Špinavé práceKnižní klub (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:214
Počet zobrazení:6 143

Dnes přímo navážeme na předchozí díl, takže nečekejte další knihu. Možná i proto se díl nejmenuje podle knihy, ale televizního pořadu Mika Rowa Špinavé práce (Dirty Jobs). A proč? To se dozvíte při sledování. A po titulcích pro změnu uvidíte, že ani úspěšná herecká kariéra nezaručí úspěch u opačného pohlaví.

Pozn. Ryan Higa je onen velmi úspěšný "YouTube ninja" z první části, který vás dnes pozve ke sledování dalšího dílu.

 

Přepis titulků

V PŘEDCHOZÍM DÍLE SERIÁLU THE BOOK CLUB Byl jsem na cestě sem, když jsem po letech potkal jednoho známého. Popadl mě za ruku, vložil mi něco do dlaně a pak... bum! - Co ti to dal? - Tuhle počítačovou tyčku. - Flash disk? - Flash disk. S počítači ti to moc nejde. Tak hele, jsem regionální manažer! A někdo po tom jde! - Mrkněme na to.

- Je to video! Pouštím. To je senátor Riley, po něm i jeho řidiči se pátrá. - Do hajzlu. - Do hajzlu, to je vražda! Tak moment! Přibliž toho chlapa, toho vraha. Je to stejnej chlap! Podívejte, je to ten, co napsal tu knížku! Co to tu tiká? DÍL 3: ŠPINAVÉ PRÁCE Dobré ráno. Máš něco, co mi patří.

Můžete být konkrétnější? Můj dům je v troskách a asi mám trvale poškozený sluch. No jo... Je to tohle? Je tohle to... Tohle je to ucho... co bolí? Dej mi tu flashku! Tak co, slyšel jsi mě? Slyšel, ale šlo to spíš z druhé strany. Odráží se to od stěn, podstatné je, žes mě slyšel.

Dej mi flashku a regionálního manažera. - Nevím, o čem to mluvíte. - Jsem si skoro jistý, že víš. Jsi jako nepodstatný následek průjmu na plence života a já jsem jako navlhčený ubrousek osudu. Jasné?! A jsem tu, abych tě vymazal z povrchu. Chápeš to? Já zabiju alespoň dva lidi důležitější než ty každý měsíc! Chlápci jako ty můžou žít životy, protože jim to umožní chlápci jako já žijící životy, které jim jejich životy žít umožňují.

Chápeš to? - Ty...! Máš deset vteřin. - Abych přišel na to, co jste řekl? - Pět... čtyři... tři... - Nevím, o čem to mluvíte! - Nevím, o čem to mluvíte! - Dva... Překročil dobu svojí užitečnosti. Jsi v pořádku? - Jo, jen jsem předstíral, že spím.

- Dobrý nápad. Promiňte, že jsem vás do toho zatáhnul. Můj tým to tu do hodiny vyčistí. Tvůj tým z Macaroni Grillu, kde děláš manažera? Tak trochu. - A co senátor? - Svět je plný "špinavých prací", Danny. Podobně jako televizní pořad toho chlápka, Špinavé práce. - Mike Rowe? - Jo, tak se jmenuje. Jo, jmenuje. Tak co budeme číst příště?

Knižní klub! Příště v seriálu Book Club... Jako by bratránek koupil chatu ze všech možných hororových filmů. - Říkal jsi zmasakrovaní adolescenti? - Jo. Hele kluci, měli byste vypadnout. Překlad: SolamBee www.videacesky.cz - To bylo úžasný! - Díky. Takže Parvesh je něco jako supertajný agent a asasín?

Tak trochu... - A vy jste vůbec nic netušili? - Ne. Mě by ale zajímalo... co posloucháš za hudbu? - Já mám rád hip hop, jazz, reggae... - Parvesh... kdo by to byl tušil? Koho to zajímá? Není to... Víš, kdo je úžasnej? Tenhle chlápek. Takže já myslím, že to bylo fajn. Miluju sushi, jen bych si teď šel rád lehnout...

Začnu odebírat YOMYOMF! To bys musela vyplnit spoustu formulářů... a navíc je to drahé. Já to odeslal, a ještě pořád čekám. To není pravda, stačí kliknout sem... a je to zadarmo. A kliknu sem, abych to měla i na facebooku, a ještě sem pro Twitter. Hotovo. Ty počítačům vážně nerozumíš. Já na technologie nemám moc času, pořád posiluju, píšu knížky, skládám písničky, vařím...

dobrovolničím u postižených štěnátek. U slepých postižených štěnátek. Tu část vždycky zapomenu. Ty pracuješ se slepými postiženými štěnátky? Musím, mám to prostě v krvi. Páni, to je tak sladký! Děkuju. Můžu tě o něco poprosit?

Jasně... Představíš mě Ryanu Higovi? Vypadni odsud.

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pro mě zatím nejlepší seriálek na tomhle webu :) Dík

190

Odpovědět

Škoda že je to tak krátký =)

190

Odpovědět

díky tomuto seriálu jsem začala flashce říkat počítačová tyč :)
co bude příště?

193

Odpovědět

z celkovy stopaze 5:51 bylo pokracovani deje 2:35... to me teda zklamalo... zbytek byla ukazka z predchoziho dilu a zaverecna scenka.. ta se mi libila i serial ale kdyz sem poustel video a videl stopaz skoro sest minut cekal sem teda neco jinyho ...

191

Odpovědět

jediny serial co tu sleduju pravidelně :) super! a pokec na konci zabijí! :) díky za překlad

192

Odpovědět

skvelý webseriál :) viac od nich........a Ryan :)

191

Odpovědět

Ten "pokec" po titulkách to dneska extra zabil :D

191

Odpovědět

Paráda. Tenhle webseriál se vážně povedl.

191

Odpovědět

Zatraceně, já asi začnu číst knížky :D

191

Odpovědět

Ach jo já už tomu propad :D

191