MňaminkyThe Katering Show (S02E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 22
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:142
Počet zobrazení:7 301

V dnešní epizodě se o obou protagonistkách dozvíme něco nového a budeme svědky vaření z velmi překvapivých surovin. Pořad můžete odebírat zde.

ZÁBAVNÝ FAKT: Děti jsou skvělým zdrojem radosti a bílkovin.

Přepis titulků

- Jsem Kate McCartney. - A já Kate McLennan. - Máme laktaci! - Vítejte v The Katering Show. Takže teď jsou z nás mámy. Díky. Nejspíš jsme tím ztratily svých mnoho mužských fanoušků na Redditu. Ale to ne, chlapi. Proč? Vraťte se. Chybíte nám. Vše je ale v pořádku, protože se nám tím otevřel úplně nový trh. - Ahoj, maminky!

- Ahoj, maminky! Půlnoční krmení! Díky bohu za make-up! Prostě jen pijte víno a vypněte chůvičku. Kam se mi podělo pánevní dno? Močím zcela samovolně. Nejsem rasistka, ale ta asijská mimina nám musí přestat krást sunar! - Nemám pravdu, dámy? - Dámy. Dámy. Všechny svoje informace o rodičovství jsem sesbírala z Facebooku a Mimibazaru, protože knihy jsou těžké a moje porodní asistentka lže.

Maminkovská fóra jsou obvykle zdrojem kritiky, šikany a misogynie jako vystřižené z 4Chanu. Ale nebojte se, děvčata. Sice jsme na internetu a jsme mámy, Díky. Ale v naší televizní kuchyni nesoudíme. Nesoudíme jiné matky, pokud to nejsou naše vlastní. Nesoudíme ani ty ženy, které nemají děti. Vůbec vás nesoudíme.

Ale řekněme, že byste si je měly hned pořídit. Změnilo nám to životy jak svině. Nebudete litovat. Zastavte video a nechte se osemenit. Není nic lepšího. Díky dítěti vím, že jsem žena. Nejsem auto. Můj život byl prázdný. A teď je velmi plný. Ano.

Přímo k prasknutí. Je... klaustrofobický. Když jste po porodu, je úplně běžné se cítit smutně, plačtivě, unaveně, mít bolesti hlavy a mžitky před očima. Nemáš spíš nádor? Chce to jen víc bílkovin, železa a vitamínu B. Takže běžte nakoupit a kupte si na to pilulku. Ale jít do obchodu je těžké, když jste máma a bojíte se vyjít ze dveří, abyste se nerozběhla za novým životem.

Tomuhle všemu se vyhneme tak, že budeme vařit z věcí z mrazáku. Tohle je moje placenta. Podle absolutně žádných lékařský výzkumů snědení vlastní placenty vyléčí poporodní deprese. Není lepší způsob, jak jíst vlastní výměšky. Z placenty si můžete udělat vývar, dát ji na pizzu, zamíchat do koktejlu Nebo ji syrovou rozmixovat na smoothie. No do prdele.

Z mojí placenty dnes uvaříme výborné nealergické lasagne. Jasně. Kdo by nemiloval lasagne s bešamelovou omáčkou... a placentou. Přesně tak. Pusťme se do toho. Páni. Je skvělé si uvědomit, že tohle strávilo devět měsíců v mém těle. Marinováním. Než mi to vyplavalo z dělohy. Teď jenom odstraním blánu z tohoto výborného masa. Nebo to chceš udělat ty?

Ne. Já se jdu pustit do Chlastopedie. Dobře. Fajn. Skvěle. Fajn. A je to. Teď dám ještě pupeční šňůru sem na stranu. Tohle je japonský filetovací nůž. Krájí se s ním vážně krásně. CHLASTOPEDIE: MÁMÓZA Každý ví, že pití při kojení je úplně v pořádku.

Neserte se do mě! Ale pro vybíravějšího rodiče je tu něco ještě lepšího. Tady je sklenice kohoutkové vody. A tady je oxykodon, který mi předepsali po nouzovém císařském řezu. Člověka to krásně umrtví od krku. V obou směrech. Každopádně na zdraví vám a na zdraví sestře Melanie, která se rozhodla bavit se se mnou o svém Thermomixu, zatímco já rodila.

Melanie. ZÁBAVNÝ FAKT: PASTINÁKY JSOU DUCHOVÉ MRKVÍ McCartney, tys měla dítě dřív než já, což vážně rozhodilo přirozený řád věcí. Jak stará je teď tvá milá dcerunka? Narodila se v neděli. Tak to je krásný věk!

- A jak spí? - V noci. Čubka jedna malá. Právě vařím maso na mé placentové lasagne. Moje... plasagne. V naší verzi není žádný česnek ani cibule, ale to je v pořádku, protože placenta je plná chuti z... A taky je veganská, protože je ze mě. A já si dala povolení...

se jíst. McCartney má taky povolení mě jíst. Nezájem. Až ucítí tu vůni, bude tu jako na koni. Maso je hotovo a je čas dát moje plasagne péct. Budeme péct na 250 °C, abychom zatočily s E. coli. A zatímco se plasagne pečou, začneme s naším dezertem – zmrzlinou z mateřského mléka. Pro tyto a další recepty obsahující McLennaniny porodní výměšky navštivte naši webovou stránku.

Naše plasagne i mateřská zmrzlina jsou už připraveny k jídlu. Jsme doslova mňaminky! McCartney, chceš mít tu výsadu a ochutnat moje plasagne jako první? Ne. Smrdí to jako ty a ty smrdíš jako netopýr se vzteklinou. Ty si nedáš? Zrovna se na to úplně necítím. Jsem trochu plná.

Vážně? Co jsi jedla? Jogurt. Ale vždyť ses s tím tak dělala. Měla by sis dát. Ne. Asi si to nechám na potom. - Ale no tak. - Ne, v pohodě. Ne, vážně, to je dobrý. Ne, vážně... Co ta zmrzlina? Tu nesmím.

Je plná laktózy. Ale je to tvoje mlíko. A ty jsi alergická. No? Takže v něm není laktóza. - Je v něm plno laktózy. - Žádnou laktózu v sobě nemáš. No. Takže si můžeš dát. Protože jsi alergická. Ale je v něm laktóza. Ale ty v sobě laktózu nemáš.

Jo. Ale to mlíko jo. Ale v tobě není. Ne, ve mně ne, ale v tomhle jo. Ale ty v sobě žádnou nemáš. Laktóza je mléčný cukr. Je jedno, jestli ji umíš vstřebat. I tak ji vyrábíš. Takže tvoje tělo... vyrábí laktózu, ale ty nemůžeš jíst laktózu?

Ano. V pohodě? Jasně. Jo. Fajn. Jo, jasně. Fajn. Ne, ne, ne... Chápu. Chápu. Ale ty v sobě laktózu nemáš!

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Fuj, nechutnej humus. :D Tabletky fajn to není vidět a lidi to žerou snad už běžně, ale tohle ne. :D

10

Odpovědět

Pokud byla ta placenta pravá, tak to opravdu respekt. Ovšem nyní nastává otázka, odkud tu placentu vzali? :)

12

Odpovědět

Z nějaké pičďůry hádám..

40

Odpovědět

Kdybyste nevěděli, tak ta placenta byla prý fakt pravá :D (až do momentu než to vařily, pak to vyměnily za mletý)

141

Odpovědět

Hej to mi neříkej, byla nechutně věrohodná, ale přece tam nedali pravou. To je moc šáhlý i na ty dvě... Jestli jo, tak za prvé respekt a za druhé jdu blejt. Jako skvělí díl, ale s domněním, že je to opravdu pravá placenta šou rázem dostává úplně jiné rozměr.

72

Odpovědět

+pav1Je pravá a patřila blonďaté Kate. Obě totiž mezi 1. a 2. sezónou otěhotněly a porodily (https://www.youtube.com/watch?v=c_ekXsNJT7U), a Kate McLennan svoji placentu schovala speciálně pro tuhle epizodu :D

Tady je výňatek z interview:
“It’s interesting because I look at the placenta – because that is actually my
real placenta. It was a stunt placenta that we cut up and cooked, but the one
that I’m cutting up on screen and dumping out on the bench is real. So I
watch it and I have these – it’s a weird response,” says McLennan.
http://www.mamamia.com.au/the-katering-show-series-2/

50

Odpovědět

Babiš mele do párků i horší věci a jak dobře chutnají. Klidně bych si toho jídla dal, nevím proč se nad tím tak šklebí.

72

Odpovědět

Na co se holky při kojení do flašek dívají? na Mad Maxe? :D Jinak brutální epizoda a vůbec bych se nedivil,kdyby příště naporocovali přejetého chodce :D Ale origiální maso.....uvažuju o otevření placentovou restauraci :D

90

Odpovědět

Pokud si otevřeš placentovou restauraci, chci začít podnikat vedle tebe. Otevřu si soukromou porodní kliniku a budu tě zásobovat. Pro fajnšmekry to rozšíříme i o potratovou kliniku. - Na takovej gulášek se bude dlouho vzpomínat ...

170

Odpovědět

+Ra's al GhulBeru si na starost tu potratovou kliniku! Vejdeme do dějin pánové, samotnej Ramsay pro nás bude chtít makat!

50

Odpovědět

+MartyKayOtvorím si vedľa vás kafilérku, aspoň budem mať menej práce.

40

Odpovědět

Kdybych tohle měl někdy sníst, tak bych se šel nejdříve pozvracet a pak vyzvrátit svoje vnitřnosti.

30

Odpovědět

A z nich pak udělat lasaně?

40

Odpovědět

+MiriusMirius: Přesně přidal bych se k pánům od Placentové restaurace a začal vařit mňamky z vyzvrácených vnitřností. :D A že by jich bylo hodně. :D

00

Odpovědět

Dostal jsem hlad. Jdu omrknout přítulku ...

10

Odpovědět

Nelze jim upřít, že TAKHLE si asi ještě žádná show legraci z mamin nedělala.

281

Odpovědět

To je jedna z najčiernejších vecí, čo tu kedy bola :D

140

Odpovědět

Jsem překvapený že znají 4chan....

50

Odpovědět

Tak tenhle díl mně totálně překvapil :D Jsem zvědav kam s tím humorem až zajdou :D

210

Odpovědět

Čí pak jsou ty chlupaté ruce od 6:15 a dál?

11

Odpovědět

Stále chutnější než mňamky od Ládi Hrušky.

180

Odpovědět

Zatím to nejlepší od nich :D

80

Odpovědět

Sorry ale tohle je k zblití.

34

Další