The Knack - My SharonaHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:221
Počet zobrazení:4 925

Jestli máte při středečním ránu byť je trochu špatnou náladu, tahle pecka vás zaručeně zvedne ze židle. Rocková kapela The Knack vznikla koncem 70. let v Los Angeles. Založil ji zpěvák Doug Fieger po svém angažmá v nepříliš úspěšné kapele Sky. Dalšími původními členy The Knack jsou Berton Averre (kytara, zpěv a klávesy), Bruce Gary (bicí) a Prescott Niles (baskytara), který se ke kapele připojil pouhý týden před jejich prvním vystoupením. Jejich debutový singl My Sharona (1979) několik týdnů okupoval první příčky hitparád v USA, Austrálii a Kanadě a stal se mezinárodním hitem a nejúspěšnějším singlem roku 1979. Takový úspěch už žádný jejich další singl nezopakoval. Píseň My Sharona napsal Fieger spolu s Averrem a byla inspirovaná sedmnáctiletou Sharonou Alperin, do které se Fieger v pětadvaceti zamiloval a nějakou dobu s ní pak i chodil.

Přepis titulků

Ty moje krásko, moje krásko. Kdy mi věnuješ trochu času, Sharono? Ty mě vždycky rozpálíš, rozpálíš. Vypadnem a rozjedem to, Sharono. Nikdy nepřestanu, vzdej to. Mám tak chlípný myšlenky. Dotek mladýho masíčka mě vždycky vzpruží. Má, má, má... M-m-m-má Sharono.

Pojď trochu blíž, tak pojď. Tak blízko, aby ses mi podívala do očí, Sharono. Zůstává to tajemstvím a to mě žere. Cítím to podél stehna, Sharono. Nikdy nepřestanu, vzdej to. Mám tak chlípný myšlenky. Dotek mladýho masíčka mě vždycky vzpruží. Má, má, má... M-m-m-má Sharono.

M-m-m-má Sharono. Kdy už mi dáš, kdy mi dáš? Je to jen otázka času, Sharono? Je to o-o-osud, o-osud? Nebo si se mnou jen zahrává moje mysl, Sharono? Nikdy nepřestanu, vzdej to. Mám tak chlípný myšlenky. Dotek mladýho masíčka mě vždycky vzpruží. Má, má, má...

M-m-m-m-má, má, má... M-m-m-má Sharono. M-m-m-má Sharono. M-m-m-má Sharono. M-m-m-má Sharono. Má Sharono. Má Sharono. Má Sharono.

Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

Chytlavá písnička, nicméně nebýt Pokondrů, tak ji ani neznám. Au nás jsem ji nikdy neslyšel ani v žádném retro rádiu. A trošku toho trollingu - kde jste vzali, že je to nejúspěšnější singl roku 1979? Dle téhle stránky http://tsort.info/music/yr1979.htm je to až jedenácté místo, přičemž tam dělají žebříčky fanatici, srovnávající na základě různých algoritmů hitparády všech možných zemí na světě.

03

Odpovědět

Byl bych pro překlad tohohle: http://www.youtube.com/watch?v=6hzrDeceEKc

10

Odpovědět

Promiňte, já nevěděl že už to tu je.

00

Odpovědět

Ten zpěvák mi připomíná Vorka z The Guild ...

31

Odpovědět

Drool, drool, drool, drool, drool, drool My Payola!

00

Odpovědět

Tohle je zas ma oblibena verze :P

http://www.youtube.com/watch?v=7-UAl4zt1Zc

71

Odpovědět

Second, presne mi vytanulo na mysli jako prvni tohle kdyz jsem videl "My Sharona" :-)

20

Odpovědět

Aj tak sa mi viac páči verzia od Hammerfallu :D

121

Odpovědět

Mě od The Number 12 Looks Like You :D

Kdo neví co to je, a chce to mít v hlavě stále v pořádku, ani nechce vědět - věřte mi.

11

Odpovědět

Když se Alice Coopera ptali, jaká je jeho nejoblíbenější Popová písnička, tak řekl, že My Sharona :) Asi těžko by někdo z dnešní generace nazval tuhle klasiku popem.

251

Odpovědět

Ve společnosti několika hoperů jsem si pustil Red Hot Chili Peppers a oni na mě, že prý od kdy poslouchám metal. Přišel jsem domů pustil si Iron Maiden a snažil se přijít na to jak to mohli sakra poznat :D

571

Odpovědět

+charlie74To je dobry:D....akorat Iron Maiden moc za metal nepovazuju, pustil bych si neco jineho:)

215