ChataKnižní klub (S01E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:264
Počet zobrazení:4 604

Dnes náš knižní klub čeká nefalšovaný horor, když se pro svou další schůzku vydají daleko od civilizace do chaty Thomasova bratrance. A že to byla opravdu výhodná koupě!

Přepis titulků

DÍL 4: CHATA Bratránek to dostal skoro zadarmo, je to uprostřed lesů, kdysi tu býval letní tábor, pro nedalekou psychiatrickou léčebnu, ale museli to tu zavřít kvůli Indiánům. - Indiánům? - Původním obyvatelům Ameriky. Prý to tu stojí na jejich pohřebišti, ale podle mě to tu zavřeli kvůli vraždám. Vraždám?

Jo. Jeden z tábořících tu zmasakroval pár adolescentů, což podle realitního makléře samo o sobě snižuje cenu o dvacet procent. A v ceně je i původní nábytek. Říkal jsi zmasakrovaní adolescenti? Jo, ale je to v pohodě... myslím, že je zabila holka. Byla posedlá, ale přímo tady v domě proběhlo vymítání, takže je to v pohodě, ačkoliv při tom umřel kněz, což je vážně klika pro bratránka, protože to jsou další tři procenta dolů.

I při současné situaci na trhu to dostal za babku. Tvůj bratránek koupil chatu ze všech existujících hororových filmů. Proč by tu chtěl někdo bydlet? Proč? - Proč? - Proč? Vůbec to nechápete... bude to tu pronajímat. Pasivní příjem. Dobře, dám to do lednice a skočím si na malou...

možná na velkou, jeli jsme dost dlouho. Nezačínejte debatu beze mě, ten Suzuki byl šílenej. Policejní akademie 4! - Našel jsem notebook. - Můžu si to půjčit a nevrátit? - Pokud fandíš mizerným pokračováním... - Mizerným pokračováním? - Pozvedlo to celou sérii. - Čím? - Kluci? - Callahanová v bazénu. - To není argument. Kluci!

Je zapnutý. - Kdy tu byl bratránek naposledy? - Nebyl tu už pár měsíců. Nic tady nemá, musí to být původních majitelů. Úžasná výdrž baterky. Znáš heslo k wifině? Wifi tu nenajdeš v okruhu 100 km, ty troubo. Troubo. Je tu jen jedna složka. Vidíš, takhle vypadá čistá plocha, ta tvoje je pěk...

- Klikni na to! - No jo! - Vytáčený připojení... to vždycky trvalo. - Bylo to na nic Jak se to připojuje, když... Staré YouTube video. Zpravodajství: Úmrtí na Craven Mountain. - Kde to je? - Tohle je Craven Mountain. - Proboha. Dobrou zprávou je, že momentálně s nikým nechodím. Sakra.

Zkoušel jsem internetové seznamky, ale víš, jak to je... Poslyš, nemusíš hned na Facebooku měnit svůj stav na "ve vztahu", to by bylo šílený... přece jen se známe krátce, ledaže bys chtěla. Ale vážně... líbíš se mi. Nemůžu si pomoct a za dva týdny se mi vdává sestra a já bych byl moc rád, kdybys jí šla na svatbě za družičku.

Vypni to! Nechci se dívat! Určitě to uvidíme a pak umřeme! Počkej chvíli... už to nabíhá. - Vytáčení. - Vážně, kluci?! - Policie se snaží zjistit... - Jsou to jen staré zprávy. - Dobře, podívám se. - V Craven Mountain... - To je tady. - My víme. - To bude o těch vraždách. Krásná chata se dvěma ložnicemi byla nedávno přestavěna. Ta cena!

To, co se zde odehrálo včera, však krásné nebylo ani zdaleka. Ráno byla objevena těla těchto čtyř mužů, kteří na toto odlehlé místo údajně přijeli kvůli schůzce knižního klubu. Že prý v té chatě měli schůzku knižního klubu... co za chlapy vstupuje do knižních klubu? Podle mě tam provozovali nějaký zas*aný satanistický rituály. Policie vyšetřuje zprávy o provozování satanistických rituálů... Jaký zprávy?

Že to řekne nějaký idiot, ještě neznamená, že je to pravda. Proč použili moji fotku ze starýho řidičáku? Prozatím se vynořila jediná podezřelá, identifikovaná jako... - Proč?! - Ne! Hele, kluci, musíte odsud vypadnout, protože to tu budu celé potřebovat pro sebe a tu holku, co mi před chvílí v kuchyni dala svoje telefonní číslo. To je jen...

krev. Cože? Ta mrcha! Překlad: SolamBee www.videacesky.cz Příště v seriálu Book Club... - Čau. - Čau, kdes byl? - Přepadli mě. - Cože? - Vážně? Kdo? - Kobra Chai. - Kdo je Kobra Chai? - Je to knižní klub. Říkají si tak, protože pijí jen chai latte.

Mají lepší knižní klub než my. JDĚTE DO KLUBU

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Haha, vyborne jsem se pobavil a zatim asi nejlepsi dil pro me :D.

180

Odpovědět

Takže jsem málem dostal infarkt (zvlášť ve chvíli, kdy zhasla svíčka a ona se přiblížila).

Zrovna dneska jsem se musel koukat se sluchátkama na plno. uh...

180

Odpovědět

Jednoznačně nejlepší díl.
Hlavně kvůli BSOD a dial-upu. :D

180

Odpovědět

Po každom dieli si poviem iba jedno: "Pointa ?".

1811

Odpovědět

skoro jsem se málem popo :D

180

Odpovědět

BSOD :D

180

Odpovědět

Budu se bát?

180

Odpovědět

Jste hodní že jste mi to lajkly, ale já chtěl vážně seriózní odpověď, jsem posraný i u reklamy na Vanish :D

180

Odpovědět

+Chandler BingDej si zvuk co na nejníž a nedívej se na to v noci a bát by jsi se něměl :)

180

Odpovědět

+Chandler BingTedy ještě nedoporučuji dívat se v plné obrazovce :D

180

Odpovědět

+Chandler BingTak zatím jsem se vždycky dostal k 00:48 a pak to raději vypnul :D

180

Odpovědět

konečně první horor, kde je příšera fakt hnusná až to bolí oči

180

Odpovědět

To je jen krev......ČOŽE?... Ta mrcha!...:D:D:D.

190

Odpovědět

AWESOME!! =D

180

Odpovědět

na podobné téma doporučuju http://www.csfd.cz/film/253346-chata-v-horach/ celkem ujetý horor, hlavně ke konci :D

190

Odpovědět

http://www.csfd.cz/film/268777-tucker-dale-vs-zlo/
tohle je neco jako filmove ztvarneni dnesniho dilu The book club :D

180