Tears for Fears - ShoutHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:125
Počet zobrazení:8 296

Britská kapela Tears for Fears vznikla v roce 1981. Na kontě mají šest alb, poslední z roku 2004. Nejvíce se proslavili v polovině 80. let, mimo jiné díky písni Shout, která se umístila v Top Ten ve 25 zemích světa a stala se tak jednou z nejúspěšnějších skladeb roku 1985.

Přepis titulků

Křič! Křič! Pusť to všechno ven. Tohle jsou věci, bez kterých se obejdu. No tak. Mluvím s tebou. No tak. Křič! Křič! Pusť to všechno ven. Tohle jsou věci, bez kterých se obejdu. No tak. Mluvím s tebou.

No tak. V divokých dobách... bys neměl být nucen zaprodat duši černé, nebo bílé... To by opravdu měli vědět. Hlavy zaslepené jedinou myšlenkou tě měly za pracující figurku. Rozluč se s nimi. Neměl bys skákat radostí.

Neměl bys skákat radostí. Křič! Křič! Pusť to všechno ven. Tohle jsou věci, bez kterých se obejdu. No tak. Mluvím s tebou. No tak. Dali ti život. A ty ses jim odměnil peklem, ledově chladným. Doufám, že přežijeme, abychom o tom mohli vyprávět.

Abychom o tom mohli vyprávět. Křič! Křič! Pusť to všechno ven. Tohle jsou věci, bez kterých se obejdu. No tak. Mluvím s tebou. No tak. Křič! Křič! Pusť to všechno ven. Tohle jsou věci, bez kterých se obejdu. No tak. Mluvím s tebou.

No tak. Křič! Křič! Pusť to všechno ven. Tohle jsou věci, bez kterých se obejdu. No tak. Mluvím s tebou. No tak. Kdybys mě k sobě nechal promluvit, kdybych jen mohl změnit tvůj názor, hrozně rád bych ti zlomil srdce. Hrozně rád bych ti zlomil srdce.

Křič! Křič! Pusť to všechno ven. Tohle jsou věci, bez kterých se obejdu. No tak. ...zlomil srdce. Mluvím s tebou. No tak. Křič! Křič! Pusť to všechno ven. Tohle jsou věci, bez kterých se obejdu. No tak. Mluvím s tebou. No tak. Křič!

Křič! Pusť to všechno ven. Tohle jsou věci, bez kterých se obejdu. No tak. Mluvím s tebou. No tak. To by opravdu měli vědět. Křič! Křič! Pusť to všechno ven. To by opravdu měli vědět. Tohle jsou věci, bez kterých se obejdu. No tak. Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak mě se zase vybaví verze Těžkého Pokondra - SKAUT
https://www.youtube.com/watch?v=WHJbm4fj7R8
(je to asi jediné videa na YT, tak se omlouvám za beruščáka Minďu, který má evidentně problém)

13

Odpovědět

Já si vzpomněl na toto. :)
https://www.youtube.com/watch?v=C1JSL7jBPw0

43

Odpovědět

Jo, to je jediná jejich poslouchatelná písnička...

02

Odpovědět

A já vždycky myslel, že to hrajou Depeche Mode

342

Odpovědět

Navzdory klipu si to tak trochu myslím stále. :D

61

Odpovědět

miluji ji! Zlatý věk hudebního průmyslu. To co dnes slyšíme a vidíme za "muzikanty" je opravdu smutné.. perfektní new wave <3

104

Odpovědět

ked uz tears for fears tak skor "every wants to rule the world" je lepsia podla mojho nazoru

51

Odpovědět

Klasika je klasika, ale ako rockerovi sa mi viac paci prespievana verzia od Disturbed :)
https://www.youtube.com/watch?v=wFCz4e6rWzg

94

Odpovědět

Tohle jsou přesně ty písničky, kvůli kterým se ve 22 letech cítím stará :D

205

Odpovědět

Tohle jsou přesně ty písničky, kvůli kterým se ve 44 letech cítím mladá

420