lhát. A předstírat, že jsem normální. Asi to zní šíleně. Možná je to absurdní. Ale jsem letadlo a zároveň taky pták.

Možná jste zmatení. Hlavně nebuďte naivní. Protože zobu zrní s naftovou příchutí. Protože jsem ptákadlo. Jsem ptákadlo. Jsem ptákadlo. Jsem zasraný ptákadlo. A řeknu vám, že není snadné...

být... ptákadlem. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (40)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je to remake na Five for fighting - Superman

191

Odpovědět

Připomíná mi to U2.

190

Odpovědět

Včera jsem se vrátila z Londýna, kde jsem byla už na 3. koncertu téhle úžasné skupiny a přivezla jsem si obrázek Ptákatadla osobně nakreslený Jordanem. Řeknu vám, vidět je naživo, slyšet ty skvělé songy v originále a moct si s těma klukama popovídat, to vážně stojí za to. Chcete je taky vidět naživo? Tady u nás? Tak mi pomozte dostat je do Prahy, protože mám od nich potvrzené, že pokud je pozve alespoň 100 lidí, tak přijedou. Dělám reklamu, kde můžu, protože mít je v Praze, to by bylo vážně awesome, ne? ;D
http://eventful.com/performers/the-axis-of-awesome-/P0-001-000246813-7/demand

210

Odpovědět

dojemné

180

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=eKmh-0E5BjU&NR=1&feature=fvwp ...tady dalsi skvely pocin ale bohuzel jsem neodchytil vsechno.... prosim o preklad =) , dekuji

180

Odpovědět

Za mě 9 hvězdiček...text výborný, hudba už od začátku krásná...Bennyho hra na klávesy je perfektně zkombinovaná s kytarou Leeho a zpěvem Jordana. Je vidět, že kluci jsou prostě skvělí muzikanti a ani to vtipné být nemusí. Myslím si, že za takovouhle písničku by se nemuseli stydět ani velikáni typu Bryan Adams, protože to spojení klávesy, kytara zní tady opravdu skvěle. Podle mě velice povedená skladba ;)

181

Odpovědět

Farseer: Tady je taky, ale až na konci :)

180

Odpovědět

To Edie: je to sice jednoduchá písnička, ale muzikantsky to mají zvládnutý dobře ;)

180

Odpovědět

osobne se mi libila verze refremu z 4 akoradku ale tendle original je taky dobrej :-) 10/10

190

Odpovědět

Taketo bizardne "vtakoviny" ja urcite mozem! :D Solo na hrackarskej pistalke najlepsia cast!!!

190

Odpovědět

Po stránce hudební to není zas tak strašný, Benny je dobrej. Např. jeho sólo na klávesy, nebo když si to video pustíte na youtube, tak ten konec má mnohem lepší akordy.

180

Odpovědět

Po stránce textu je to výtečné, ale po stránce hudební příšerné :))

187

Odpovědět

Zrovna dneska ráno jsem si říkal, že byste jí mohli přeložit :D

180

Odpovědět

já bych vám pri tom hodnoceni trochu chtel pomoct ... kdyz najedete na kazdou hvezdicku napise se vam co kolik hvezdicek znamena a pak tu nemusite vlastni prapodivne zpusoby hodnoceni ale proste tam prdnete to co se vam zdalo ze to video bylo ..v mem pripade to je napriklad Docela fajn

180

Odpovědět

Vorxius: nevnucuj nám svůj názor že nemáme lidem vnucovat svůj názor! :D

180

Další