Nábor nových satanistůThe Jim Jefferies Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:200
Počet zobrazení:6 354

V USA fungují mimoškolní křesťanské kroužky, které se snaží připravit novou generaci křesťanů. Vedle toho funguje satanistický kroužek, který je chce naučit kritickému myšlení. Kdo asi vede? Jim se do toho nakonec bude muset vložit s vlastním projektem.

Přepis titulků

Každý ví, že velké korporace rády cílí na děti. Čím mladší, tím lepší. Chcete mladé děti. Chcete, aby získaly emocionální návyk na vaši značku. Jedna z nejmocnějších skupin cílících na děti není korporace, ale náboženství. Církev ztrácí dech, protože mileniály netáhne. Křesťané cílí na další generaci dětí.

Evangelící dokonce provozují programy ve veřejných školách v USA. A to dokonce i pro pětileté děti. Jednou z největších skupin je takzvaný Good News Club. Rozhodl jsem se to probrat s reverendem Brianem Greenem. Nebo je to nějaký amišský farmář? Abych se ujistil, že je to on, podusím ho na základech. Věříte, že se Ježíš jednou vrátí?

Jednou se vrátí a to bude konec světa. Věříte, že všechna zvířata pochází z dvojice, která se plavila na lodi? - Ano. - Je Bůh muž? - Ano. - Jak to můžete vědět? - Řekl nám to. Bůh má penis, že ano? Ve smyslu Ježíše Krista ano, má. Ježíš má penis určitě. Nevadí vám, že pořád mluvíte takto?

Pořád mluvíte o genitálích a je to... Jsem, kým jsem. Bůh mě takového stvořil. Bůh mě takto stvořil. Jo, je skutečný. Co tedy ty Good News kroužky? Děti se tam hlásí? Někdy mají tolik dětí, kolik bych si přál mít v kostele. Když odhlédnete od pozitivního názvu, Good News kroužky mají širokou definici dobra.

Například v tomto učebním plánu. Když si stěžujete na jídlo, které vaří máma nebo táta, je to hřích. A hřích se trestá smrtí. To je pro pětileté děti trochu drsné. Proč to funguje? To nám vysvětlí naše marketingová expertka. Reklamy vám vždy říkají, že nejste v pořádku takoví, jací jste, dokud nepoužijete jejich produkt, díky kterému budete v pořádku.

Pokud chcete dostat děti k církvi, musíte jim dobře podat problém s věčným zatracením. Měli byste dětem říct o pekle. V Bibli je peklo místo, kde plameny nepohasínají, všude je hniloba, horko a plameny. Zahnisané rány se nikdy neuzdraví. To musíte chápat, pokud tam nechcete jít. Nemůžete děti učit, aby na sebe byly milé a měly se rády?

Není to vše v nás? Ale tohle když řeknete... Podívejte se na děti, ty ví, že když někoho druhého uhodí a on se rozbrečí, tak bude cítit výčitky. Ještě nemusí umět mluvit, ale bude cítit výčitky. Bible říká, že Bůh do nás vložil svědomí, ale kvůli tomu jsme vinní. A co jednej s lidmi, jak chceš, aby jednali s tebou? Ano, někdo je i tohle bude muset naučit.

Jedna skupina je to učí. V boji proti Good News kroužku se objevily zábavné vědecké kroužky. Odvraťme se o toho božího hněvu. Mluvil jsem s národní ředitelkou kroužku. Nás kroužek se snaží děti naučit kritickému myšlení a aby svůj úsudek podřizovaly vědeckým zjištěním. Super, jak se ten kroužek jmenuje? Mimoškolní satanský kroužek.

To je chytlavý název. Dostal se do všech zpráv. Mimoškolní satanský kroužek. Přinášení Satana a na to je vážné. Hlavně když ho nějak chcete zakomponovat do školy. Se svačinami a tak podobně. Ano, nabízejí dětem svačiny! V co tyhle lidi věří?

Jsem ateističtí bývalí satanisté. Já jsem ateista. Pokud to mohu říct, v nic nevěřím. - Takže v nic nevěříte. - Nevěříme v Satana. Nevěříte ve skutečného Satana. Takže satanský kroužek je veden lidmi, kteří nevěří v Satana. Mají zábavné a vědecké osnovy, které nikde Satana nezmiňují. Snaží se tito satanisté jen oje*at lidi, aby jim něco dokázali, nebo chtějí opravdu dětem dát alternativu ke křesťanským kroužkům?

V USA funguje 3 800 Good News kroužků. Kolik jich máte vy? Momentálně žádný náš kroužek nefunguje. Bitvu proti křesťanům prohráváte. Oni jich mají 3 800, vy nula. Nemohli byste ho lépe propagovat? - Třeba si říkat kroužek kritického myšlení. - Ne. Jste satanisté, ale nevěříte v Satana.

Považujeme se za satanisty. Jako bych říkal, že jsem jednorožista. Slyšel jsem o jednorožcích, ale nevěřím v ně. Toto nedorozumění pochází z nadpřirozeného úhlu pohledu. Sám satanismus je spíš... Problém s jejím vysvětlováním je ten, že takhle to nikdy neprodá. Potřebuje jasné, emocionální a kouzelné poselství.

Jako mají křesťané! Asi je na mně, abych napravil mysl dětí, než bude pozdě. Děcka, vítejte v realistickém kroužku Jima Jeffriese. Jsou věci, které vás Bible nenaučí. Když se oženíte, přepište si dům na své jméno. To je důležité. Mnoho učitelů vám řekne, že pokud si věříte, dokážete cokoliv. To je lež.

Mnoho z vás ničeho nedosáhne, protože na to nemáte. Úspěch vás neudělá šťastnými. Já jsem velmi úspěšný, a přitom jsem ve s*ačkách. Proč to říkáš? V Jimově kroužku smíte nadávat, jak chcete. Ticho. Ticho! Kdybyste věděli, že nebe a peklo neexistují a že když zemřete, je to jako usnout, byli byste na ostatní milí?

Ano. Opakujte po mně: "Nebuď kokot." "Nebuď kokot." Víc nepotřebujete. Konec hodiny. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle generaizování nesnáším.
Je spousta křesťanů co pomáhají lidem a ne kvůli strachu z pekla, ale z lásky a milosrdenství, kvůli filozofii, kterou pochopili. Solidaritě.
A je spousta ateistů, co si chtějí život užít, protože "žijí jen jednou" (a pak "usnou") a chovají se jak k****i, žijí naplno, odkopávají a ubližují druhým lidem, protože přece na tomhle světě záleží jen "na mě a tom, jak využiju svůj čas na světě".
Tohle je taky generalizování.
Ateismus ani strach z Boha z vás lepší lidi neudělají. Víra v lásku, lidskost (nebo víra v Boha lásky) ano.

Nebudu tu kázat, že Bůh je jediná cesta k tomu být lepším člověkem, ale nesnáším lidi, co říkají pravý opak, že víra v Boha k tomu potřeba není nebo ještě hůř, že víra v Boha dělá z lidí jen horší lidi.

712

Odpovědět

Vira v Boha k tomu potreba neni. Z mnoha lidi dela vira v Boha jen horsi lidi.

115

Odpovědět

Děkujeme za Váš projev nesnášenlivosti nad generalizováním, jež ve videu projeveno nebylo, zatímco nás obohacujete generalizováním skupin lidí a následně další nesnášenlivostí té skupiny, která tvrdí něco, co je neotřesitelným faktem, zatímco Vy to vidíte jako opak něčeho, o čem nám tu "díky Bohu" nebudete kázat.

33

Odpovědět

+Daniel99Poslechni si cokoliv od Hefriesse a to generalizovani a nesnasenlivost z toho jen cisi...

01

Odpovědět

Umřít je jako usnout?? Co mi to jen připomíná... Že by taky chodil do podobného kroužku? :D : Batman versus Tučňák

40