Dopisy drakaKnižní klub (S01E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:504
Počet zobrazení:7 226

Už včera jsme vás zvali ke sledování nového seriálu The Book Club. Jde o akční komedii o čtveřici přátel, kteří se setkávají, aby dělali to, co chlapi obvykle dělají: četli a mluvili o knihách. Každý týden se tedy pánové domluví na výběru knihy a následující týden o ní zasvěceně hovoří. Nebo tak si to alespoň představovali. Díl a jeho „žánr“ se vždy odvíjí od knihy, kterou pánové čtou. V dnešním díle jsou to Dopisy draka – sbírka korespondence legendárního mistra bojových umění Bruce Leeho. Hrají: Danny Pudi (Community), Parvesh Cheena (Outsourced), Thomas Fowler a Chris Marrs

P.S. Po titulcích vždy následuje „vzkaz“ od jednoho z herců.

Přepis titulků

Fakt díky, že se můžeme scházet u tebe. - V pohodě, těšil jsem se na to. - Konečně budu číst něco jiného než US Weekly. Při čtení si připadám chytře. DÍL 1: DOPISY DRAKA - Knižní klub! - Knižní klub! - Ahoj Jill. Koblihu? - Ne. Je tady Tina? - Ne. Chtěla jsem ji vzít na nákupy, když se vy slečny budete bavit knižním klubem. Klidně tu můžeš během naší debaty zůstat.

- Viď, Danny? - Jo. - Vidíš, má tě rád. - Ne, díky. Bavte se holky. - Škoda. - Ahoj Jill. - Ahoj Pervershi. - Jsem Parvesh. - Jak myslíš. - To nevadí, říkej mu, jak chceš. - Odcházím. - Dobře. Miluju tě, ahoj později. Hezky voníš. Zatím.

Jak dlouho spolu chodíte? - 14 měsíců. - Zdá se to delší. - Ahoj. - Knižní klub! Knižní klub! Jdu pozdě, ale viděl jsem Jill, tak jsem párkrát objel blok. - Ty ji nemáš rád? - Ani trochu. Ale souhlasím s ní, že knižní klub je jak pro holky. No tak, chlapi...

knižní klub? Proto budeme číst knížky o drsňácích, jako je Bruce Lee. Počkejte, až uvidíte, co jsem přinesl. Na počest toho, že první schůzka našeho klubu je věnovaná právě Bruceovi, jsem přinesl tohle. - Kdes to vzal? - Na bleším trhu v čínské čtvrti. - Líbí? - Pěkný. - Kolik to stálo? - Nebudeme přece... - Kolik? Ukradl jsem to!

- Cože jsi? - Prostě jsem si to vzal. - Proč, ty pako? - Já nevím. Chtěl jsem zaplatit, ale stařena u toho stánku si mě vůbec nevšímala... a bylo to vzrušující. Stařena z blecháče v čínské čtvrti? Ta, co vypadá jako duch? - Pořád kouří? - Pálí jednu za druhou. Nechutný. - Tys ji okradl?! - Jseš polda přes krádeže? Je tu něco vyrytého Asi japonsky.

Chris umí japonsky. Japonsky? - Co to znamená? - No páni! - Co je to? - Píše se tu: "Tomu, kdo draka zmocní se, patřit bude noc. Bude strážcem neviditelného válečníka." Bla, bla, bla, spousta dat a jmen. Tohle slovo neznám, je to... shinobi? - Co je "shinobi"?

- Ninjové. Něco se tu děje. Dej mu tu sošku. Chce tu sošku. A jak asi dokáže, že je jeho? Jak myslíš. Co to bylo? - Kde ses to naučil? - Nikde. Neumím to. Poslyšte... jdu na záchod. Jsou tak potichu, a přitom nahánějí hrůzu.

Jako kdyby po nás šli mimové. - Stejně jsem ti chtěl dát, takže... - Ne, díky! - Teď ti to hodím, pěkně spodem. - Ne! Nech si to! Je to tvoje! - Pozor, házím. - Neházej to! Zrovna jsem dočetl knihu o karate, takže... Danny, dej mi tu sošku! - Co to sakra... - Jill? Co tady děláš? Máš můj telefon, ty idio...

Přihraj mi tu sošku. Moment. Myslím, že tohohle ninju odebírám na YouTube! Tu sošku! Pitomej knižní klub. A proto se blbosti z čínský čtvrti nekradou! To bylo úžasný! Co čteme příští týden?

Překlad: SolamBee www.videacesky.cz No páni! Ninjové! To bylo naposled, co jsem kradl v čínské čtvrti. Nejspíš. Ahoj všichni, zdraví vás Parvesh ze seriálu The Book Club. Chci vám všem poděkovat, že se díváte a slibuju, že vás tady na YOMYOMF čeká akcí nabitá série. A nezapomeňte příští středu sledovat další setkání našeho "knižního klubu".

Zase tady. Taky nás můžete najít na Twitteru nebo odebírat rovnou z YOMYOMF. A teď běžte. Neseďte pořád u internetu, bežte ven. Nebo si třeba... přečtěte knížku.

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

And that is why you don't steal s**t from Chinatown! :D :D :D Perfektní!

181

Odpovědět

Toto po Motherlover je ten najlepší webseriál na YOMYOMF (aspoň podľa mňa :D ). Len oni mi tam dali Ryana iba na pár sekúnd :(
BTW nechystáte sa od YOMYOMF viac prekladať, napr. Drone, Always you, Motherlover, prípadne Internet Icon?

180

Odpovědět

Chystáme. Já výhledově uvažuju o Internet Icon a tuším, že qetu má na mušce Drone. YOMYOMF toho ale má mnohem víc, včetně slušné zásoby krátkých filmů, takže časem se tu toho z jejich dílny určitě objeví dost. Pochopitelně za předpokladu, že bude trvat zájem návštěvníků našich stránek. :)

180

Odpovědět

+SolamBeetýmto ste ma potešili :) hlavne tým Internet Icon :) + Drona by som si aj pozrela, ale Broylesovi (z Fringu) nerozumiem skoro ani slovo, neviem čím to je :D

180

Odpovědět

Tak to se teda povedlo :D

180

Odpovědět

asi si budu muset z kámošema taky založit Knižní klub ;)

181

Odpovědět

No, rozhodně to vypadá zajímavě. Už se těším na další díl. :)

180

Odpovědět

"Hey I think i subscribe that ninja on youtube"
Málem jsem umřel :D

180

Odpovědět

Cool Cool Cool Cool Cool Cool

181

Odpovědět

nejlepší koupelna :D

180

Odpovědět

Abed :D

181

Odpovědět

Pětisekundový Ryan :*

182

Odpovědět

nemám slov,
snad jen o_O

182

Odpovědět

That is awesome!

184

Odpovědět

Takový seriál na zasmání :D

181

Odpovědět

Bolo to pomerne dobré, aj keď tie bojové scény boli dosť úsmevné :)

188

Odpovědět

Mě se to líbí :)

185

Odpovědět

*Mně

187
Další