Válečník čte dálKnižní klub (S01E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:236
Počet zobrazení:8 111

Dnes večer nás čeká závěrečný díl (respektive dva na sebe bezprostředně navazující díly) první řady seriálu. Události nabírají spád, když se na scéně objeví konkurenční knižní klub Kobra Chai, jehož členkou je i Penelope v podání Gillian Jacobs (Britta z Community). A čeká vás velké překvapení: opravdu se dnes bude číst! Poznámka pro všechny, kteří jsou na tom podobně jako Parvesh: Blake Griffin je slavným hráčem basketbalu.

Přepis titulků

DÍL 5: ALL VALLEY - Čau, jak se máš? - Ahoj. Kdes byl? - Přepadly mě. - Cože? - Vážně? Kdo? - Kobra Chai. - Kdo je Kobra Chai? - Knižní klub. Říkají si tak, protože pijí jen chai latte. - Skvělý název.

- Vážně tě přepadly? - Nevypadáš totiž... - Vypadá to, že jsi v pohodě. Cože? A tohle je taky v pohodě?! To mě podrž! - Co jí udělaly? - Přečetly ji. Všechny ji celou přečetly, pak ji poničily a hodily ji po mě. No... možná mi ji jen hodily zpátky. Jak to tak rychle přečetly? Je to vůbec možné? Posloucháš mě vůbec?!

Jsou to zabijáci. Co se čtení týče. Přiznejme si to... mají lepší knižní klub než my. Parvesh má pravdu... a já se nikdy nedočkám rande s Elisabeth Shue. Jsi si jistý? - Kdo je to? - Blake Griffin. - Jsem fanda. - Kdo jste? To jsou moje nůžky? - Štípací nůžky.

- Páni. Váš klub není horší. - To myslíš vážně? - Jsi si jistý? - My totiž často... Kdo jste? Čtení se neodehrává tady... ani tady. Děje se totiž tady... a tady, - Pochopils to? - Chcete číst jako Kobra Chai? - Jo.. - Potom musíte trénovat. Dobře, Griffine, ale jaký to má smysl?

Jak jim dáme za vyučenou? Danny, tady... To bylo na lampě? Turnaj knižních klubů z All Valley. - Co to je? - Turnaj, který jsem založil. Chcete dokázat, že jste lepší než Kobra Chai? - Jo. - Zúčastněte se turnaje. Výhodou je, že se večer odehraje přímo tady, takže...

To se fakt hodí... máme zajištěné parkování a už tady mám kolo. Můžete nás trénovat? Jistě... už máte dar. Co když jsou lepší než my? My lepší než oni když co. Tak vážně... kdo je to? - Kdy začneme? - Hned teď. Ale nejdřív musíte zaplatit zápisné na turnaj.

- Jasně. - Zatáhneš to za mě? - Teď? - Jo, hned teď. Nechci dávat peníze někomu, koho vůbec neznám. - Je to Blake Griffin! - Pořád netuším. Ticho. Sklapni už. - Řekl jsi...? - Promiň, Blakeu. Proč jsi...? Znova.

Další. Hotovo. Knižní klub! POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ HNED TEĎ VÁŽNĚ STAČÍ KLIKNOUT SEM Překlad: SolamBee www.videacesky.cz

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Odpovědět

Školní úkol na Informatiku-sdílet adresu školy v nějaké diskuzi.

191

Odpovědět

+LB12A musí ta diskuze být o knihách. Diskutujte o knihách!

181

Odpovědět

nezaujalo me to:-D

180

Odpovědět

Čekal jsem spíš to, že prohrajou a udělaj z toho nějakou pointu, ale tendle koncec se mi taky zamlouvá :D

180

Odpovědět

Kevin Brennan - Warrior rides on
https://itunes.apple.com/us/album/the-warrior-rides-on-single/id574605465

180

Odpovědět

Letrs ROCK... ehm.. Read !

180

Odpovědět

Ty holky jsou opravdu ošklivý.

185

Odpovědět

she is the worst

180

Odpovědět

Warrion rides on :) jde si ji sehnat skrze iTunes

180

Odpovědět

Ok, ať mě takhle naučí číst scripta a knížky potřebný k bakalářce, jen těch na mě čeká 23 :D:D:D

180

Odpovědět

Úžasné zakončení, to jsem nečekal! Bomba, těším se na pokračování. :)

180

Odpovědět

Jak se jmenuje písnička na konci? Nejlepší bylo jak řekl, že ho to nezaujalo a jak vyběhli všichni ti lidi :D

180

Odpovědět

Super :)) Blake Griffin je aktuálně jeden z nejlepších basketbalistů na světě, pěknou roli si střihl. A finální souboj Abed vs Britta mě rozbil. "He, who hates the book is smarter than he, who loves the book." :D

180

Odpovědět

Ta písnička v titulkách The warrior reads on už mi hraje tak po 6 za sebou :)

180

Odpovědět

5 díl za 10* + 6.díl za 8*, to máme celkově za 9* :-)
Jeden z mála seriálů zde na webu, u kterého když vidím že je další díl, tak se mi hned udělá na tváři úsměv.
Existuje i další řada?

184

Odpovědět

Poslední díl měl premiéru před třemi týdny, takže na druhou řadu si asi budeme muset počkat. Pokud/Jakmile se začne objevovat, pochopitelně počítám s překladem.

180

Odpovědět

cool,
cool, cool, cool, cool

181

Další