Focus ProblemsThe Guild (S05E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:379
Počet zobrazení:7 078

V dnešním díle webseriálu The Guild se Codex snaží přimět Guildu, aby zachránili jejich hru, což se ovšem setká s menší neochotou, a tak to vypadá, že to opět zůstane všechno na Codex. No a na konci epizody se můžete těšit na menší překvapení. :)

Přepis titulků

Dobře, shrnutí: Floyd chce prodat naši hru! Ten chlap, co byl s ním, se jmenuje Chet Grumwald. Prověřila jsem jeho jmenovku. Ano, řekla jsem prověřila. Sleduju teď hodně detektivek. Každopádně jsem si ho prověřila a pracuje pro RTX. Velkou a zlou herní společnost. RTX vezme nezávislou hru, vysaje ji a pak vyplivne plnou marketingu, krásné grafiky, a postavy dají na kelímky ve fast foodech.

Fuj. Floyd vypadal tak zklamaně a deprimovaně. A tou hláškou o debilnosti měl určitě na mysli mě. Za všechno můžu já. Codex, už jsi to se Zabooem dělala? Panebože, dělala? Dělali jste to přímo tady na stole?

Nechci o tom mluvit. No jo, na tohle jsem málem zapomněla. The Guild - 5x05 - Focus Problems Nevymýšlím si to. "Přines mi smlouvu." Co jiného to mohlo znamenat? Zvyšuji vám sílu. U syndikovaného soudního dvora by asi taková spekulace nebyla přípustný důkaz. Dostaň ty orky, Claro!

Použij zmrazení! Mohli mluvit o čemkoliv. Třeba si objednal nevěstu z Pobaltí. Blíží se zmrzlí nepřátelé! Ne, rozhodně šlo o obchod. Ten v saku pracuje pro RTX. Na festivalu vyčníval jako Darth Vader na oslavě těhotenství. Bladezzi, taháš je na sebe, dávám ti štít. Koho zajímá, jestli ji prodá?

Už běží 5 let, nikdo do ní nebude rejpat. Omračte toho šamana! Sakra, je po mně. Velké společnosti jsou v pohodě. Co nám kdy udělali kromě toho, že jsou velké? Dostali mě. Nikdy jsem neslyšel ignorantnější prohlášení. Připomeň mi, abych ti půjčil knihu Atlas Shrugged. - Codex, uzdravuj! - Ale když ukončí hru... Lidi, právě nás pozabíjeli a vám je to úplně jedno.

- Zaboo! - Jasně, jasně. Master Chiefové, setkáme se ve 21:00. Kdo jsou ti tví kamarádi s přilbami? Přinesli svačinku? Má organizace držičů míst je už tak velká, že jsem si musel sehnat pomoc. Snažili se propašovat do soutěže imitátorů Malcoma McDowella, dobří chlapi. Formuješ snad nějakou tajnou organizaci? To mě zajímá. Nevím, co to znamená.

Ale přepracoval jsem svůj rozvrh, abych o víkendu stihl 48 promítání a panelů. Jen musím zůstat vzhůru. První zastávka je Fable: Prolechtejte si cestu k monarchii. Takže, jak na tom jsme? Hailstoneská strž? Jdeme na to, mám 14 minut. 14 minut? Máme ještě hodinový raid. Tento víkend jsem zaneprázdněný, proto mi pomáhají Master Chiefové.

To nemyslíš vážně. Guilda je důležitější než ta tvoje skupinka zahřívačů zadků. Snažíš se zničit guildu? To přeháníš. Vidíš, Codex? Jak se ti může líbit? Prostě si to musí rozdat. - Budu se dívat. - Tys jim o nás řekla? - Všem.

- Téměř, tak trochu, částečně ji přitahuješ. Genetické nutkání. Budete spolu mít děti? Ne, ne. My jen... - Nechci o tom mluvit. - Shodli jsme se, že by to nefungovalo. Takže jste se pro jistotu políbili? Můžete to zjistit jenom tak, že si "stáhnete demoverzi" a ujistíte se. Ne, Claro, tohle nechceme. - Aspoň že nás nestrčila do skříně, to by byla divná analogie.

- Jo. Jo. Dobrá, takže jsme tady. Možná to nemusíme dělat. Můžeme jen předstírat... Ne, ne, myslím, že bychom to měli zkusit a konečně se rozhodnout tak či onak, ne? - Dobře, jdu do toho. - Dobře. - Možná bychom to měli odpočítat.

- Dobrý nápad, dobře. Tak jo. - 3... 2... - 1... 2... Ty začni od... Tak dobře, jdeme na to. - 1... 2... - 3... 2... - No dobře. Tak jo. 3... 2... 1...

Není to dobré. - Přestanu tě líbat. - Prosím... Dobře. Bylo to... Chci říct, nebylo to hrozné, jen... - Chutnalo to jako lepenka. - Jo, nebylo to... Kamarádi. Jo. - Jsme kamarádi.

- Dobře, hotovo. No super. Takže to je všechno? Pamatuješ, jak nás tehdy strčili do koupelny a my se začali drsně líbat? - Moc brzo? - Moc brzo. - Dobře. Takže to nevyšlo. Zaboo a já rozhodně nejsme kompatibilní. Chci říct, byl... - Haló?

- Na co se díváte? Tady Vork nás dostal do prostor, kde se podepisují celebrity. Právě se díváme na plody naší práce. Tahle blbost mimochodem zaplatí váš nájem. Lidé platí za podpisy? Ještě něco lepšího. Koukej. Bojování! Dostala jsi mě. Jsi tak silná! Jsme na Měsíci.

Jsi přátelská. Za malý poplatek se pirátskej kluk poníží ve videu dle vašeho přání. Internetová senzace na žádost. K vašim službám. Kurvíš se pro peníze. To jméno sedí, tak proč ne. Musíme zjistit, co se děje se hrou. Nechtěl by si někdo zítra udělat chvilku - a vydat se se mnou za dobrodružstvím?

- Já půjdu, Codex. Musím vyzvednout trička, které jsme nechaly u toho arogantního steampunkového stánku. Ne, ne. Já pro ně zajdu, chci pomoct s obchodem. Chceš jenom zase zírat na ty hodinkové věci. Já vím. Lidi, existuje nová věc, kterou naprosto zbožňuju. Jsou tam kusy hodin, hnědé a lesklé věci, cylindry a korzety.

Prostě moje nová nejoblíbenější věc. Půjdu ke stánku, vezmu naše trička a s tou slečnou budeme nejlepší kamarádky. - Super. - Úžasné. - Skvělé. - Fakt super. Jak můžete být tak klidní? Vždyť jde o existenci naší hry! Co jiného mám? Jsem nezaměstnaná, můj osobní život je katastrofa. A prostě...

nerozumím... Pouze spekulace! Už jste se políbili? Nějak jsem si nevšimla. Ta věc se hrou může počkat. Tenhle festival je ztělesněním života. Musím zůstat vzhůru, ženšen. Chce se mnou někdo jít na superhrdinskou párty na 36 minut? Jeden z vyhazovačů je držič míst. - Jasně...

- No jasně! Nechoď prosím, Bladezzi. Rozhodně ne! Nikam nepůjdu, jen abych vás sledovala jak paříte, chlastáte a bavíte se s prášky. - Zůstanu tady a budu jíst svačinky. - Ne, nezůstaneš! Nemůžeme jít na párty. Samotná existence našeho sociálního života je ohrožena. No tak! Nemůžu uvěřit, že po mně chtěli občanku.

To neví, kdo jsem? Musím jít dneska ještě na deset dalších párty. Jsem tak vyčerpaný. Potřebuju energeťák. To je ono! Master Chiefové, vyčistěte cestu! Ahoj, Tink. Opilost mi nepomáhá.

Můj život je tak prázdný, víš? Co budu dělat bez hry? Jen osamělost. Codex, ty všechno bereš tak vážně. Prostě se... Sakra. Předstírej, že mě líbáš! Dobře. Předstírej, ty úchylačko. Proč?

Před kým se schováváš? Ty hezké holky? Líbí se mi tvoje řasy. Jo, ty bloncky, nesmí mě vidět. Proč? Jsou to moje sestry. Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chutnalo to jako lepenka. Nejlepší!

191

Odpovědět

Konec to rozbil. :-D

210

Odpovědět

jak to vypadá s dalšími díly?

201

Odpovědět

Jan Moučka: Y U TROLL? 0_0

182

Odpovědět

Tím překvápkem určitě myslíš že se Codex a Tink líbali :D

1812

Odpovědět

Gordon Ramsey. Potom sa nečuduj, ak by im po troch sériách došli nápady a v snahe zachrániť situáciu by robili "špeciály" z pozliepaných minulých častí...

180

Odpovědět

lol zajimave. ale vadi mi, ze to proste je jen tak kratkej cas, = velkej chaos, neni to poradne hluboke. bejt miliardar, zaplatim jim at to delaj normalne aspon 20min 1 dil kazdych 14 dni

180

Odpovědět

ty HALO obleky sou uplne božííí :)

210

Odpovědět

Palaadius: Hell yeah!

180

Odpovědět

Taky jsem reagoval úplně stejně jako Bladezz :D
díky za dílek

200

Odpovědět

Na té party byl Rorschach, to mě potěšilo :)
a na konci jsem reagovala stejně jako Bladezz :DDD

200

Odpovědět

no není ta Codex k sežrání :D

202

Odpovědět

nemesis: proto taky šly na Fable

190

Odpovědět

Až teď jsem si uvědomil, že ti Masterchiefové tam jsou proto, že The Guild sponzoruje Microsoft.

200

Odpovědět

"Kurvíš se za peníze" :D :D

215

Další